+1 oy
1,003 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından
Kızlar merhaba . Kızçem 5 yaşına girerken abla oluyor elhamdülillah.  30 haftadayım ve bir kızımız daha geliyor.  Çok istemiştim kız olmasını. Bana bişey olursa belki ablasına sahip çıkar diye. Bende pcos var normalde kolay hamile kalamıyorum Mizgin 5 yıl sonra geldi , bu iki kızımın arasında da 5 yıl olacak . 2. Çocuğu olan anneler nasıl gidiyor süreç benim korkularım başladı acaba yetebilir miyim ? Nasıl olacak ,kızım da malum bebek gibi ben yediririm, içiririm,altını bezlerim.  Kızımı ihmal etmekten bebeğimi ihmal etmekten korkuyorum . 

Acaba sağlıklı olur mu düşüncesi de var bildiğiniz gibi . 

26 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah Allah'ınm❤️❤️❤️öyle düşünme canım herşey çok güzel olur inşallah 
(751 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun ♡♡
-Reklam-
0 oy
(119,127 puan) tarafından
Aah leyla rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin
(751 puan) tarafından
Ayy çok teşekkür ediyorum canım ♡♡
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Rabbım sagsalim kucagin almayı nasip etsin inşallah canim 

Korkma sen çok güçlü bir annesin 1 taneye bakan ikinciyede bakar zor olmaz insallah
(751 puan) tarafından
Artık kendimi öyle teselli ediyorum canım Allah razı olsun ♡♡
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benim de iki kızım bir oğlum var bir ve iki kız. İkincinin kız olmasına bende çok sevinmiştim. Kız çocuk gerçekten bi başka oluyo. Aralarında 4 buçuk yaş var. Gayet rahattım ama kızım 7 aylıkken hamile kaldım o yüzden zorlandım biraz. 
(751 puan) tarafından
Evet araları küçük olunca insan çok zorlanıyor gerçekten .. bilmiyorum belkide kızımın özel durumundan hiç erkek istemiyordum allahta gönlümüze göre verdi çok şükür ♡♡
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Anlamında 2 oğlu var ilk çocuğu 5 yaşında diğer çocuğu 3 aylık 5 yaşında olan çok ağlamaya başladı her istediği olmayınca ağlar sınırlı elini yumruk yapar vurar kendi yemeğini yer ama suyu ister ve tuvalete geldi der biriyle diğer 
(751 puan) tarafından
Canım benim kızım da özel ve onunda çok zor yönleri var inşallah kolay geçer artık bilmiyorum ama
0 oy
tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin sağlıkla gelsin eminim ki çok güzel beraber büyütüceksin kızlarını;

:)
(751 puan) tarafından
Ayy kızlarını deyince heyecanlandım ♡♡
tarafından
Yaa demi sağ salim kucagina alırsın inşallah mizgin hep aklımda eskiden beri inşallah çok mutlu olursunuz♡♡
0 oy
(4,758 puan) tarafından
aa leylacım hayırlı olsun Rabbım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah çok sevindim senin adına nasılsın bu arada çizgin nasıl hiç korkma benim 2 kızım var biri 4 diğeri 2 yaşında gayet iyi anlaşıyor birlikte oynuyorlar inşallah seninledir de öyle olur kuzum 
(751 puan) tarafından
Canımmm zaten Mizgin kreşe başladı çok zorlandı çocuklara alışamadı 7 ay sürdü kreşe alışması ve tam alıştı derken arkadaşları üst sınıfa çıktı Mizgin yerinde kaldı yeni 2 yaşların da ufak çocuklar geldi ve yine başa sardık sayılır .. Bir kardeş istiyorduk elhamdülillah rabbim de nasip etti. Mizgin bebek ve çocukları sevmiyor anlaşamıyor görmeye bile tahammülü yok. İnşallah çokta zorlanmaz . ♡♡
(4,758 puan) tarafından
oy kıyamam ya kuzuma rabbim hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim dualarım seninle canım Rabbım yardımcın olsun şifa versin inşallah
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Kız bak ben neyi hatırlıyorum hastenede 41 inci haftan mıydı bilmiyorum turuncu birşey vardı üstünde fotoğraf atmıştın post açmıştın  mizgine hamileydin o zaman o güne ışınlandım birden resmen şimdi ikinci prenses mi geliyorrr ❤️❤️❤️ Emir yağmur ben bu arada hesabımı değiştirdim mizginime çok dua ettim ben de özel çocuk annesi oldum teyzesi 2 ci ye şu an cesaretim maalesef ki yok rabbim sabrını mutlaka verir sen çocuklarını ihmal edecek bir anne değilsin ben bunu adım gibi biliyorum ❤️
(6,825 puan) tarafından
Kizz sen emir yağmur musun şu bnm tanıdığım misin kuzu
(6,197 puan) tarafından
Evet o benim yağmurum biriciğim güzel arkadaşım ❤️❤️
(6,825 puan) tarafından
Evet bende severim kendisini sildi sanıyordm hesabını
(751 puan) tarafından
Oyyy benim güzellerimm. Maşallah ne güzel de hatırlıyorlar herşeyi..  Önce Allahın izniyle sonra sizin dualarla bu günlere geldik şükürler olsun ♡♡
(1,121 puan) tarafından
Evet aşkıım benim çok sık girmiyorum göremedim seni 4 sene oldu hep burdayım aslında hesap değiştirdim ajan gibi geziyorum buralarda hahahah ❤️

İlknurumm güzel gözlüm balıııım ❤️❤️❤️

Leylam her zaman dualarımdasın İnan unuttuğum bir gün bile yok rabbim evlatlarımıza şifa versin
0 oy
(15,598 puan) tarafından

Mizgin için iyi olacak belki de insaAllah rabbim yardimcin olur az kalmış zaten doğumuna da korkma zorluklari elbette  var ama güzellikleri de ayrı :) 

Sağlıkla gelsin inşallah 

(751 puan) tarafından
Ayy çok teşekkür ediyorum canım bizde yaşayıp göreceğiz bakalım inşallah herşey güzel olcak ♡♡
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Rabbim kolaylık versin sağlıkla kucağına alırsın insAllah 

(751 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(1,385 puan) tarafından

Gözün aydın canim benim insallah sağlıkla kucağına alırsın hayırlı olsun <3

(751 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun teşekkür ederim ♡♡
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Aaa çok sevindim canım senin adına Rabbım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin♥️
(751 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum ♡♡
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Sağ salim kucagına al inşallah. İsterseler annelerın gucu herseye yeter. 
(751 puan) tarafından
Ahh biz anneler ♡ teşekkür ediyorum canım ♡♡
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Sağ salim kucaginiza alırsınız inş ❤️ rabbim kolaylığının verir merak etme canım ❤️
(751 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah zamanla göreceğiz bakalım ♡♡
(1,706 puan) tarafından
Cümlemizden inş canım ❤️
0 oy
(179 puan) tarafından
Mizginle benm kızım aynı zamanlarda doğdu hep takip ediyordum seni son 2 yıldır uygulamayı silmiştim. Ben de şimdi yine hamileyim 5 yıl sonra 2.kızım neredeyse aynı herseyimiz iki bacı olur birbirlerine destek olurlar bu hayat yolunda 
(751 puan) tarafından
Ayy ne kadar benziyoruz bir birimize peki siz kaç haftalık hamilesiniz ?
(179 puan) tarafından
Ben 30 oldu cnm bnm seninki
(751 puan) tarafından
Benimde 30 +3 oldu ayy ne kadar şaşırdım haftamız bile aynı maşallah  :) ♡♡
(179 puan) tarafından
Gercekten öyle :D Ve diğer benzerlik bencede pcos vardı :D sırf bu uygulayın arada mizginin durumunu okumak icin bile giriyordum cünkü onuda senide cok sevdik Allah icin inşallah ikinci kızın hem sağlıklı hemde mizginin eli kolu olur bu hayatta  cok sevindim hayırlı olsun
(751 puan) tarafından
Sen benim bir yerlerde olan ikiz kardeşim falan mısın:) bu kadarlık benzerlik tuhaf çünkü:):)
Allah razı olsun canım rabbimin izniyle sizin dualarınızla buralara kadar geldik rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın inşallah
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  

Mizgin çok güzel bir abla olacaktır 
(751 puan) tarafından
Vala sorun şu ki canım Mizgin bebek ve çocukları sevmiyor anlaşmıyor korkum o yüzden inşallah güzel geçer bu süreçler
0 oy
(48,495 puan) tarafından
hayirli saglikli olsun canim gözünüz aydın mizgin nasil
(751 puan) tarafından
Mizgin bebek ve çocukları sevmiyor canım sorun orda başlıyor . Hem kreşe gidiyor, hem fizyoterapiye hem logopediye,hemde ergoterapiye . Nasıl yapıcam hepsini düşünüyorum işte ister istemez
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Leyla gözün aydın canım sağ Salim sağlıkla gelsin inşallah. 
(751 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum
0 oy
(2,083 puan) tarafından
Yaa senin hamile kalmak için nasıl uğraştığını mizgine hamile olduğunu öğrendiginde nasıl mutlu olduğunu Mizgin kuvezde iken yaşadığın onca sıkıntı hepsi aklıma geldi Allah sana bağışlasın mutlu mesut olun inşallah sağlıkla al kucagina
(751 puan) tarafından
Oyy güzelim benim nasıl da hatırlıyor hepsini Vala çok zor süreçlerdi inşallah bu saatten sonra güzel geçer canım ne diyelim ♡♡
(2,083 puan) tarafından
İnşallah cnm benim Allah çok büyük elbette geçer
0 oy
(410 puan) tarafından

Benim de iki oğlum var birisi 4 yaşında birisi 24nde 6 aylık olcak alıştım artık ben büyük oğlum kardeşine karşı çok anlayışlı uyutacagim zaman sessiz ol ya da oyuncaklarınla sessiz oyna felan diye tembihliyorum dinliyo beni çok şükür yaramaz değil akıllı sessiz sakin kucugumde öyle abisine çekmiş mesela hamileyken oğlumun herseyini ben yapiyodum artık alistiriyorum elbisesini giymeyi yemek yemeyi tuvalete kendisi gidiyo bu şekilde ogretmezsem daha çok zorlanirim hem bı taraftan da elim ayağım oluyo büyük oğlum bana çok yardım eder Allah'ıma çok şükür seninde oyle olur inşallah hayırlısıyla alirsiniz bebeğinizi kucağınıza sağ salim :)

(751 puan) tarafından
Canım benim kızım özel bir çocuk istesem de öğretsem de malesef yapamıyor bu yüzden de zorlanacağım zaten .. Allah sizin evlatlarınızı size bağışlasın inşallah

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 362 göst.
+4 oy
32 cevap 1,410 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,424 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 3,011 göst.
5 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu