+4 oy
1,408 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

evet teyzeler 24 ayımız dolu dolu doldurduk şükürler olsun bu günlere. mizgin olsun diye hep Bi mucize bekledik ve gelişi Bi mucizeydi çünkü 12 haftalık Ken hamile olduğumu öğrendim. şimdi yine Bi mucize olsun da iyi olsun diye dualar ediyoruz çünkü yaşı büyüdükçe sıkıntılarıda artıyor malesef ve 24 aylık gibi değil de 8 aylık Bi bebek gibi. Doğum gününden korktuğu için yapamadım kızlar sadede önüne pasta koyup anı kalsın diye Bi kaç poz çektik yüzünden o korkuyu anlarsınız zaten. rabbim daha iyi günleri de göstermeyi nasip etsin inşallah sizede atmak istedim ❤️

image

32 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yaaa çokda merak ediyodum ahh beee canım mizginim iyiki doğmuş nice uzun ve sağlıklı ömürleri olsun inşallah 

-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Oyy yavrum kurban olurum sana nasıl güzelsin nasil sıcaksın Rabbim karşına hep güzellikler çıkarsın inşallah annesi maşallah 
0 oy
(27,296 puan) tarafından

MaşAllah kuzuya çok güçlü bir bebek Rabbim sağlıklı uzun seneler nasip etsin insAllah

0 oy
(940 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kurban olurum ben seni yaradana kibarcik:)

Bu arada mizginle yeni tanışıyoruz:)
0 oy
tarafından

Yaaaa seni yerim.pastasida kendi gibi kokoş nice senelerin olsun insallahhhh mizginn muckkkk<3

0 oy
(48,270 puan) tarafından
kokos ya nasilda buyudu masallah nice guzel seneleri olsun insallah ❤️
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah acil ve şifa versin inşallah rabbim çok datlu Mizgin hanım   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Nasi güzel kız olmuş  rabbim korusun  ömrü uzun olsun:)<3

0 oy
(118,871 puan) tarafından

aay benim mizginimden foto gelmis masaallah annesi iyiki dogmus <3

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Rabbim güzel gunlerini göstersin size inşallah 
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Maşallah sana fistigimmm nice yılların olsun inşallah rabbim ailene bağışlasın seni 
0 oy
tarafından
Güzel kız maşallah sana ❤️ inşallah beklediğiniz mucize olur canım 
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Maşaallah Mizgin sana hayırlı sağlıklı yaşların olsun bitanem ☺️ Pastandan bize de ayır cimcime ❤️❤️❤️
0 oy
(146 puan) tarafından
Allah saglikli sıhhatli uppppp uzun omur nasip etsin insaallah prensese 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Anamm bu ne tatlı biseh ya maşallah annesi ömrü uzun bahtı güzel olsun nice sağlıklı yillara inşallah ❣
0 oy
(44,604 puan) tarafından
İyiki doğmuş prenses nice güzel yillari olsun inşallah ❣️❣️
0 oy
tarafından
Mizginimiz cok tatlisin nice senelerin olsun❤️
0 oy
tarafından
Maşallah yeni yaşınız hayırlı olsun rabbim hayırlı uzun ömür  versin inşallah canım ❤️ Mizgin kurtceden müjde demek :)
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Nice mutlu senelere cnm Rabbim daha iyi olduğu günleri göstersin inşallah ❤️Maşallah fıstığa 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
inşallah güzel sağlıklı omurleri olsun bebisinin masallah saclari ne cok uzamış :) 

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 999 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 359 göst.
0 oy
40 cevap 1,579 göst.
+1 oy
23 cevap 455 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,631 soru