0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde (1,035 puan) tarafından
Sabah 8 de ise gitti benimki bu saat oldu yok hala arıza varmış diyo arada aciyo arada acmiyo arkadaşının karısı da beni aradı seninki evde mi benimki telefonlara bakmiyo diye bı yandan benim ki yalan söylemez gitse bile gidiyorum der ama bilmiyorum ya siz ne yapıyorsunuz var mı sıkıntınız dertleşelim 

10 Cevaplar

0 oy
(316 puan) tarafından

Aldatmasından mı korkuyorsun? 

Başına birşey gelmiş mıdır diye mi korkuyorsun? 

:blink:

(1,035 puan) tarafından
Aslında bana yalan söyleyip arkadaşlarıyla buluşmasından korkuyorum gitse sorun yok ama yalan söylerse güvenim yıkılır
(316 puan) tarafından
Şüphe var görüntülü ara
(1,035 puan) tarafından
İşte bir acıyı bir acmiyo telefonu görüntülü arasam açmaz
-Reklam-
0 oy
(508 puan) tarafından
Eşine güvenmiyor musun anlamadm
(1,035 puan) tarafından
Güveniyorum da korkuyorum bana yalan söylemiş mıdır diye
0 oy
(748 puan) tarafından
Eşin ne iş yapıyor canım normalde hiç bu saatlerde çalıştığı oluyor mu
(1,035 puan) tarafından
Evet canım gece arıza olursa hemen çağırıyorlar saat fark etmezsizin arkadaşının eşi arayınca degisik hissettim
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Arıza büyüktür belki acamiyordur aklına kötü şeyler getirme hemen 

Ama biz kadınlar hemen kafamızda senaryo kurmaya başlıyoruz ☺️
(1,035 puan) tarafından
Ya evet zaten eşimin işi hep boyle ama işte arkadaşının eşi de arayınca acaba dedim zaten gitse bile gidiyorum der de :) teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
İnşallah aldatma yada yalan yoktur bu işin içinde 
(1,035 puan) tarafından
Bende çok korkuyorum yalan söyler mi diye güveninin yikilmasini istemiyorum bı yandan da gitmek istediğin de gidicem der gider zaten
0 oy
(3,286 puan) tarafından
Ne iş yapıyor bilmiyorum ama elektrikse normal bunlar benim kocada yarım saat diye gidiyor 3 4 saat kayıp
(1,035 puan) tarafından
Canım fabrika da her işe kosuyo :) ama benimkide böyle arızaya falan çağırırlar yataktan kalkar gider zaten
0 oy
(4,634 puan) tarafından
Kiz içine ne şüphe düşürüyon çalışıyordur boşver 
(1,035 puan) tarafından
Doğru ya zaten gitse gidicem diyip gidiyor sağol canim
(4,634 puan) tarafından
Olumsuz düşünme boşver evrene olumlu enerji yolla
(1,035 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım:)
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Hemen şüpheye düşünme canim gelince sorarsın msj attın mi ona döndü mu isim var mi diyor sadece eve gelince anlarsın zaten yorgun mu falan diye rahat ol diyemiyorum da sakin ol gelince konuş güzelce azarlar gibi yapma ama dikkat edersin merak ettim seni sadece neden acmadin seni bekledim filan de hani açıklama yorgunsan yapmayabilirsin ama YARIN mutlaka açıklama bekliyorum de sarıl YARIN sorarsın sakin yüz göster bişey olmaz Allah var  yalan yanlış varsa da soğukluk girer araya he o kadarida sana kalmış 
(1,035 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun halen gelmedi ve bunu okuyunca içime bir ferahlık geldi
(1,199 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Burdaki postlar yüzünden kimseye güvenemez olduk bir yandan da tedbirli olmakta fayda var tabi
(1,185 puan) tarafından
Aynen katılıyorum
0 oy
tarafından
Senin için demiyorum. 

Bu erkekler de ne kah.pe oldu çıktı. Güya çalışıyorum yoğunum adı altında ne kadar da o.ruspu peşinde koşar oldular. 

Vallahi ister istemez şüphe düşüyor artık insanın içine. Kim olursa olsun babam kardeşim ben kimseye güvenmiyorum artık, asla bu bunu yapmaz demiyorum. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (595 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,383 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 524 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 447 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...