0 oy
1,382 göst.
Diğer kategorisinde (659 puan) tarafından
Bugün eşimin watsabını karıştırırken engellemeler listesine baktım tam 70 tane o kadınlardan Google geçmişine baktım evlilik sitesine girmiş ajans aramaları yapmış üyelik iptali şikayet vara bakmış bir numara aratmış sordum bunları bu numaranın mesaj attığını link olduğunu söyledi buda linke girdim onlardır dedi engelleme lisesindekileri bilmiyorum diyor o kadar kişi nerden geldide nasıl engelledi ona aklım ermiyor bi otel aramış ona gitti mi diye haritalar arama geçmişine baktım bir tarihte 10 dan fazla yol tarifine bakmış 5 buçuktan 7 buçuğa kadar o gün konuşmalarımıza baktım mesaiye kalacağını söylemiş hemen zaman çizelgesine baktım o gün şehrin merkezine inmiş o otele baktığı tarafa inkar etti mesaideydim diye sonra sen kızarsın diye söylemedim arkadaşlarla gittim ama yeminlerle otele gitmedim diyor niye o kadar baktın diyorum Instagram'da gördüm merak ettim diyor başka bir günde masaj salonuna bakmış onu soruyorum arkadaşlar söylemiştir bakmışımdır hatırlıyorum arada onlar alıyor belki bakmışlardır dedi birde çok rahat hareketleri ben telefonu kurcalarken kendinden emin ve kesinlikle böyle bir şey yapacak biri değildir tanıdığım kadarıyla ne yapacağım ben şimdi çok kötüyüm

34 Cevaplar

+22 oy
(2,320 puan) tarafından
BÖYLE BİRSEY YAPACAK BİRİ DEĞİLDİR!!!!!!!!! 

ADAMIN BİR VİDEO ÇEKMEDİĞİ KALMIŞ  DAHA CEMAL'İM YAPMAZ KAFASI YA VALLAH...  BİR AMUDA KALKMADIĞI KALMIS NEY İÇİYORSUNUZ. Delıller yol tarıflerı mesele 70 numara otel arama yol tarıfı.... Helva yapsana helva yapsana yanı
(2,320 puan) tarafından
Körlük değil bu ellerıyle gözünü yüzünü kapatmak
(10,328 puan) tarafından
Cidden nasıl bir cümle bu. Bir tek gözü ile görmediği kalmış. Hala kemalim yapmaz
tarafından
Allahim bi gulesimgldi su yoruma sen affet beni
(2,246 puan) tarafından
Kemalim değil cemalim jdjdjjdjf
tarafından
Bacımız artık yapmaz demiyor yeni postta gözü açılmış gözüküyor
-Reklam-
+2 oy
(8,905 puan) tarafından
Yoo aldatmamis kim diyor aldattigini cinler periler yapmış hepsini kocana iftira atiyorlar
+1 oy
(2,705 puan) tarafından
Ohoooo yan yatti camura batti ordan kalkti obur yana yatti. He gulum he tum dunya senin mukemmel ahlakli kocani yoldan cikarmak icin birlik olmus yoksa onda suc yok pislik kabul eder mi sen niye soruyosunki. Hangi erkek evet aldattim demis yer mi yemez. 
0 oy
(8,863 puan) tarafından
Öyle bir anlatmışsin ki bu adam kesin aldatiyo diye düşünüyo insan ister istemez 
(659 puan) tarafından
Konduramıyorum bacım o kadar rahatki sadece merkeze gittiğini söylüyor diğerleri bir mesajla başladığını iddia ediyor
tarafından
Mesaideyim diye yalan soylemis ve bunu itiraf etmis daha ne desin her bokuda yemis iste kondur erkek milleti hepside halt ayni yaparmi yapar
(8,863 puan) tarafından
Yani bir yalan söylemiş sonuçta. Sen az takip et yine sinsi sinsi. Tamm canım de konuyu kapat. Peşine düş bakalım. İnşallah dediği gibidir
(1,922 puan) tarafından
Eşin narsist olabilir mi acaba ,hiç bir adam adattigini kabul etmez zaten de narsist kişiler kendine çok aşırı güvenir tavırları hep rahattır hata işlese bile
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Allah tan bu arkadaşlar var ya olmasaydı :angel:

0 oy
(3,283 puan) tarafından
Eskimedimi artık bu arkadaş yalanları sencede yapmıştım diyip adamın günahını alamam ama yapmaya niyet etmiş belli ki 
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Üzgünüm canım ama bence durum tam düşündüğün gibi..
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Her şey ortada canım tabiki karşına geçip aldattım gittim demicekti
0 oy
tarafından
Kuzenim yapmış dese tam olucak bence yalan olduğu 
0 oy
(5,883 puan) tarafından
Dedektif gibi araştırmışsınız maşallah ama bende olsam böyle araştırırdım. Google konum yalan söylemez bu arada
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Bacım daha ne bekliyorsun adamın ağzından duymadığın kalmış bir 
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Böyle birşey yapacak biri değil dediysen .. yapmıştır 
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Ya canım kusura bakma da asla öyle bişey yapacak bıeı dğeildie deıdgın yerde kahkaha attım. Daha ne görmeyi beklıyosun
0 oy
(742 puan) tarafından
Çok aşırı şüpheli ben olsam inanmazdım söylediklerine canım ne yalan soyliyim 
0 oy
(372 puan) tarafından
Bir ajan gibi aramış taramışsın eee sonucunu da biz anladık da sen anlamamış buraya sormuşsun yada anlamak istemeyip bir teselli edinmek için buraya yazdın biz sana ne dersek diyelim sen o yapmaz diyecek ve burdakiler dedikleriyle kalacaklar o yüzden hayırlı işler....
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Yapmış bişeyler zaten işin içinde yalan varsa herşey yapmıştır,zaman çizelgesinde gittiği otelin adı kaldığı saat bile yazıyor baktın mı iyice 
(659 puan) tarafından
Merkeze gitmiş ondan sonrası yok yemin ediyor gidip soralım diyor
0 oy
(1,638 puan) tarafından
70 kişi yi engellemiş diosun sence bu normal mi ?
0 oy
tarafından
Kım bu arkadaslar yecuc ıle mecuc mu hersey onlardan oluyo
0 oy
(70 puan) tarafından
Hala nasıl böyle bişey yapacak biri değildir diyosun. Sen kendini ikna etmeye çalışıyorsun aldatilmadigina ama düpedüz aldatilmissub ve bu birkerede olmamış emin olaffedersin affetmezsen o senin bilecegin is kimseyi ilgilendirmez ama sal.aga yatmayın ya komik oluyir
0 oy
(2,698 puan) tarafından
Zaten yapan ben yaptım yapıyorum demez inkar eder yemin eder canim bayanda öyle erkekte öyle kendi ayaklarının üstüne durabilirsan boşa bu adami

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 367 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Cennetim123 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (595 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 441 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 524 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu

379,243 soru

11,351,893 cevap

34,822 kullanıcı

...