0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından
Eskort olayları fln var çok zor zamanlar geçirdim şu birkaç gündür ayrılmak istemedim ama yere göğe sığmadım içim çok yandı ilerde yüz yüze bakacağımız ablamgille derdimi paylaştım keşke anlatmasaydım diye pişman oluyorum şimdi kendim çözseydim kendime zaman verseydim diyorum kötü bilsinler istemezdim ben çok kötüyüm ne yapsam ne etsem ne düşüneceğimi bilmiyorum çok duygusalım mantıklı düşünemiyorum 

21 Cevaplar

+3 oy
(673 puan) tarafından
Yanlış anlamayın ama affedecekseniz kimseye anlatmamak en güzeli. Allah yardımcın olsun 
(660 puan) tarafından
Keşke bunu düşünebilseydim bi destek bekledim ne yapacağımı şaşırdım
(119,322 puan) tarafından
sizce neden kimseye anlatmamak en guzeli
(9,599 puan) tarafından
Çünkü bi gün onlar unutur başkaları unutmaz yüze vurur. Ablamın kocası da yaptı aynısını barıştılar ama eniştemle bi tartışmamız oldu yüzüne vurdum mesela
(119,322 puan) tarafından
egerki bosanmiyip unutcaksa tabi anlatmamali ama yok kaldirmam bosanirim diyosa herkez bilmeli kii bosanir sonra baskasiyla evlenmeye kalkar adam birinin daha basi yanmasin esimin amca gelinleri var birinin kocasi eskorta yazmis wp dan gitti gitmedi gunahi adamin boynuna karisi ss almis ben bunu affetmem dedi paylasti wp cumle aleme rezil etti ustune bide bosadi
-Reklam-
+1 oy
(13,887 puan) tarafından
Canım affettiysen artık unutacaksin aklına getirme kendini hasta edersin
0 oy
(3,642 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ne diyeyim zor meseleler
0 oy
tarafından
Herkesi herşeyi Allah'a havale et 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Zaten bosanmayacaksan kimseye anlatmanin anlamı yok sonra eşi aldattı hala yanında derler. Ama o senin ablan bu kadar takma kafana 
(660 puan) tarafından
Mantıklı düşünemedim işim gücüm yok birde bunu taktım kafaya
(2,726 puan) tarafından
Aman bence bosver gitsin
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Her insan hata yapar. Ve siz bu hatayı affettiyseniz kimseye laf söylemek düşmez. Benim yakın bir akrabamin da eşi aldattı ve ailedeki herkes biliyordu en son kız öğrendi. Ayrılmamayi tercih etti çocukları için. Şu an herkes onun kararına saygı duyuyor. E tabi enişteye karşı ön yargı var, çoğu kişi görüşmüyor o adamla ama ben ve eşim görüşüyoruz. Kız affettiyse ki enişte gerçekten çok değişti pişman oldu yani. Bize bir şey demek düşmez.
(660 puan) tarafından
Kötü bilsinler istemezdim hiç mantıklı düşünemedim destek aradım yapmasaydım bugün çok pişmanım
(1,277 puan) tarafından
Yahu sen değil eşin pişman olsun. Boşver o senin ablan çok doğal ona anlatmak istemen ve paylaşman. Ben böyle bir şey yaşasam ben de yakınıma anlatmak isterdim. Ayriyetten eşin zaten kötü bir şey yapmış. Umarım düzelir, akıllanır. Sana da tavsiyem tavır koy yani.
(660 puan) tarafından
Sonuçta ayrılmak istemeyen biriyim ne gerek vardı ben bilseydim keşke birde bunu taktım tavrımı tabiki koyuyorum ama kafam kazan gibi ne yapacağımı ne düşüneceğimi şaşırdım kaldım
0 oy
(13,821 puan) tarafından
70 tane escirt olan senmiydin hallettiniz sanirim ee sen kabul ettiysen insanlara laf dusermi
0 oy
(433 puan) tarafından
Neden ayrılmayı düşünmedin?
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Ablan dahi olsa aldatıldı affedildi lafı döner sen affetmissin zaten ama olanda olmuş soylemissin artık canım boşuna üzme kendini bu saaatten sonra yapacak bir şey yok 
0 oy
(1,649 puan) tarafından
Aldatılma zamanla düzelecek birşey değilki boşanmayacaksan bildiğini kocanda dahil kimseye bildirmeyeceksin gözüne  soksalar kör taklidi yapacaksın o derece kötü bilen bilir kocanida senin gururunu hiçe saydığını kendine saygını zadeledigini kimseye söylemeseydin iyiydi kendine acimayana elalem yada başkası acirmi hiç 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Sende bı cansın içinde tutmayip anlatman gayet normal ne var bunda bende anlatıyorum ablama ablamda bana anlatıyor içine dert etme böyle şeyleri icinde patliyacagina boşver eşin rezil olsun kendini düşün biraz 
0 oy
(375 puan) tarafından
Keşke burda da paylaşmasaydın çok zor yaşadıkların bunu bilip çocuk için kalmak zorunda olmak daha da zor ama ablalar bu günler için var bırak kocanı öyle bilirse bilsin bence hak ettiği o zaten de işte bazen insan birşeylerin hatırını sayıyor Allah'ım yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(4,205 puan) tarafından
Böyle konularda insan çok bunalıyor evet ama ayrilmayacaksan anlatmasaydin keşke çünkü ilerde temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önüne koyarlar Allah yar yardımcın olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Zamanı geri alamayacağınıza göre diyin belkide vardır bunda bir hayır, yapacak birşey yok..
0 oy
tarafından
affedeceksen anlatmam.. anlattigin halde yuzune vuruluyorsa da bunun onunu kesecek olan sensin.. oyle yada boyle karar vermissin kimse sana karisamaz
0 oy
(3,069 puan) tarafından
Bu tarz bir şey afedilmemeli. Lâkin affettiysen de her şeyi geride bırak , kendine kişisel olarak yatırım yap. Gülmeyi asla ihmâl etme. Sevdiğin seylerile meşgul ol. Zihnini arındır tüm bunlardan ama şunu da bil hakikatten yenilenmek istiyorsanız zina yapmış eşinizi terketmeden kendinizi pek de iyi hissedemezsiniz.
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Sen affettiysen kime ne. Herkesin başına ne geleceğini kimse bilemez. Herkes konuşur ama. Hakkınızda en hayırlısı olsun inşallah. Konuyu kapatmak en iyisi bence. Daha da açmamak 
0 oy
(1,922 puan) tarafından
Bende önceki zamanlarda sıkıntıları aileye anlattım çok pişmanım. O yüzden annem asla kabul edemiyor eşimi. Allah yardımcın olsun. Ama insan ele gidemiyor sonu ne olur bilmiyor en yakınına güvenip anlatiyor. 
0 oy
tarafından

Her ne kadar canı ondan yana yanmış olursa da olsun insan evladının babasının öyle anilmasini istemez. Pişmanlığın bundan çocuğuna haksızlık yaptığını düşünüyorsun. Bazen eşler arasında problem çözülmüş unutulmuş bile olabiliyorken çevredeki insanların aklında hep kötü halinin kalacak olmasını bilmek de üzmüştür. 

Eğer gerçekten değiştiyse bu sefer güzel yanlarını anlatarak telafi edebilirsin. Her insan hata yapar. Sen de evladın için affetme yolunu seçtin bunu karşıdaki insanlar anlayabilir sonuçta. 

40 yıllık evli anne babalarımız da hiç mi böyle hatalar olmadı. Örnek vereyim çocukken babamın Sibel canın hayranı olduğunu bilirdim. Daha yeni yeni onun eskiden dansözlük yaptığını öğrendim düşünuyorum annem kim bilir o dönemlerde neler hissetmiş neler yaşamışlardır. Şimdi el ele dizdizeler masaallah. 
0 oy
(13,065 puan) tarafından
Ben sadece şunu düşünüyorum bu onun ilk aldatışı değildir ilk yakalanışıdır son olur mu dersen hiç sanmıyorum. Ama neden anlattım diye bu kadar kafana takma sonuçta kardeşine anlatmışsın bir çare bir yol aramışsın 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 267 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 470 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,537 cevap

34,854 kullanıcı

...