0 oy
1,155 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar komşum vardı hemen benim altımda oturuyordu neyse benim oğlum onun oğlu çok yaramaz aramızda kadınla çok iyiydi herseyimizi bir yer bir içerdik birbirimze herseyimizi anlatırdık neyse geçen onlara gittik oğlumla oğlu çok kavga ediyordu kadında sürekli oğluma söyleniyordu  kafamı sisirdin die neyse eve geldik kadın bana msj attı bende şey yazdım canım kavga etmek için asla yazmıyorum ama oğlumla oğlum anlaşamıyor dışarda görüşelim kadın bana saydirdi sonra kaynanamı kocamı karıştırdı bende aşağı evine indim telefon acmayinca bana şey dedi kocan seni aldattı sen kendini ne sanıyorsun die üstüme yürüdü yani beni kendi silahimla vurdu çünkü ben ona iyiyken herşeyi anlatmistim bende suratına tükürüp artık dayanamayip ****** dedim eve cıkdim anneme eşime msjlar atmış eşime senin eşinin sırrıni biliyorum anlatırsam ne koca kalır ne kaynana demiş eşimde işten gelip bu kadın neden böyle diyor benimi aldatiyorsun dedi kadınla kocasını yukarı çağırdı konuşmak için ney sırrım varmış die kadın gelmedi kocasida bunu dövmüş sen milletin karısına neden iftira atıyorsun die beni eşim anneme yolladı kadında kocasinla bosaniyormus kadın hala eşime sizin yuzunuzden diyor ama kendinin yüzünden sır yazınca eşimde ne sır var diyince ben eşimin arkasından konuştuğumu kaynanama saydirdigimi eşime anlatmış hala msj atıyor komşum esime

27 Cevaplar

+6 oy
(6,164 puan) tarafından
Kendi özel yaşantını bu kadarda birilerine anlatmak zorunda değilsin yani gelmiş geçmiş sende eşini affetmissin anladığım kadarıyla böyle durumlarda suyu hiç bulandırmamak gerekiyo bence her yerde var bu tipler evlerden ırak Allah iyi insanlarla karşılaştırsın yuva yıkan sen olmuyosun bu durumda, Allah'ın sopası yok işte boş boğazlığının ceremesini çekiyor komşun. Senin yerinde olsam sadaka verirdim kurtuldum diye 
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Çok şükür kimseyle bu kadar gereksiz samimi olmadım . Bir söz vardır

Sözün içindeyken senin esirindir , dışarı çıktığında sen onun esiri olursun . 
(1,802 puan) tarafından
İnşallah da zaten en büyük hatayı eşi yapmış bide beni mi aldattın demiş şaka gibi. Yapmadığı şeyleri kanıtlayamaz bence sorun olmaz da gereksiz huzursuzluk..
tarafından
Ya şimdi adama Allah bilir ne yazdı yani bize öyle mesaj gelse bizde kocadan şüphe ederiz ne biliyor da böyle diyor diye adam da şok olmuş belli ki sakinlesip konuşup çözerler umarim
(1,802 puan) tarafından
Tabi canım orası öyle. Sinek murdar değil mide bulandırır derler bizde. İnşallah dediğin gibi hallederler.
tarafından
Umarım canım
(1,802 puan) tarafından
❤️❤️❤️
+2 oy
tarafından
Öncelikle bu kadın eşinin numarasını nereden buldu da attı ve senin eşin nasıl bir başkasına inanırda seni suçlar annene gönderdi öyle mi? 

Demek ki eşin sana gerçekten güvenmiyormuş neden gerçeği doğruyu öğrenmemiş yazık üzücü bir durum 
tarafından
Sen sanırım olayı anlamadın canım adam nasıl inansın her özelini başkasına anlatmış kadın tamamen haklı üstelik kocası aldatmış onu bile anlatmış
tarafından
Fener sen anlamamissin olayi
tarafından
Fener asıl sen anlamamışsın bence olayı
tarafından
Sanırım farketttjm:))
+1 oy
(10,223 puan) tarafından
Her bo.ku anlatmayın işte her yerde.
+1 oy
(5,575 puan) tarafından

Eşinle komşunun numarası neden birbirinde var? Neden eşin hala muhatap oluyır? Sen neden annenin evinde sin?

Var bu işte bir bit yeniği ben eşinle komşudan şüphelendim :ermm:

Ve sen niye her bokunu söylüyor sun komşu bide ya hak etmişsiniz kusura bakma 

0 oy
(1,215 puan) tarafından
Demekki neymiş kimseye sırrını vermiceksin
0 oy
tarafından
Sadcee evde buluşmayak deyincemi dellendi aman iyiki gelip gittiğim biri yokmuş 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Ne kadar saçma bu kadarcik seyden boşanmaya nasil geldi ki olay ayrica hata tamamen senin komşuya böyle şey anlatılır mi hiç allah aşkına özel diye bişey var
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Bunlar nasıl ilişkiler ya beynim yandı 
(1,061 puan) tarafından
Yasak elma 8.sezon
0 oy
tarafından
Komşun kendisi kasinmis şimdi senin eşinle aran nasıl 
0 oy
tarafından
Burda esleriniz size ne yapsa haklı birde yuva mi yikiyorum diyosun kendi yuvani düşünsene ne diye gidip ellere sırrını açtın çok yanlış eşinin seni aldatmasina kadar biliyor Allah'ım çok yüz kızartıcı bı durum her iki taraf içinde 
0 oy
(378 puan) tarafından
En yakınım annem ona bile anlatmam evin içinde yaşanan orda kalır ne diyelim iyi olur inslah
0 oy
(25 puan) tarafından
Niçin herkesle samimi oluyorsunuz sizdeki tek hata bu bana kalırsa.Gerisi zaten komple komşunuzun boş bogazligi.Şunuda ekleyim eşinize neden hala mesaj atmasına izin veriyorsunuz, bu zihniyetten herşey beklenir.
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Yemin ederim 2 sezonluk dizi çıkar 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bu kadar nasıl samimi oluyorsunuz anlamıyorum anama bacima anlatamam benn
0 oy
(613 puan) tarafından
Bi kere sen en başından beri herseyini anlatarak hata etmişsin. İkincisi kocan seni neye dayanarak baba evine gönderiyor üstelik kadın kocana karın seni aldatıyor bile dememiş. 

Diğer üçüncü şey ise kadın neden bu kadar basit bisey için sinirlendi. Senin söylediğin şey gayet normal çocuklarınız anlamıyor ise sık sık bir araya gelmeyin olur biter kadın neden abartıyor 
0 oy
tarafından
Yaa bak işte yalan dünya böyle işte.

Eşin seni aldatmiş sen kabul etmişsin ama, sen eşinin arkasindan iki laf konuştun diye eşin seni postalamış.

Bu dünyada kimseye güvenmeyin. Ne eşinize ne arkadaşiniza nede burdakilerde. Özel şeyler kimseye anlatilmaz
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Ah bacım kim olursa olsun affedersin osurdugunu bile söyleme insan oğlu nankördür bak bu sana ders olmuş ama bence nonuzu değişin bu kadın huzur bırakmaz herkes birbirinin gö. Tünü açmaya çalışıyor 
0 oy
(2,388 puan) tarafından
Netflix senaristleri göreve lütfen 
0 oy
(195 puan) tarafından
Canım benim komşunun illaki yamugu yada ters hareketi olmuştur ama sen aranız iyiyken görmezden gelmiş tolere etmişsindir. Yoksa iyiyken insan birden bukadar çirkeflesirmi? Onun mayası öyleymiş zaten demekki sen görmezden gelmişim. İnsan evde çoluk çocuk bunalıyor kafa dengi sanip içini dokmussun insan bazen bos bulunabiliyor.Kahve icip iki gıybet terapi gelio. Burada senlik bir durum yok..kendi niyet etmis senin yuvanı yikmaya ama kazdığı kuyuya düşmüş. .. Bir musibet bin nasihattan iyi derlerya uzucu bir tecrube olmuş ama hayat bu malesef dersleri çok agir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 184 göst.
0 oy
9 cevap 155 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpilll (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 854 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 397 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,015 puan) tarafından soruldu