0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (1,871 puan) tarafından
2 yaşında oğlum diş gıcırdatiyor neden yapar ki bunu bebek , tüylerim diken diken oluyor benimde uyanıkken yapıyor kızlar başına gelen varmı 

11 Cevaplar

0 oy
(10,243 puan) tarafından
Reflüsü olabilir 
(1,871 puan) tarafından
Yok canım reflusu büyük ihtimal ,hiç bir zaman sorun yaşamadık yani kusması alerjisi vs hiç olmadı bunu yeni başladı oyun gibi yapıyor bazen yemek yerken yapıyor
-Reklam-
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Bebek tüylerim diken diken uyuyor diye okudum sanırım açım 
(1,871 puan) tarafından
İçim tuaf oluyor canım gıcırtatınca tabi disinede zararlıdır illa
0 oy
(768 puan) tarafından
Benimki de yapıyor bazen hoşuna gidiyor oyun yapıyor aklinca
(1,871 puan) tarafından
Oyun gibi bizimkide sanki ya
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Kızım 32 aylik olmak üzere 2 yaş sonrasi koca insan gibi gece dis gicirdatiyor  doktorumuz ana dişlerin damaklara yerleşirken oluyor bazı çocuklarda dedi 
(1,871 puan) tarafından
Olabilir biz yeni emzik bıraktık aslında avent emzik kullanıyorduk ama  dis yapısı biraz bozulmuştu düzeliyor şuan dişleri  ben aradaki farkı çok bariz belli  belki o yüzden yapıyordur dişleri yerlesiyordur
(3,003 puan) tarafından
Bizde uykuya geçiş sürecinde kullaniyoruz gece uyanirsa kendi alıp devam edip atıyor sonra yine emzikden olabilir mi bilmiyorum belki o da etkilidir dediğiniz gibi
(1,871 puan) tarafından
Biz emziği bıraktırdik   canım vermiyorum emzik artık bazen istiyor uyurken unutturuyorum  bizimkide sadece geceleri kullanıyordu ,dikkat et diş yapısı bozuluyor disardanda anlasilmiyor uyurken çene yapısına dişlerine arala bak canım ,bende avent nasıl olsa ortadontik diye çok üstüne düşmemistim sonra birgün uyurken bir baktım çocuğun ön dişleri kapanmıyor eşimde baktı uyurken  aynı dedi  dışardan belli olmuyordu ama dişleri bozulmuş ön dişler meğer Aralık duruyormuş kapanmiyormuş hiç farkında değildik  iki ay oldu emziği bırakalı düzeldi erken bırakmaksan çene yapısı öyle gelisiyormus canım sizde yavaş yavas bırakmaya çalışın bence bizimkide sadece geceleri emzik emiyordu
(3,003 puan) tarafından
Biliyorum benim dis doktroumda kıza bıraktır dis yapısı bozulur dedi bu yaz. Tuvalet egitimi derken bu yazıda öyle geçirdik kendimi hazır hissedip başlayacağım bir an önce.
0 oy
(11,089 puan) tarafından

Bazen keyfi yapıyolar, ses çıktığını keşfedince oyun oluyo onlara :) ama sürekli oluyosa ve mesela uyurken ağızda salya oluyosa  bağırsak kurdu belirtisi diye okumuştum bi doktor paylaşımında

(1,871 puan) tarafından
Yok gece yok canım salyada yok gündüz mesela pilavla turşu yiyordu turşu yerken yaptı arada oyun gibi çok sık değil gün içinde bir kere falan yapıyor
(11,089 puan) tarafından
Ya ağam eğlenir karışma çocuğa :D
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Benim küçük oğlum on aylık üç dişi var sadece o da yapıyor. Büyük oğlum da yapardı sekiz dişi filan varken şimdi unuttu yapmıyor artık.. inşallah küçüğüm de bırakır.
(1,871 puan) tarafından
İnşallah bizimkide unutur günde bir kere falan yapıyor çok değilde içim bir tuhaf oluyor
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Yaa benim oğlan da aynı oda 2 yaşında özellikle birşeyler çiğnerken gıcc gıcc ediyor diş kalmıcak ağzında :D
(1,871 puan) tarafından
Evet bizimkide yemek yerken yapıyor oyun gibi birazda günde bir kez falan yapıyo
(3,724 puan) tarafından
Bence üstelemezsek unuturlar ya
0 oy
tarafından
Eşim 40 yaşında oda yapıyor anlamadım gitti küçükken kardeşim de yapardı dişlerinde problem oldu 
(1,871 puan) tarafından
Bende problem olur diye düşündüm inşallah unutur arada gün içinde bir kere falan yapıyor aslında çok değilde içim gidiyor benim
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Nazar olan büyü yapılana olurmuş bn öyle duymustm ya
(1,871 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hadi ya ne alaka nasıl canım ben çok korkarım zaten bebeğim çok dikkat çeken bir bebek hani övmek gibi değilde bütün bebekler guzeldirde  bir akrabamız var , çok kiskaniyor maşallah diyeyim oğluma iki yaşında ama 4 yaş gibi boyu kilosu var ,yapılı bağışıklığı güçlü bir çocuk şimdiden çok dilli ve birde sarışın yabancı çocuklar gibi su evde tek basinadaki filmde oynayan çocuk gibi oğlum bir akrabam var  kendi cocuklarini kıyaslayıp kıskanıyor şimdi korktum bak
(1,534 puan) tarafından
Nazarı degiyodur kız kesin
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Benimkide 9.5 aylik diş çıkardıöndan beri gıcırdatiyo uzun süre sonra blramiyo yine baslıyor sonra yine unutuyo bende merak ediyorum 8 diişi var bundan sonra yine diş çıkararımı acaba
(1,871 puan) tarafından
Bizim yeni başladı emzik emiyordu onu bıraktık acaba ondan mı oldu
0 oy
tarafından
Stresten sinirden oluyor normalde ama bebekte neden olur ki onu bilmiyorum
(1,871 puan) tarafından
Yok canım sakin bir bebek bende sakin bir insanım bebeğime  kızan bir anne değilim genelde evde serbest durur, beraber oynarız , yani enerjisini vs de atamazsa gezeriz haftada iki gün de  salı cumartesi oyun evine gidiyor orda atıyor inan ağlamaz bile ama neden yapıyor bilmiyorum yeni emzik bıraktık ben ona bağlıyorum biraz
tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun inşallah geçer

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 277 göst.
+1 oy
9 cevap 219 göst.
4 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Htcmrkc (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,256 puan) tarafından soruldu

378,423 soru

11,327,292 cevap

34,780 kullanıcı

...