0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde (327 puan) tarafından
Uykum var uyuyamiyorum pandalar gibi ordan oraya yuvarlaniyorum can sıkıntısından bütün postlari okuyup cevapliyorum postlar bitti ben hala uyuyamadim uyanik olan varsa az bi sohbet edelim ya 

5 Cevaplar

0 oy
(4,756 puan) tarafından
Kızım uyandı emzirdim uyumuyor şimdi de kuzum onu ayağımda salıyorum 
(4,756 puan) tarafından
Sana çok var mı canım niye uyuyamıyorsun tatlım evet güzel günler çok şükür sağol teşekkür ederim tatlım Allah razı olsun darısı başına inşallah tatlım
(327 puan) tarafından
31+5 im valla bi yandan erken dogum riski bi yandan gelisim geriligi korkusu agustosu atlatiyimda baska bisey istemiyorum. Sicaktan uyuyamiyorum kuzum ya insallah sagol
(4,756 puan) tarafından
Ya kıyamam canım son haftalarda zor rabbim yardımcın olsun canım benim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bir avazda kurtarsın inşallah
(327 puan) tarafından
Amin amin amin insallah canım benim agzindan bal damliyo elbet gecer bu gunlerde sabredicez napalim kucagima alinca hepsi unutulup gider
(4,756 puan) tarafından
Öyle tatlım ama tadını çıkar uykusuz geceler gelmeden hahahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende uyanigim hala oglumla aksam uyuduk 10 bucukta uyandik hala da uykumuz yok :ermm:

(327 puan) tarafından
38 hafta diyodu dr adet tarihimi hatirlamiyodum cok acemiydim o sira gelisim geriligi vardi idrarda protein kacagi vardi ondandı simdi o yuzden tedirginim yine aynisi olur diye. Hay maşallah tosuncuk yaa ne güzel etli etli :)))
tarafından
Anladim cnm insaallah seninkide etli etli gelir bu sefer:))
(327 puan) tarafından
Gözüm yukseklerde degil kuzum küveze girmesin o bana yeter allahin izniyle insallah
tarafından
Insalaalh girmez cnm ilk kac olunca.girmiyolar
(327 puan) tarafından
En az 2 olmasi lazim gerçi kilolu dogup girende var solunum sıkıntısı falan oluyo ama onlar cok kalmiyo en fazla 1 hafta falan benim ki 40 gün kalmisti
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Bnmki gibi dusuncesiz kocasi olanlarda ayaktadir :ermm: kizimin gece uyumadigini bile bile kahvaltiya misafir cagirdi :/ ortaligi topladim camasirlari kaldirdim camasir attim mutfaği toparladim patates soydum dogradim biber dogradim sigara böreği sardim sofrayı hazir ettim copleri cikardim kizi uyuttum inşallah o uyanmadan uyuycam :'(

(2,931 puan) tarafından
Yoo 7 aylik ama gece kuşu zor uyutuyorum normalde yapmazdı eşim ama okuzluk yapacağı tuttu yarin evi silip süpürme işini kitleyim de yapamasin bi dha :D
(327 puan) tarafından
Gelenler kim kesin akrabasidir erkekler akrabalari konu olunca genelde boyle yapar. Maşallah canim buyutmussun sen ya benim kiz 4 yasina gircek aha ikinci geliyo allahim napicam ben diye dusunmekten kafayi yiyorum hergun allah yardimcimiz olsun
(2,931 puan) tarafından
Seninkide büyümüş maşallah darısı 2. Ye olsun :) heee tam 1. Dereceden akrabasi kaynanamla kayinbabam :))
(327 puan) tarafından
Oooo vip misafir onlar misafirde sayilmazlar gerci ama napcan banada kimse gelmiyo hep tekim akrabalara uzagim biri gelicek oluncada heycandan elim ayagima dolaniyo alisik degilim yaa
(2,931 puan) tarafından
Bende severim misafiri de kizim gece uyumuyo :/ sabaha zorlanıyorum
0 oy
(2,181 puan) tarafından
iki uc gundur bende bu saatlerde uyanip uyuyamiyorum sonra butun gunu uykulu geciriyorum :/ insallah aliskanlik olarak kalmaz 
(2,181 puan) tarafından
niye oyle bisey desin ki saglikli gitmiyo mu hamileligin? simdiden 2ye yaklasmistir bence
(327 puan) tarafından
Benim ilk bebegimde gelisim geriligi oldu canim 1570 gr dogdu o yuzden korkuyorum en son 28+1 de gittim her sey yolunda dedi gelisimi 5 gun onde dedi 1177 gr kilosuda cok korkuyorum son aylarda belli oluyo ya bu gelisim geriligi insallah almistir kilo
(2,181 puan) tarafından
insallah almistir o zaman canm ya ama her bebek ayni olmuyo ki iste insallah saglikla kavusursun bebegine
(327 puan) tarafından
Insallah canım ya oyle cok kilolu olsun demiyorum en azindan kuveze girmesin o bana yeter küvez çok zor cok allah kimseyi oralara dusurmesin
(2,181 puan) tarafından
aminn canm insallah saglikli olsun da kilosunu tamamlar bence doguma kadar
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Valla bende uyuyamiyorum
(327 puan) tarafından
Neden canım sen niye uyuyamiyosun
(1,082 puan) tarafından
Benim minik tekmeliyor babamiz gece 3te ise gidiyor bide artık uyurken rahat edememeye başladım: )

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,023 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 419 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,675 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 210 göst.
2 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 557 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,572 soru

11,203,223 cevap

34,502 kullanıcı

...