0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (341 puan) tarafından
benimkinin 6 tane dişi var beşinci ve altıncı sı çok az kaldı çıkmak üzere bide eli sürekli agzın da başka diş daha mı geliyor anlamadım gece uyumuyor zaten 10 kere bazen 5 kere bazen 6 7 kere kalkiyor her gece değişiyor ne gündüz uyuyabiliyom ne gece benim gibi aynı durum da olan var mı :/

6 Cevaplar

0 oy
(298 puan) tarafından
Ay bu diş sorunu ne zaman çözülecek acaba benim 2 yaşında hala azilari çıkacak diye huysuzlaniyor, gece uyanıyor iştahsız. 
(341 puan) tarafından
benimkide bi ara iştahsizdi iki gündür normal yemeye basladi geceleri memede emmeye alistigi icin galiba bide diş agrisida eklersek 5 6 7 kere falan kalkiyir
-Reklam-
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Benim de kızımın şuan 5 ve 6. Dişi yarıya kadar çıkmış 
0 oy
(400 puan) tarafından
14 aylık kızımın üstte 8 altta 4 toplamda 12 dişi var şuan en son üstten ilk azilar ve köpek dişlerini aynı anda patlattı çok zorladı devamlı huysuz mızmız baya bi ağrılı oldu 
(341 puan) tarafından
gece uykuları nasıldı
(400 puan) tarafından
Sabaha kadar sayısı belirsiz devamlı uyanıp emmek istiyordu uyku arasında çığlık çığlığa ağlıyordu dişinin sancısından
(341 puan) tarafından
benimki de öyle cnm iki seçenek var biri memede uyumaya alistigi icin kalkiyor diğeri diş agrisi ikisi bir araya geldinmi kaç kere kalktigi bellisiz bazen 7 bazen 5 :( uykusuz ayakta zor duruyorum
(400 puan) tarafından
Aynen benimkide memede uyumaya alışık birde dis dönemi olunca çekilmez hal alıyor maalesef canım Allah yardımcımız olsun
0 oy
(875 puan) tarafından

Bizim son 2 azı diş ve köpek diş kaldı artık çıksın kurtulalım Allah'ım çok zor :'(

(341 puan) tarafından
kac aylik gece uykularini etkiliyor mu
(875 puan) tarafından
15 aylık köpek dişler gelene kadar idare ediyoduk şu an 2 köpek diş geliyo ve geceler zehir oldu
0 oy
(264 puan) tarafından
10 tane dışımız var
0 oy
tarafından
11. Ayında 8 diş birden çıkardı. Şükür bir etkisini görmedik   Uykularımızda hep düzenliydi. 
(341 puan) tarafından
ne sanslisin halbu ki azı dişler zor cikiyomus uykusunu etkilememis

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 496 göst.
0 oy