0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşim beni sürekli ölümle tehdit ediyordu evden çıkmam için iki tane küçük bebeğim var hicbir şekilde ihtiyaçlarını karşılamıyor 1400 lira.nafakayi da çok zor veriyor sürekli geciktirmeli neyse zaten maddi olarakta manevi olarakta ne benim ne çocuklarının yanında durabildi.. oralari çoktan geçtik ama ben bununla evlenirken kurduğumuz evde yasıyorum şuan mahkeme evi geçici süreliğine bize verdi mahkeme ne zaman biterse er yada geç zaten çıkacağım ama belki mahkeme 3,4 yıl sürecek bu evden çıkmam için sürekli baskı şantaj tehdit küfür ediyor araya yasadigi ilcenin belediye baskanini koyup akrabamizi ariyorlar evden cikmam icin yani her yolu denediler. Evde iki kucuk cocugu var bu adamin ve annesinin evi nos ve ayrica rezidans dairesi satin aldi. babamı arayıp babama, babaanneme bir sürü küfürler etmiş babama ölmüş  annesi için anan kaç tane herifin altina yatti 'da seni peydah etti demiş babam da sesini açmış yanındakiler duymuş ve ses kaydı almış yani tamamen delil niteliğinde ayrıca beni de ölümle tehdit ediyor sonra instogramdan boyle silahli catisma yapan bir video paylaşıyor altına herkez zamani beklesin diyo tabi biz butun bunları  avukata verdik avukat suc duyrusunda bulundu bugun polis aradi uzaklastirmadan hariç koruma karari çıkmış nasıl sevindim anlatamam önceden böyle küfürlerine tehditlerine hep göz.yumuyordyk ama babama ve annesine küfürler edince beynimden bunun acısını hissettim resmen ne.hakla babama bu şekilde konuşuyor.. lütfen kızlar şiddete maruz kalınca sessiz kalmayın inanın devlet arkanızda duruyor böyle erkeklerin hakkindan onlar çıkar 

8 Cevaplar

0 oy
(8,006 puan) tarafından
Evet aldirabilirsin tabi bu. Zamana kadar aldirmadigin hata
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Sen yinede dikkat et. Koruma kararları sürelidir süresi bitmeden bir kaç gün önce hemen yeniden başvur. Allah'a emanet kardeşim Allah güç kuvvet versin kurtarsin seni
0 oy
(1,347 puan) tarafından
O araya giren belediye başkanının sen anladın canım insan her zaman magdurun yanında olmalı o ne öyle teksasmı sizin orası 
0 oy
(911 puan) tarafından
Belediye başkanı hangi hakla sizi arayıp evden çık diyebilir. Bu ne saçma şey. Cimere yaz gerekli yerlere şikayet et. Sosyal medyada duyur herkese öyle şey mi olur .
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Rabbim aklındakileri yapmasına fırsat vermesin. Ayağına dolandırsın insallah. 
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Ben olsam çıkarım elbet mahkeme sana vereck hakkıni 

Böyleleri bişey yapar ömür boyu çocukların çeker pislik adı herif n'olacak cocuklarinida dusunmuyor çık babanın yanına git hakkını elbet alırsın ben tehdit olan binyerde asla oturmam saray da olsa
0 oy
(6,541 puan) tarafından
Koruma kararına güvenme. Kafaya koymussa zarar verir her türlü. Neden inat ediyorsun madem böyle pislik iğrenç biri uzak dursana. Bırak malı mülkü sadakan olsun çocuklarına nafaka bile isteme. Ben bile korktum ya kendine başka yerde başka bir hayat kursana. Mahkeme sonuçlanana kadar evden dışarı adım atmayacak halin yok ya hem ölüm tehditleriyle yaşanır mı çok cesaretlisin gerçekten ama aç Show haber izle biraz gerçekleri gör çok üzgünüm bunları söylerken ama devlet korumuyor 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben olsam evi birakir çıkarım çünkü çocuklarına merhameti olmayan insan baslarına her türlü belayı getirir,madem mahkeme bitince evden çıkacaksın o zaman birinizin canina bise olmadan cik cünkü koruma kararı da o adamı dize getirmez 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 179 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dilaraecrin (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 233 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dilaraecrin (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.