0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (751 puan) tarafından
İlk göz ağrım 10.05 tarihinde oldu .

Eğer bir aksilik çıkmazsa bu prensesim de 10.10 tarihinde gün aldım kızlar. Çok heyecanlıyım korkuyorum bir yandan .Mizgin asla uyum sağlamıyor çocuklara bebeklere nasıl yapıcam bilmiyorum.  Biliyorsunuz burda kimsemiz yok eşim Mizginle ilgilenecek hastanede 4 gün kalıcam 2 gün bir arkadaşım yanımda sonraki günlerde yanlızım . Eve geldikten sonraki süreci çok merak ediyorum . Mizgin hem kreşe gidiyor . Logopedi, ergoterapi ve yüzme kursuna gidiyor asla boş kalamıyoruz bebişle bunları nasıl yapıcam . Eşim de kursa başlayacak mecbur ve ondan da fazla beklentim yok dua edin erken toparlanayım ki iki kızımlada ilgileneyim .inşallah bebişte sakin bebek olur .Allahtan başka kimsemiz yok kızlar duanızı eksik etmeyin 

14 Cevaplar

+1 oy
(2,962 puan) tarafından

Hayirlisiyla ustesinden gelirsin canim. Sen cok guclu bir annesin mizginden biliyoruz. Insallah hersey gonlunce olsun hayirlisiyla al kucagina<3

(751 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ediyorum ♡♡♡
-Reklam-
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Mizgin ne? senin kızının ismi mi
(3,322 puan) tarafından
Bencede çok hoş isim  cnm
(751 puan) tarafından
Canım Mizgin kürtçe bir isim anlamı sevinçli ve müjdeli haber demek . Benim 5 yıl çocuğum olmadı bir sokak kedisi bulduk sonradan fark ettik ki kedi hasta ve ölecek. Zar zor güç bela elimizde ne var ne yok veterinere verip kediyi iyileştirdik. Sonra tabi sokağa bırakamadık. Eşimde dedi ki bu kedi bize sevinçli bir haber getirsin müjde getirsin eğer bir gün bir kızım olursa ismini Mizgin koyarım dedi ve kedimizin ismini de Mizgin koyduk. Ve kedi geldikten 5 ay sonra ben hamile kaldım kızım olacağını öğrenince de çok mutlu olduk ve ismi önceden hazır olduğu için Mizgin koyduk ♡♡ böyle bir anısı var bizde :)
(3,322 puan) tarafından
Maşallah cnm  ne güzel ismiyle büyüsün
(3,573 puan) tarafından
Harika ya. Merhamet ne güzel şey. Adıyla yaşasın Mizgincik :)  Allah ı'm hayırlı ömürler versin iki yavruna da sizlere de
(751 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum kızlar iyi ki varsınız ♡♡
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Kuzum ya Allah korktuğunu ugratmasin çok güzel abla olucak biraz kabullenemez belki ama alışır hemencecik inş sağlıcakla gelsin inşallah bebisinde 
(751 puan) tarafından
Kreşe bile 1.5 yıldır alışamıyor inşallah selametle geçer canım ne diyelim artık
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Üstesinden gelirsin baştan beri seni tanıyorum güçlü bir annesin Rabbim yardımcın olsun ❤️
(751 puan) tarafından
Önce Allah'ın sonra sizin dualarınız sayesinde buralara kadar geldik ♡♡
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Sen o kadar güçlü ve harika bir annesin ki bunun da üstesinden gelir ikisini de çok güzel yetiştirtirirsin azmine hayranım güzel anne rabbim sağlıkla kucağına aldırsın birlikte çok güzel büyüsünler inşallah
(1,119 puan) tarafından
Mizgin nasıl daha iyi mi her postunu heyecanla bekliyorum rabbim güzel sonuçlar duyursun güzel anne
(751 puan) tarafından
Canım biliyorsun belki Mizgin için almanyaya geldik .. yerimizden yurdumuzdan ailemizden olduk. Ama sağlıklı olsun iyi olsun gerisi mühim değil dedik . Şükür burda toparladı kendini yürümeye başladı . Şimdi konuşma terapisne falan gidiyor uğraşıyoruz daha iyi olsun diye ve kardeşi gelince nasıl dayanacak onu düşünüyoruz
(1,119 puan) tarafından
Biliyorum canım bütün postlarını takip ediyorum senin katettşğiniz yolu da biliyorum inşallah kardeşi ona daha iyi gelecek rabbim güzel haberlerini duyursun inşallah her zaman dualarımdasın azmini gücünü takdir ediyorum inşallah daha da iyi olsun küçük prenses güzel haberler verdiğin postlarını heyecanla bekliyorum umudunu hiç yitirme ikisi de çok güzel gecinip büyürler güzel sağlıklı musmutlu günleriniz olsun inşallah
(751 puan) tarafından
Ayy inşallah beraber oynarken falan fotoğraf atmak nasip olur da dünyalar benim olur :)
(1,119 puan) tarafından
İnşallah canım benim Allah'a emanet olun mizgini çok öp
0 oy
(613 puan) tarafından
Ahh kuzum iyiki gördüm seni ne zamandır arıyordum. 

Mizgin kuş nasıl Ah o süreçleri iyi hatırlıyorum şimdi de abla mi oluyor kuzummm çok sevindim ya maşallah 
(751 puan) tarafından
Canım merhaba Mizgin büyüyor artık büyüdükçe zorlukları artıyor tabi ama inşallah sağlıklı olsun da başka bişey istemiyorum allahtan . Şimdi kardeşi gelecek Allahn izniyle bende merakla bekliyorum naısl olcak diye
(613 puan) tarafından
Sağlıkla al kucağına inşallah kuzum. Bende 2019 üyelerindenim çok iyi hatırlarım seni Leylacim:))
(751 puan) tarafından
O zamanlar çok iyiydi ya :)
0 oy
(5,228 puan) tarafından
Yaa canım Allah sağlıkka kucağına versin gerisi zor olsada Allah ım yardımcın olsun ❤❤mizgin ı çok öpüyorum
(751 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum canım tamamen Allaha bıraktık işimizi artık başka kimsemiz yok çünkü.. Bende sizi öpüyorum ♡♡
0 oy
tarafından
Leyla sen cok guclu bi annesin. Yeniden anne olacak ve bu duygulari yeniden tadacaksin ve Mizginimize ablalıgi tatdiracaksin.Dimdik dur herzmanki yaptigim gibi ❤️
(751 puan) tarafından
Yok canım şükür herşey normal ama ben kuruntu yapıyorum çünkü ilk doğumum kötü geçti ve ya aynı şeyleri yaşarım korkusu basıyor arada.  Tamam kızım engelliydi bişey demiyorum ama  doğum sırasında kakasını yaptı yuttu mesela . Solunum cihazına bağlandı enfeksiyon kaptı midesi yıkandı 40 gün yopun bakımda kaldı .. Bunda aynı şeyleri yaşarmıyım korkusu var bu sefer r
tarafından
Rahat ol bu sefer cok kolay buyuteceksin kizini Rabbim elbetteki sabrinin mukafatini verecek bosuna tasalanma bosver bu konulari

İsmi ne olacak babynin
(751 puan) tarafından
Canım almanyaya geldik biz biliyorsun belki çok zor yollardan geçtik belki kızım daha iyi olur ümidiyle şükür iyi de oluyor Allahın izniyle . Ve biz buraya geldiğimizde beri alman bir bayan bize çok yardımcı oldu kadın herhalde acıdı bize . Sonradan öğrendim ki onunda özel bir kızı var otizmli. Ama tüm tercümanlık işlerimizi,hastane işlerimizi herşeyimzii o bayan yapıyor sağolsın ve 2 yıldır devamlı her hafta bizim yanımızda.. bizde onun kızının ismini koymaya karar verdik Carmina.. anlamı şanslı , sevecen, mutlu olan kişi demek .
tarafından
Saglikla kavusun insallah
(751 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ediyorum ♡♡
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun, gönlüne göre versin. İnanıyorum ki üstesinden geliceksin 
(751 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun ♡♡
0 oy
tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 
(751 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum ♡♡
0 oy
(779 puan) tarafından
Bir şekilde her sey yoluna girer bence..ben de 2.ye hamileyim ilk kızım 2 yaşında..hallederiz inşallah..neden 4 gün kalacaksın hastanede
(751 puan) tarafından
Maşallah canım sağlıkla al kucağına seninkinin yaş arası küçük benim kızm 2019 doğumlu yinede korkuyorum ama kızım engelli bir bebekten farkı yok 2 bebek büyütücem Allah nasip ederse
(779 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Rabbim melekleriyle yardım etsin inşAllah sana 
(751 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum ♡♡
(1,195 puan) tarafından
Hepinizden inşAllah
0 oy
(3,322 puan) tarafından
Mizgin   ismi  ilk  kez duydum anlamı ne kürtçe isim  mi kulağa hoş geliyor  
(751 puan) tarafından
Canım Mizgin kürtçe bir isim anlamı sevinçli ve müjdeli haber demek . Benim 5 yık çocuğum olmadı bir sokak kedisi bulduk sonradan fark ettik ki kedi hasta ve ölecek. Zar zor güç bela elimizde ne var ne yok veterinere verip kediyi iyileştirdik. Sonra tabi sokağa bırakamadık.  Eşimde dedi ki bu kedi bize sevinçli bir haber getirsin müjde getirsin eğer bir gün bir kızım olursa ismini Mizgin koyarım dedi ve kedimizin ismini de Mizgin koyduk. Ve kedi geldikten 5 ay sonra ben hamile kaldım kızım olacağını öğrenince de çok mutlu olduk ve ismi önceden hazır olduğu için Mizgin koyduk ♡♡ böyle bir anısı var bizde :)

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 1,003 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+4 oy
32 cevap 1,410 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,795 göst.
3 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,345 göst.