0 oy
1,385 göst.
Diğer kategorisinde (664 puan) tarafından
Bugün eşimin watsabını karıştırırken engellemeler listesine baktım tam 70 tane o kadınlardan Google geçmişine baktım evlilik sitesine girmiş ajans aramaları yapmış üyelik iptali şikayet vara bakmış bir numara aratmış sordum bunları bu numaranın mesaj attığını link olduğunu söyledi buda linke girdim onlardır dedi engelleme lisesindekileri bilmiyorum diyor o kadar kişi nerden geldide nasıl engelledi ona aklım ermiyor bi otel aramış ona gitti mi diye haritalar arama geçmişine baktım bir tarihte 10 dan fazla yol tarifine bakmış 5 buçuktan 7 buçuğa kadar o gün konuşmalarımıza baktım mesaiye kalacağını söylemiş hemen zaman çizelgesine baktım o gün şehrin merkezine inmiş o otele baktığı tarafa inkar etti mesaideydim diye sonra sen kızarsın diye söylemedim arkadaşlarla gittim ama yeminlerle otele gitmedim diyor niye o kadar baktın diyorum Instagram'da gördüm merak ettim diyor başka bir günde masaj salonuna bakmış onu soruyorum arkadaşlar söylemiştir bakmışımdır hatırlıyorum arada onlar alıyor belki bakmışlardır dedi birde çok rahat hareketleri ben telefonu kurcalarken kendinden emin ve kesinlikle böyle bir şey yapacak biri değildir tanıdığım kadarıyla ne yapacağım ben şimdi çok kötüyüm

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
gecmis olsun diyorum sadece
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kemalim yapmazzz diye diye adam seni ayakta uyutuyor 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Yapmamıştır dememizi bekliyorsan eğer diyelim için rahat edecekse 

Doğruyu nasıl görmezden geleceksin bu kadar tesadüf olurmu hadi diyelim oldu telefon 70 engelleme nedir hepte kadın yani rahat olur tabi yaparken korkmamiski şimdide eteği tutuşsun 

0 oy
(5,391 puan) tarafından
Otele ayak bastımı bilemem ama yani herşey ortada. Yapmamışsa bile yapmak için her yolu denemiş
0 oy
(1,720 puan) tarafından

İlla yaptım demesi mi lazım :D kız daha ne olsun milyon tane delil var elinde hala bize soruyosun:ermm: kırgın çiçeklerde bir kadın vardı Kemal'im yapmaz derdi ona döndü senin olay :angel:

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ah ne kadar iyi niyetlisin canım 
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Bacim alnina yazmasi mi bekliyodun fosfoslu kalemle? Boyle birsey yapacak biri degildir derken? 

Napsin kendini acik etmek icin daha fazla?
0 oy
(3,038 puan) tarafından

Ben arkadaş düşmanı falan değilim evli bekar kadın erkek arkadaşlarımız var eşiminde benimde.

Ama sen eşine arkadaş konusunda bir kota koysan iyi olur.Mesaideyim diyerek arkadaş buluşmasına katılması, masaj salonu ,oteller engelleme listesinde uygunsuz kadinlar vs doğru bulmadım açıkçası bu tip şeyler üzücüdür olsa  ihanetin altını dolduruyor malesef.

Ama sen kulaklarımla duyayım hayatım iyice zehir olsun diyorsan;

Sana bir yöntem bozuk arkadaşlarını senin tanimani istemeyecektir. Arkadaşlarını eşleri ile birlikte su kişi eşi ile bize gelsin bizde tanışalım ailecek görüşelim madem siz bu kadar iyisiniz vs de yanaşmaz sende arkadaşlıktan çıkarması gereken kişilerin bir listesini yapar önüne koyarsın.Bu insanlar senin ailecek görüşelebileceğin kişiler değilse sen de bir baba bir koca olarak bu insanlar görüşmemelisin biliyorsun doğru insan olmadıklarını dersin.

Konu burdan büyür iyice üstüne git ,muhtemelen sonrasında senin çevresindeki insanların eşlerine int ulaşma ihtimaline karşı ben bir hata yaptım vs diye dokulecektir. Denemiş bir yöntem tamda buna benzer sebepler ile yapılan bir hata arkadaşlar üzerinden ilerlenerek kapatılmaya çalışırken bu sekilde yapılan bir hamle ile tüm detayları ile kişinin kendi ağzından dökülmeye başlamış sonu ayrılık (daha fazla beter olalim mantigi ile yapilmis yakinimin soklar icine girdigi ve zor toparlandigi ).Sende de kesin ise yarar diyemiyorum ama yarama ihtimali var. 

Ama diyorsan yok ben gerçekleri bilmeyeyim devam edeceğim dayanamam yapamam hiç bulaşma ha tamam o zaman de görme duyma sen bilirsin.

(664 puan) tarafından
Öğrendim zaten olanları merkeze kadar gitmiş sözde geri dönmüş haritada da baktığımda merkeze kadar var sonrası yok yeminler ediyor Kur'an'a el basıyor bilemiyorum tek suçu değil ki hergün bakmış 70 kişiye yazmış para kaptırmış hamileyim çok kötüyüm ne yapmalıyım bilmiyorum şaştım kaldım hasta çocuğum var üstüne hamileyim psikolojik olarak çöküntüdeyim ne yapsam eskisi gibi olmayacak unutamayacağım yediremiyorum eve sığmıyorum
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Aldatmış işte bunu çocuk bile anlar,sen konduramadigin için hala emin değilsin yoksa herşey o kadar açık ve net ki
0 oy
(281 puan) tarafından
Her erkek fırsatını bulduğu anda aldatır ama yakalanmayan  erkek vardır..  yakalanmadiigi  sürece benim eşim yapmaz olur ah ah öyle bir yaparlar ki..
0 oy
(13,099 puan) tarafından
İnşallah aldatılmamışındır Hepsi yanlışlıkla olmuştur..
0 oy
(7 puan) tarafından
İnşallah yapmamıştır ben çok üzülüyorum böyle şeylere ya Allahım doğru yoldan ayırmasın inşallah çocuğun varsa bir kere şans ver ama ikincide asla ben çocuklar ailesiz kalmasın ya ama fikrimce bu yazdiklarin normal değil:((
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Engeli kaldirip mesajlara baksan acaba mesajları da silmis mi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 367 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Cennetim123 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 444 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 527 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...