0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
Düşünün maddi manevî çok sıkıntınız var 

Buna rağmen kendinizi nasıl mutlu edersiniz. Nasıl motive edersiniz

13 Cevaplar

0 oy
(2,222 puan) tarafından
Bir dönem çok sıkıntılı zamanım olmuştu Rabbım birdaha yasatmasin ben maneviyata ve evlatlarıma sarıldım çok şükür geride kaldi
(56 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum yapmaya çalışıyorm ama yetmiyor
(2,222 puan) tarafından
Sabır en güzel ilaç sabredenlerden olursan mükafatıni alırsın inşallah
(100 puan) tarafından
En son ki postuma bakabilir siniz
-Reklam-
0 oy
(735 puan) tarafından

Normaldede karamsar bir insanım öyle bisey olduğunda iyice icime kapanirim aklımdan çıkmaz hallolasıya kadar o durum motive mutlu olamam yani :ermm:

(56 puan) tarafından
Şuan için düzelmesi imkansız
(735 puan) tarafından
Nasıl Yani canım
0 oy
(8,778 puan) tarafından

Camları açar temiz havayı içime çeker 2 göbek atarım hicbiseyim kalmaz :D

0 oy
(892 puan) tarafından
Motive etmem kendimi onunla yaşarım üzüleceksem üzülür sevineceksem sevinirim ben yalandan kendimi kandıramam :) 
0 oy
(1,063 puan) tarafından
İlla bir yolunu bulurum. Günlük biseyse uyurum yemek yerim. alışveriş olabilir gezmek olabilir, film izlemek olabilir. Çok çok sıkıntı çektiğim bir sene ikindilere kadar uyuyordum 
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Edemem. Çocuklarıma bakıp gülebilirim ancak. 
0 oy
tarafından
Nefesimi dinlerim . Oturup derin derin nefes alip veririm . Allahin huu esmasi çıkıyor ya ses olarak nefes verirken . Rabbim sanki diyor kulumm nefeslerinde bile ben varimm . Ben seni hic yanlis birakir miyum ?

Kendimden daha kötü durumda olanlari düşünüyorum.  Ciddi ciddi dert edinerek. 

Bir de elimi inceliyorum . Inceledikce hayranligim artiyor Rabbime . Diyorum bu eli bu denli muazzam yaratan her kemigi ayri ayri hassasca birlestiren Mevlam ... her seye gucu yeter . Sana hakkiyla kul olamamayi daha cok dert edinmem lazim.
0 oy
(652 puan) tarafından
Mutsuzsam başkalarının derdiyle kendimi avuturum sinirliysem temizlik yaparım bosluktayken hicbisey yapamiyordum bebis geldi o da doldu çok şükür 
0 oy
tarafından
Rabbime sığınırım ve sonra evladımın gülüşü beni hayata bağlar .Çünkü onun bana ihtiyacı var .
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Sağlığım yerindemi sevdiklerim iyimi tamam yarın ölsem o kadar dert sıkıntının bı önemi kalacakmi hayır olay bitiyor 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Rabbim ferahlik versin ...Allah ol derse her sey olur duadan baska care yok umidini kaybedenlerden olma .
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Hepsi geçer diyorum hayat kısa ölümlü dünya herşeyi dert etmemwk gerek rabbim çıkar ypl veriyor diyorum veriyidur
0 oy
tarafından
Canım sana söz yazayım ❤️❤️❤️

Dil şükre düşmezse kalp hüzne düşer 

Allah geciktiriyor sa güzelleştiriyor dur 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 373 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 389 göst.
0 oy