0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (759 puan) tarafından

Kızlar eşiniz size evlilik teklifi etdimi ??Nasıl etdi? Biz de söz kesildi Eşim bana etmedi evlilik telıifi ama çok isterdim etmesini .Orya okulda sevgililer bir birine gül veriyolardıya O bile olmadı o duyguyu yasayamadım .:ermm:Bazen öyle düsündükde sanki bana yapmış gibi hayal ediyorum :PHayel etmesi bile güzell:)

16 Cevaplar

0 oy
(971 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

15 şubat cumartesi günü iş çıkışı beni almaya geldi cafeye gidip biraz oturalim dedi bende tamam dedim iki katlıydı kafe alt kata iniyoruz merdivenlerden bi baktim ışıklar kapandi her yerde mum vardi masa güllerle donatılmıştı bide pasta vardi bende diyom halla halla 14 Şubatı mi kutluyor anlamadım başta sonra birden diz çöktü yüzüğü cikardi benimle evlenir misin diyemedi ama sadece öylece baktı benim eşim biraz utangaçtir bende oturup sarildim ona oyleydi şimdi evliyiz iyice odun oldu nerde o eski kocam herşey köprüyü geçene kadarmis :D

(759 puan) tarafından
Ayy Nazar degmesin çok güzel etmis düsünmüs seni sevmis Her zaman bir birinizi sevin ve mutlu olun :))
(971 puan) tarafından
Rabbim herkesin gönlüne gore versin :) bütün evlilikler huzurlu mutlu olsun inşallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aradı anangil evdemi anamgil gelecek dedi

Niye yapamdin dedim dedim ya işte anamgil gelecek diye dedi
Oduuuuuuuunnnnn
(759 puan) tarafından
ay hakikaten neden öylelerki hayeller hayəllər
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Valla teklif falan olmadı ama hala daha hep yüzüne söylerim torunlarımıza dedeniz bana evlilik teklifi bile etmedi yavrularım diye anlatacağımı :) her fırsatta diyorum da eminim bir gün beni şaşırtacak :) 
(759 puan) tarafından
İnsallah bənde  hər gün söylüyom insallah birgün
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Kuru temizleme dükkanında benimle evlenirmisin didi:D 

Dedim seni su makinaya atarim bastan basa temizlenirsin kalas herifim:D

(759 puan) tarafından
Ayy ne güzel demissin kız kalas Hiii
0 oy
tarafından
Almadım beeenn :)
(759 puan) tarafından
Bos ver kuzu
0 oy
tarafından

Once aglattınsomra evlilik teklifi etti ayrılma konsuması gıbı bir konusma yaptı ben dedim sen bilirsin tabi ıcım paramparça sonra yuzgu cıkardı bir tane kutu yapmsıtı el emegı patlayan kutu mumlarla kalp yapmıs sonra son kes gel bak dedi ıs yerinde dıger oda da sonra benimle evlenir misin demıcem cunku evlencem ben seninle dedi sonuc kactık mutluyuz :D

(759 puan) tarafından
Ayy hep mutlu olun heppp
tarafından
Cunlemız ınsallah canım ❣️❣️
0 oy
(707 puan) tarafından
Teklif yok kacalim dedi kactik o kadar hayallarim vardi tabide hicbiri gerçekleşmedi ne yazikki.
(759 puan) tarafından
Hep mutku olun canım benim keske etselerdi be
0 oy
(14,013 puan) tarafından
İstediğim tektaş keman kameraman güller mumlar pasta alkış kıyamet havai fişekler :))) muhteşem bir evlilik teklifi almıştım ♡
(759 puan) tarafından
Ayy ne güzel Nazar degmesin size  :)
(14,013 puan) tarafından
Sağol canım benim inşallah :)
0 oy
(964 puan) tarafından
Bizde görücü usulü evlendik ama teklifi almadım değil hakkını yemeyim :D sahil de masa hazırlamıştı cok güzeldi hersey keşke o zamanlara tekrar dönebilsem:)
(759 puan) tarafından
Ayy hep ama hep mutlu olun keske benim odunumda bana etseydi hatırası bile güzel dimi Nazar deymesinnnn:)
(964 puan) tarafından
Amin cümlemiz mutlu olsun inşallah:) tabiki anısı bambaşka sizede baska seyler yapar umarım eşiniz:)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Benimki cumartesi aradı napiyon dedi yatıyorum dedim. Yarın istemeye geliyoruz dedi bende uyku sersemi tamam dedim kapattım. Tam yatacam ulan bu ne dedi dedim geri aradım. Öğlen olmuştu tabi. Öyle bir hisimla kalktım ki yataktan anne yarın beni istemeue gelecekler dedim :D annem error verdi tabi 
(759 puan) tarafından
Annem eror verdi:》》Ayy hep mutlu olunnn  İnsallah
0 oy
tarafından
Evlilik teklifi mi kaçarak evlendim :) 14subatta hamileyken mutfakta yemek yapiodm baksana benle evlensene dedi oğluma sorim dedim:) ki bnce seviyorsan grek yok ya öyle şeylee
(759 puan) tarafından
doru söylüyon ama isterdim
0 oy
tarafından
Teklif meklif yok tektasimi bile kendim aldım :D
(759 puan) tarafından
İyi yaptın bende alıp kocam aldı diyomm Napim odun kocam var
tarafından
Yontana kadar zaman aşımna ugruyoz  tektasin parasını verdi beğendiğini al diye :))
(759 puan) tarafından
Ay ne güzelmis kiz
tarafından
Güzel de kendi alaydi iyiydi gümüş altın farketmez :)
(759 puan) tarafından
Düşünmüyorlar bi sürpriz etse çikolata falan hediye oda yok odun kocis
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Biz nişanlıyken bile sürekli dile getirmekten bile bir hal olmuştum bana Benim planlarım var bekle diyordu ve şimdi bir kızım var hala teklif yok :Dhala bekliyorum 

(759 puan) tarafından
evet bəndə beklemede Hep mutlu olun siz:)
(1,094 puan) tarafından
Adamın planı evlilik teklifi etmemekmiş =)
(2,067 puan) tarafından
Allah razı olsun Aminnn ') :). Ehh bizde çoookkk sonradan anladık olmadığını :) :)
(1,094 puan) tarafından
Ah ah bacım eskiye o evlenme teklifine donsem keske söyle agız dolusu bagıra bagıra hayır deseydim
(2,067 puan) tarafından
Yok yok şükür mutluyuz ya :) :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Ah gülüm kaderimiz aynı bemde teklif alamadım görücü usulü evlenince nerde romantik teklif görsem diyom teklif etmedin diye hala ukte kalmis heralde:D

(759 puan) tarafından
evet bende öyle kuzu keske etsü ama romantizm ölmüs yani insalkah bir günn
(7,791 puan) tarafından
Hala bekliyom :D diyom dogurdugumda mi etcen bari dogurmadan bı teklif et diye adfghh yüzük de istemiyom şöyle romantik bı organizasyon yeter ama işte...
(759 puan) tarafından
bende diyom bən yapmam öyke seyler diyo  pes etdim artık Sevmiyo sanırım beni:(
(7,791 puan) tarafından
Kız tekliften sevgi mi ölçülür seviyorlar ama biz odunlari sevmişiz ne edelim :)
0 oy
(3 puan) tarafından

Düğüne az kalmıştı 1 hafta bekledim edicem dedi ama her gün şöylemi yapsam böylemi yapsam en sonunda aldım elinden yüzüğü taktım parmağıma. Ne yapalım kısmet böyleymiş :D

0 oy
tarafından

Hayalimdeki gibi bi evlilik teklifi aldim cok sukur :angel: hep fotograflara bakip bakip sevinirim. Ben degilim ama esim Romantik :blush: Bi kafeyi baglatmişti guller mumlar balonlar falan habersizdim tabi herseyden bilseydm daha guzel suslenip puslenirdm. Teyzesinin gelini beni almaya geldi bi dukkan falan gezelim diye, ordan bi kafeye girdik zaten girince olanlar oldu :D anlatmiştim burda post ta acmiştim resim falan attigim cok oldu :D

(759 puan) tarafından
Ayy ne güzelmis düsünmesi bile güzel Nazar degmesin size :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 385 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Samsun Evlilik (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 428 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gknrzgms (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.
18 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,714 göst.