0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (165 puan) tarafından
Kızlar hep Biz Kadınlar üzülüyoruz kahroluyoruz Erkekler nasıl üzülür kahrolur biz bir şey yaptığımızda pişman olabiliyoruz bu konuda Biz de gurur olmuyor evliliğimizi ayakta tutmaya çalışıyoruz erkeklerde Nasıl oluyor bu kaç gündür bunu düşünüyorum biraz da onlar üzülsün biraz da onlar sorunlar üzerine düşünsün biraz da onlar evliliği ayakta tutabilmek için çabalasın nasıl olur böyle yani Ben en azından böyle olması için ne yapabilirim lütfen linçlemeyin varsa bir fikriniz yazın Yoksa da Allah'a emanet

12 Cevaplar

+1 oy
(8,272 puan) tarafından
Hiçkimseyi kendisi istemediği sürece duzeltemeyiz.
(165 puan) tarafından
Erkekler nasıl bir varlık kurban olduğum Allah'ım hiç mi yüreklerine merhamet koymamış
(8,272 puan) tarafından
Genelleme yapmamak lazım canım bu konuda . Bir çok kadın biliyorum merhamet yoksunu olan. Sadece erkeklere özgü bir davranış değil .
(165 puan) tarafından
Evet tabii ki de çok doğru söylüyorsun Ama merhametsizliğin çoğu erkeklerde var
-Reklam-
+1 oy
(3,730 puan) tarafından
Sevmeyen değer vermeyen erkek üzülmez malesef canım
(165 puan) tarafından
Bu da çok doğru bir cevap oldu o kadar da acı verici Biz Kadınlar sevilmemeyi neden kabul etmiyoruz acaba gerçekten erkek olan masal anlatıyor adam olan onu yaşatıyor
(3,730 puan) tarafından
Kabul etmiyoruz değil de edemiyoruz belki kimimiz mecbur kimimiz muhtaç kimimiz aşık böyle böyle uzar gider liste. Aslında işin sırrı en çok kendini sevmek de bencilleşmeden ben diyebilmek de biz ne kadar kendimizi sever değer verirsek karşımızdaki insanlar da öyle davranır
0 oy
(4,167 puan) tarafından
İcinde İnsanlik merhamet sevgi saygi ahlak yoksa kendini kessen karsinda sigara icip mac izler sana bile bakmaz.
(165 puan) tarafından
Ya çıldıracağım bunu nasıl başarabiliyorlar hiçbir şey olmamış gibi nasıl davranabiliyorlar Keşke ben de öyle olabilseydim
0 oy
(119,309 puan) tarafından
umursama yokmus gibi davran gormezden gel ve etrafinda olmadigini dusun
(165 puan) tarafından
Yemin ediyorum aynısını yaptım Bir ay boyunca devam ettim umurunda bile olmadı gerçekten istikrarlı davranıp Bir ay boyunca konuşmamıştım biliyor musun murunda bile olmadı Dediğim gibi İşine geldi
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Anasına laf söyle üzülmeyi gec kahrolur üzmek ne ki
(3,477 puan) tarafından
Ne kadar acı dimi? Hayat arkadaşın varken yalnız olmak
(165 puan) tarafından
Gerçekten o kadar yalnızım ki insanlar yuva kurmak için evleniyorlar Bense yalnız kalmak için evlenmişim ne kadar yazık etmişim kendime Sen aileni ananı babanı kardeşlerini gençliğini gezip tozduğun zamanlarını mutluluğunu arkadaşlarını özgürlüğünü bırakıp gel onun ol O da sana böyle davransın Rabbim görüyor ya çıkartsın bir bir ondan
(3,477 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım şimdi bi de çocuğum var kendimi daha da yalnız hissediyorum
(165 puan) tarafından
Bemmde coocuk var olmasa giderdim 1 sn durmazdm. Çocuk büküyor boynmu
(3,477 puan) tarafından
Oğlum babasını çok seviyo ona dayanamam
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Görmemezlikten gel kendine bak kendi zaten adam olur
(165 puan) tarafından
Yaptım bu da işe yaramadı umurunda değilim ki
0 oy
(159 puan) tarafından
Bir erkeği susarak ve onu görmezden gelerek için için eritirsin denendi:)
(159 puan) tarafından
Ya kuzum kaç yıllık evlisiniz
(165 puan) tarafından
Üç buçuk yıldır evliyiz 2 yaşında oğlum var güya Severek evlendik ölüp bitiyordu benim için
(159 puan) tarafından
Bizim kadar evlisiniz canım saygı,sevgi kalmamıştır muhakkak aranızda saygı sevgi getirir,sevgi ise saygı karşılıklıdir yani
(165 puan) tarafından
Saygı ve sevgi nasıl geri getireceğimi bilmiyorum Gerçi ben hep çabalıyorum da eşimden bir karşılık alamadığım için hep böyle oluyor belki o da biraz çabalarsa saygı sevgi geri kazanılabilir
(159 puan) tarafından
Sessiz ve ilgisiz kal canım sen çabalama
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Erkekler en çok başka erkeklerle kıyaslanınca üzülüyor sanırım ya da cinsel konularda aşağılanınca :)

(165 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla ve bu yorumları Okuduğum kadarıyla benim eş im merhametsizin teki Ne yapsam ne desem de Üzülmez herhalde
0 oy
(7,005 puan) tarafından
İşte çok fazla cabaladigin içi oluyo bu aman tatsızlık çıkmasın aman kavga etmeyelim aman yuvamız yikilmasin diye düşüne düşüne herşeyi alttan alıyoruz idare etmeye çalışıyoruz orta yol buluyoruz böyle olunca da erkekler nasılsa idare ediyo gitmiyo diyolar çantada keklik hesabı bizi düşüncelerimizi onemsemiyolar her şey için demiyorum idare edilecek şey var edilmeyecek şey var tabiki alttan almak sürekli bir gür cikarmsmak gerek ama sinirlarimiz olsa o sınırların dışındaki şeyleri alttan alsak sınırımıza yaklastiklari zamansa tepkimizi ciddi şekilde gostersek herkes ayağını denk alır ben evlilik hayatinda tek bişey öğrendim alttan aldıkça daha kötü oluyo kimsenin sınırsız kredisi olmamalı bi furum mu rahatsizsin hemen dile getirmen lazım sonra bi süre idare etmen lazım düzelmesi için zaman taniman lazım hala duzelmiyo mu tepkini koyman lazım böyle olsa kimse üzülmez ben ne kadının ne erkeğin üzülmesini istemem bunun için bi akıl veremem sana 
(165 puan) tarafından
Gerçekten bir kapana kısılmışım çıkamıyorum Ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum boynumu oğlum büküyor
(7,005 puan) tarafından
Oğlun bukmesin boynunu sorununuz he bilmiyorum ama eşini karşına al ikimizde şapkaları önünüze bi koyun düşünün nolcaz biz nerde hata yapıyoruz de sor esine ben dayanamıyorum yorgunum üzgünüm ya tut elimi kendimize gelelim cabalayalim ya da yollarımızı ayıralım gücüm kalmadı benim de yorgunluğunu göster eşine bakalım o napacak ciddiyetini anlasın yoksa hasta olursun boye
(165 puan) tarafından
Zaten gerçekten hasta olmuşum psikolojim o kadar bozuk ki ne kendime ne evime ne aileme ne de oğluma hiçbir yararım verimim olmuyor o kadar bitkinim yorgunum Halsizim hastayım kafam yorgun Beynimin içi yorgun defalarca eşimi aldım karşıma konuştum o hatalı olduğunda bile ben hatalıyım dedim biz hatalıyız dedim ama o hiçbir zaman hatasını kabul etmiyor hep ben hep ben diyor Onun için hep O haklı asla adım atmıyor asla
0 oy
(70 puan) tarafından
Kendi kocamdan örnek vermek gerekirse tam bir geri zekalıdır kendisi. Duygusuz arsız umursamaz ana baba öl desin ölür. Neyse birgün kavga ediyoruz beni hiçmi sevmedin dedim hiç sevmedim dedi yayıla yayıla koltuğa eşyalarımı toplamaya başladım bu hala rol yapıyorum sanıyor. Çağırdım kardeşimi anlattım durumu kardeşimde delidir biraz. Ben şimdi bu evden bu kızı alıp gidiyorum çocuğunuda alıp gidiyorum ben erkeğim ben adamım dersen gel bana engel ol dedi. Ablamı sevmiyorsan seni bu eziyetten kurtarıyorum git sevdiğini al dedi. Benimki başladı ben sinir anında söyledim ben ayrılmak istemiyorum vs vs neyse ben babamın evine döndüm iki gece iki gündüz arabanın içinde yattı babamın kapısında babam ağzına etti bu ne demek diye. Şimdi yeni yeni adam oluyor bide bana wpden şarkı atıyor irem derici ayrılık hakkaten sonradan koydu bana diye  ama her erkek bir değil tabiki 
(165 puan) tarafından
Milyon defa denedim bunu hiç umrunda olmadı biliyor musun her seferinde geliyor özür diliyor eve gelir gelmez aynı tas aynı hamam Oğlum olduğu için sabretmeye çalışıyorum yemin ediyorum Daha geçen hafta babamlardan geldim defol git demişti bana Ben geri zekalıyım aslında geri döndüm ama her şey oğlum için yapıyorum o kadar seviyor ki babasını babamlarda Bir hafta kaldım Bir hafta boyunca baba baba diye ağladı ve ben buna dayanamıyorum geri geldim ama şimdi ne yapacağımı da bilmiyorum Çünkü beni umursamıyor hakaret ediyor beni saymıyor değer vermiyor o kadar kapana kısılmışım ki
(70 puan) tarafından
Çocuğun kaç yaşında canım bir işe girsen belki o zaman kaybetme korkusu yaşar
(165 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında onu da bırakamam yani şu an onun bana ihtiyacı var kreş yaşında olsaydı ya da okula falan gitseydi bir işe gidip çalışırdım şu an Sabrediyorum Haziranda sınava gireceğim üniversite sınavına açıktan 2 yıl üniversite okumayı düşünüyorum En azından oğlum da biraz büyümüş olur ondan sonra Eşim hala böyle devam ederse gitmeyi düşünüyorum Şu an için düşüncelerim böyle Eşim beni o kadar çaresiz hissettiriyor ki gelecek ile ilgili gizli gizli planlar yapıyorum resmen Şaka gibi
0 oy
(280 puan) tarafından
Görmezden geliyorum ondan sogudugumu hatta öyle ki tiksindiğimi hissettiriyorum bide ilk firsatta boşanmak istedgimi söylicem uygun bi zman da kendisi dsünsün ben düşünmekten kendimi harap ettim 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 237 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,127 göst.
23 Eylül 2020 Aile kategorisinde Canmoglum (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 285 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
30 cevap 542 göst.