+1 oy
235 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün evde işlerim vardı sabah erken den kalkip geldi herseyime koştu kendisine kıyamıyorum sen yapma diyorum ama söz dinlemiyor canımın içi ya bazen kendisini kırıyorum sanki sonra üzülüyorum o olmasa ben ne yaparım acaba çok seviyorum allahim bütün annelerimizin eksikligini göstermesin

8 Cevaplar

+2 oy
(119,481 puan) tarafından
gurbette olmadina sukur et gecen gun oturdum sarma sardim hem agladim hem uaptim hep bizimkiler toplanip konusa konusa yapardi ne zormus tek basina yapmak dedim ☺️ aay gurbette yasamak zor
tarafından
Çok zor evet yaşamadım ama teyzem yıllardır gurbette çok iyi anlıyorum seni
(1,219 puan) tarafından
Ulan sevdo gen gelirdim hemen
sana haber ettim sarma yapcam diye hic orali olmadin
(1,219 puan) tarafından
En azından nasıl yapacağını tahmin ettim;)) ejderhama atlar gelirdim bileydim
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
(2,835 puan) tarafından
Babamı iki sene öncr kaybetiim o kadar büyük bir acı büyük bir boşluk ki düşündükce kafayı yiyordum bazen geceleri bi anda ya annemede birşey olursa ben nasıl yaşarım diyorum yatağımda ağlıyorum en çok korktuğum şey bu vr annemden çokkk uzağım çok özlüyorum keşke anneler hep ölümsüz olsa hep yanımızda kalsalar Allah sağlıklı uzuuunnn ömülrr versin annelerimize sevdiklerimize 
tarafından
Başınız sağ olsun mekanı cennet olsun amin inşallah
(2,835 puan) tarafından
Amin.Allah razı olsun cnm
0 oy
(86 puan) tarafından
Amin aynısını bende annem için düşünüyorum o olmazsa diye düşünüp ağlıyorum 
tarafından
Evet bide bugünler de çok duygusalim nedense :(
0 oy
tarafından
Ne kadar sanslismissin sadece imrendim Allah başından eksik etmesin benim annemde bana hamile halimle etmediğini koymadı 
tarafından
Çok üzücü şeyler ama sıkma canını eşin ve evladın kendin için mutlu ol üzülme
tarafından
Hayır üzülmuyorum tepkisizlestim artık hiçe hastayım sen düşün hamileyim beni bu halde üzduler
Şimdi çocuğu seviyor hiç bişey olmamış gibi ne bı İslamiyet ne hı öğüt hiç mi bişey ogretmezler şimdi acısını çekiyorum hepsinin hepsi yeri geliyor başıma kakiliyot benim sahibim Allah Allah beni doğru yolundan ayırmasın bu dünyanın birde öbür dünyası var büyük mahkemede emn büyük cezalarla celandirilsinlar
tarafından
Amin canım sakin kim olursa olsun canını sıkma dert etme çünkü gün geliyor seni buluyor ben saçma sapan şeylere canımi sıka sıka şeker hastası oldum
tarafından
Haklsiin bende bunların yüzünden zehirli troit hastayisim
tarafından
Çok sev istemedim ah canım içimdeki yaralar yine kanadı biraz aile sevgisi istedim karışık siz menmeffat olmadan ne istedim ki
Adım sereffffsssiz addiiiii anne baba şöyle dermi madem sevmeyecektinix beş dk zevk için neden su günde ah ah hakkımı helal edemiyorum çeksinler ki ölmeden anlasınlar
0 oy
(2,530 puan) tarafından
Ayni benim annem. Suan oglumu havuza goturuyorum kursa (hatta yoldayim), kucuk bebegm oldugu icin giyinme odasina sokamiyorum 4 aydir her sali persembe geliyo torunu kursa devam etsin diye evi de bana cok uzak. Diyorum anne gelme ben hallederim. Olsun cocuk geri kalmasin, yapamazsin diyo. Canim annem. Allahim uzun omurler versin hepsine.
tarafından
Allah razı olsun ya ne güzel
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Annesini 10 yaşında kaybeden ben sessizce çıkayım posttan :( Allah tüm annelere uzun sağlıklı ömürler versin :(
tarafından
Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin
(1,210 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,263 puan) tarafından
Amin öyle gerçekten. 
0 oy
(987 puan) tarafından
Ne güzel, Allah eksik etmesin başınızdan. Benim annemin kendine hayrı yok maalesef. Aramızda pek bir bağ yok. Çocuklarını birbirinden ayırır. Sabit fikirlidir. Kızlara pek kıymet vermez. Ona göre kızın evine gidilmez, orada yatılı kalınmaz. Garip düşünceleri var. Ayda bir bile aramaz. Ben aramazsam o aramaz. Annem var mı yok mu belli değil. 
tarafından
Allah yardımcın olsun canım sıkma canını herkes ne yapıyorsa kendine yapar Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 523 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 939 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mami (577 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.