0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
3gundur başımın sağ tarafı ve sağ gözüm resmen çıkacakmış gibi ağrıyor farklı farklı ağrı kesiciler ıctim ama geçmiyor bir sorun olabilir mi? Mide vuruyor ağrı üşüttüm desem hiç evden çıkmıyorum ki ama basim ve gözlerim çok ağrıyor ne yapsam geçer kızlar ve sürekli uyumak istiyorum 

3 Cevaplar

+1 oy
(1,379 puan) tarafından

sinüzit olabilir saçınızı kurutmuyorsanz ondan olabilir aferin iyi geliyor bana bi de nescafe piskolojik olarak heralde o da :)

(1,175 puan) tarafından
Bende aynisini yazacaktım genellikle akşam banyo yaptığım zaman saçım islak yatıyorum ertesi gün basim felaket oluyor gözler yerinden çıkacak gibi.  Hatta afedersiniz ama kusuyorum bile biraz kusunca rahatlıyorum.  Nesacefe ağrıyı hafifletiyor ve size bir önerim var öncelikle maşallah diyim de nazar değmesin son 5 aydır basim hiç ayırmaz lavanta yahi kullanıyorum geceleri yastığıma gündüzleri her iki omuzuma deneyin :) +1
-Reklam-
0 oy
(864 puan) tarafından
Doktora gitmelisin kuzum bnde ayni olmustum afedersn bi gece sabaha kadar istifra ettim hastaneye gitmeden gecmedi maalesef . Yada bol bol dinlenebilirsin ayaklarini soguk su ile yika insallah gecer cok zor . 
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Sinüzit veya migren olabilir. Bir acile git damardn versinler ağrı kesici 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,129 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 298 göst.
12 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Huzeyfem (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryemm (803 puan) tarafından soruldu

381,350 soru

11,416,526 cevap

34,968 kullanıcı

...