0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (103 puan) tarafından
20 lik dişim ve dolgu dişim ağrıyor 20 lik dişim sürekli şişip duruyor hamileyken doktor çekelim demişti ben istemedim ağrıdı ama durdum şuan da da bir hafta iyse diğer hafta şiş sanırım dayanamıyorum 9 aylık olacak bebeğim 10 gün sonra çektirsem emzirebilirmiyim bir skntı olur mu acaba yaşayan varmı 

2 Cevaplar

0 oy
(4,043 puan) tarafından

Ona göre ilaç verir emzirdiğini söyleyince. Ben 3 aylık bebekle çektirdim   hem  de 20lik diş ameliyatı dikişli :)

(103 puan) tarafından
Of çok korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dokrora belirt canim .gitmeden önce de bir iki gün yetecek kadar süt sağ dolaba koy.ilac verdikleri için emzirmemen gerekiyor bikac saat falan.ben hamileyken diş cektirdim.emzirirkwn dolgu da yaptırdım.
(103 puan) tarafından
Ek gıda filan alıyor zaten de emzirceğim zaman sağıp atmam mı lazım önce
tarafından
Emzircegin zaman değil canım dişçiye gitmeden at dolaba ve buzluğa.disten dönünce verirsin onları .ilaç verdikleri için üç beş saat emzirme demişti doktorum bana benimkde yemek falan yediği için sıkıntı olmadı bende .uykuya geciste istiyor sadece benimki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 9 göst.
1 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim500 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 29 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilayda_2122 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabiaadarrrr (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...