0 oy
490 göst.
Aile kategorisinde (449 puan) tarafından
Bugün ayak parmağım kırıldı,2 yaşında oğlumda var. Eşim anneni çağıralım gelsin dedi bende annemi aradım ama hiç gelmeye gönlü yok. 10 gün önce kardeşim polis okuluna gitti 2 gün sonra gelip 5 gün kalacak kardeşin gelecek yazık diyor. E bana yazık değil mi? Kardeşin gidince gelirim diyor yani 1 hafta sonra. Ben o zamana iyileşirim ama hasta olursan git onları ara ben gelmem dedim ama çok kalbim kırıldı ben anneme çok düşkünüm birde. Çok üzdü beni

11 Cevaplar

0 oy
(908 puan) tarafından
kiz olunca oyle oluyo
(449 puan) tarafından
Hiç bu zamana kadar kız erkek muhabbeti olmamıştı aramızda çok samimiydik
(908 puan) tarafından
bizde bildim bileli vardi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dayanamaz kız bence gelir
(449 puan) tarafından
Çok kötüysen geleyim yinede ama kardeşin var o gidince gelirim diyor onun bir derdi olsa herkesten önce ben giderim, herkesten çok ona düşkündüm bu da bana ders oldu
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kiz insan bi gecmis olsun niyetine gelir :) kalsaymis iki gun sonra giderdi sen de bi bakardin neyi ne kadar yapabiliyosun filan. En azindan bikac gunluk yemek yapardi kardesin gidene kadar idare ederdiniz. Neyse gecmis olsun bacim 
(449 puan) tarafından
Aramız çok uzak canım gelse en az 1 hafta kalması lazım otobüsle 12 saat
0 oy
tarafından
Afedersin canm ama benimde vajinam bacak aram komple yanmişti üstüne 7 aylık gebeydim annem gelirdi el gibi seni böyle görmeye dayanamıyorum deyip geri giderdi hani insan bı yemeğimi olsun yapardı. Oda benim zoruma gitmisti
(1,873 puan) tarafından
Ay vallahi böyle anneleri gerçekten anlayamıyorum. Benim annem çok yakınız evime yollamak istemiyor zorlanırsın diye. Babam çok heveslenmiş köye gitmeye dedim gidin iyiyim ben aklın kalmasın fln hergün soruyo nasılsın varmı bi durum diye. Post sahibininkini de bi tık anlarım mesafe uzak diğer evlat da uzaktan gelecek ama sizinkini hiç anlayamadım. Hem hamile hem yanmış insanı nasıl bırakabilir..
tarafından
Bırakmşti valla
(449 puan) tarafından
Seninki daha kötüymüş canım şunu anladım tırnağın varsa sırtını kaşı insanı kendinden başka düşünen yok
(659 puan) tarafından
Ay üzüldüm valla ya şimdi nasıl aranız nasıl tepki verdin merak ettim
0 oy
(396 puan) tarafından
Anneler oglancı oluyor ztn. Ha bnm annemle öyle hasta halde gelip gitme olayları fln olmadı uzakta çünkü 5 saatlik yol. ama biliyorum ki erkek kardeşimi daha çok seviyor.
(449 puan) tarafından
Bizimde 12 saatlik, kardeşim yeni gitti 10 gün oldu 5 gün kalıp geri gidecek bende tamam gelme dedim. Akşam aradı geleyim diye tekrar gerek yok dedim yapıyorum yavaş yavaş işlerimi
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Kırık parmak bir haftada iyileşmez. O kadının tek çocuğu da sen değilsin sonuçta. Annen haklı bence. 
(449 puan) tarafından
Çocuklar küçük değil, evde 22 yaşında kız kardeşim var erkek kardeşim 18 yaşında. Ben sadece çocuktan dolayı çağırdım çünkü oğlum çok hareketli ama gelmek istemedi bende bir şey demedim artık. zorla getirecek halim yok
(7,444 puan) tarafından
İyileşmez tabi parmağımı çatlattım doktor on beş yirmi gün bandajlı kalacak dedi
0 oy
tarafından
kardesin gelecekmis sonucta musait degil.. parmak bu alti ustu die dusunmustur  ..
(449 puan) tarafından
Belki de
0 oy
tarafından
Sen annene gitsen olmaz mı 
(449 puan) tarafından
Çalışıyorum işe rapor vermem gerekiyor sürekli
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Sevgilerini bütün çocuklara eşit dağıtamayacaksa keşke tek çocukta kalsalar 
(449 puan) tarafından
Bugüne kadar hiç böyle birşey olmadı ilk kez olduğu için çok gönlüm kırıldı
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Cok mu uzak 2 gun kalsa yetwr sana 
(449 puan) tarafından
12 saat maalesef
0 oy
(7,444 puan) tarafından
İki gün önce bende ayak parmağımı çatlattım annem geldi çocuklar uyudu hastaneye gittik he çalışıyor çocuklarıma bakamaz ben tekim gündüzleri ama geldi hastaneye gittik  
(449 puan) tarafından
Benimki çok uzakta 12 saat var
(7,444 puan) tarafından
Mesafenin önemi yokki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 372 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 548 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde edaaaaq (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy