0 oy
414 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (492 puan) tarafından
Ben utanıyorum biraz, bir yere gidince felan icimden karısı ne kdar kilolu derlermiki diyorum. 

Kilo sizce insanın kaderimi

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kader değil tabiki boğazını tutunca gidiyor ama duraklama dönemine girdim ben oda moral bozucu
(492 puan) tarafından
Kendinmi diyetisyenemi gidiyorsun canim, kac kilo verdin peki
tarafından
Kendim canım diyetsyenler pahalı hem ben kafama göre yapıyorum akşam 4 ten sonra hicbisey yeme 3 güne alişir vucudun ama hep dengeli ve az beslen çok yağlı tatlı yeme ekmeğide çavdar ye 3 lt su ic
-Reklam-
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Tabiki değil diyet spor la gayet kilo verebilirsin hemde kendini daha iyi hissedersin
0 oy
tarafından
Kaç kilosun ki utanacak kadar 
(492 puan) tarafından
170 boyum 84 kiloyum
tarafından
Bı 10 kilo versen toparlarsin oda 2 ayını ya alır ya almaz
0 oy
(2,367 puan) tarafından
Kilomdan bitek sağlığım söz konusuysa utanırım kilo almakta bir tür hastalık bünye meselesi kim ne derse desin inan umrumda değil ha olay sağlık da durum baska
0 oy
(10,045 puan) tarafından
Kiz kaderle ne alakasi var kilonun :D ben dikkat ediyorum valla esimin yqninda guzel gorunmeye
0 oy
(5,996 puan) tarafından
Kader dediğimiz şey bu değil. Kilo sizin elinizde daha doğrusu nefsinizde. 
0 oy
(760 puan) tarafından

Eşim benden fazla yer makarnayla pilavla ekmek yer ama aynı kiloda hiç kilo almıyor zayıf.. ama ben ne yersem yiyeyim hemen kilo alıyorum birazda boğazı tutmak önemli. Eşimin boyuda uzun benim 1.58 kilomda 64 ama utanmıyorum eşime diyorum bazen aşırı kilo aldım diye sorun yapmıyor Allahtan böyle seviyorum diyor :D

0 oy
(4,306 puan) tarafından
Kilo kader olabilir mi hiç. Düzgün beslenme ve egzersiz ile vücut ideal kilosunu bulur
0 oy
(13,110 puan) tarafından
Eşim zayıf ben daha kiloluyum ama bunu dert etmiyorum. Hatta evlendikten sonra sende kilo aldın yavaş yavaş seni de kendime benzeticem dedim dün:) ama giydiğim yakışsın diye çabalıyorum tabi 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kilo verilebilir canım bu neden kader olsunki
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Kilom çok olmadığı için sorun yapmıyorum ama biraz daha alırsam çok üzülürüm çünkü etek giymeyi seviyorum ve kilolu insana etek yakışmıyor 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kader değil sağlık için mücadele edilebilir fedakarlık lazım hiç birşey önümüze gelmiyor maalesef 
0 oy
(12,650 puan) tarafından
Kesinlikle kader değil

Yok ben zayifim o yapılı
0 oy
tarafından
Ayyyy cidden kilo başa bela 
0 oy
(826 puan) tarafından
Kilo hastalık hariç hiç bir zaman kilo değildir. Ha kilolu olsaydım utanmazdım da o ayrı tabi. Bizde de tam tersi eşim kilolu ben zayıf. Utanacak ne var bunda. Kaldı çok da bir kilon yokmuş zayıflamak istesen 3 ayda verirsin fazlalıklarını. Boğazını tut.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Utanacak kadar kilolu değilim ama olsam da neden utanayim vermek için çabalarım 
0 oy
(216 puan) tarafından
Kilo kader değil keder :):);)
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Ben normalde 59 kiloyum ama çok göbeyim var dogumdan kalma bu ara sadece göbeğim çok göze batıyor ondan biraz utanıyorum yoksa sıkıntı yok 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Kilo kader olur mu hiç ya  kabullenmiş gibisin fazlalıklarını. dikkat et yediklerine zayıflarsın
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Eşimle aynı kilodaydik doğum yapalı 7 ay oldu. 10 kiloya yakın verdim. 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 471 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
54 cevap 445 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde est16 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 352 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 729 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...