0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Akşam kaçta yatarsa yatsın max 2 saat sonra kalkıp sabahlıyor 

Sabah 6 7 gibi yatıyor ikindin kalkıyor

1 aydır böyle artık canıma tak etti 

Bütün yöntemleri denedim olmadı 

Dün uyutmadım uyandıktan sonra akşama kadar yordum 11.30 da yattı sevinmiştim 1.30 da kalktı sabah 8 de uyudu dedim erken uyandırayım 11.30 da kaldırdım uyutmıyım uyur diye 

Bu seferde 1 saattir ne yaptıysam susmadı sürekli uyku diye ağlıyor 

Ben bunun uyku düzenini nasıl yerine getireceğim 

3 Cevaplar

0 oy
(1,121 puan) tarafından
Sabahlıyorsa kaçta yatarsa yatsın maksimum 8 de kaldır 2 gün zorlanır ama normale döner benim 2 yaş çocuğumda öyleydi 2 sabah yatırdım 6 da uyuyordu 8 de kaldırıyordum uyumasına izin vermedim dışarı çıkardım yordum öğle 12 de yatırdım en geç 2 de uyandırdım akşamda 9 gibi uyuttum sabahta 7 de kaldırdım düzen oluşturdum şimdi uykusu gelince kendi geliyor anne yatalım diye
(1,022 puan) tarafından
8 de yatıyor zaten nasıl 8de kaldırayım 8 de yattı 11 de kaldırdım işte ama asla durmuyor sürekli ağlıyor
(1,121 puan) tarafından
8 de yatırmayacaksınız o zaman öğle uykusunu bekleteceksiniz birkaç gün zorluğunu yaşayacak sizde yaşayacaksınız ama alışacak başka türlü alışmıyorlar emin olun
-Reklam-
0 oy
(27 puan) tarafından
Bikac gun sabrediceksiniz gece 10da yatirin sabah 9 gibi kaldirin oglende 1 saat uyutun uyandirin alisana kadar eziyet edicek sabretceksiniz siz el atmazsaniz duzelmez
(1,022 puan) tarafından
Gece 10 da yatsa şükür sabah 8 de yatıyo
(27 puan) tarafından
Iste yatirmicaksiniz
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bizimkide gece kalkardi gunduz uyurdu şuan 23 aylik inan gunduz uyuduklari icin ayaktalar gunduz 4 5 saat uyuyordu tek uykuya düşürdüm sonra 3 saat iki saat derken bi saate indirdim simdi sadece sabaha karsi uyaniyor ondada mama icip geri bayiliyor ama tabi bu duzene oturana kadar az sacimi basimi yolmadim bizde aynisiydik canim doktora bile gittim sordum bunun derdi ney diye donem dedi gecer dedi 
(1,022 puan) tarafından
Bugün 2 saat uyuttum 24 saatte sadece 2 saat uyuduk ama başardım şimdi uyudu bakalım gece kalkmazsa inşallah
(2,687 puan) tarafından
Canim gunduz az uyut geceye kaysin uykulari ilk gun yaa uyanabilir bizimki uykuyu almis gibi dikiliyodu sabret oda rayina oturur bizimki sabaha karşi uyanir oldu ona sukur diyorum iki saati zamanla bi saate indir daha cok enerji atsin geceye yatsin insallah mişil.mişil uyusun dualari oku ufle besmeleyle yatir bacim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 424 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
2 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 549 göst.
2 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Sultan❤ (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde anakiz (2,138 puan) tarafından soruldu

378,442 soru

11,327,870 cevap

34,782 kullanıcı

...