0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde (165 puan) tarafından
Lincleyecek olan bi zahmet yazmasın. Baştan söylüyorm..

Eşimle sorunlarımız var iletişim gibi. Aramiz çok uzun süre bozuk olabiliyor sık tartışıyoruz neyse. Barıştığım zaman bile yanıma yaklaşmiyor 3 haftada bir ilişki oluyor afedersnz. Oda ben yanasiyorm. Yani erkek olarak onun istemesi gerekmez mi yok anacım umrbda bile değil. Ben hatta söylüyorm artık sık yapalm sen biraz adım at hep ben olmaz diye tamam diyor ama gerisi yok. Dün gecelik giydim hazirlandm  gidp geldm yaninda ay hic bakmadı bile sinirlerm bozuldu ama bana da haksızlık oluyor biz kadinlar bunu erkeklerden esirgerken günah ta bize neden böyle. 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,062 puan) tarafından
Canım sorun kocanda bir evlilik te tartışma çok oluyorsa o evin erkeğinde problem vardır kadın ne kadar dırdırcı olursa olsun erkek bir şekilde yolunu bulur ayarını verir neden mi biliyorum çünkü benim başımda da aynısı var postu okuyunca tanıdık geldi beni çıldırtıyor kavga ediyoruz sonra sen kızdırdın diyor soğuk yapıyor beni istemiyor aynı şekilde cinsellik de aynı böyle adamlarla ömür geçmez ya adamı kabullenip nabza göre şerbet vericen yani pohpohlayacan yada ben uğraşamam deyip kararlı durup boşanıcan başka çözümü yok ben bide çocuk da yaptım dün kavga ettik yine bu sefer kararlı bir şekilde ciddi ciddi böyle olmaz ben seninle bir ömür geçiremem bu çocuk biraz büyüyünce boşanalım dedim bana hiç zorluk çıkarma dedim olmuyo dedim baya laf saydım ağzını açamadı kedi gibi şuanda 
(165 puan) tarafından
Ben de aynısını söylüyorum ama değişen hiçbir şey yok nan ki İnat ettim Bir hafta konuşmadım O da konuşmadı biliyor musun katır inadı var Onda zaten evliliğim Normalde içmesin diye hep adım atan benim yoksa onun hiçbir şey yapacağı yok
-Reklam-
0 oy
(310 puan) tarafından
Beni umursamayanı ben de umursamam kısacası .derdi neymiş yani.bu kadar sık tartışmak evliliğe zarar verir oturup önce bunu konuşmanız lazım 
(165 puan) tarafından
Çok konuştuk düzeleceğim dedi ama aynı tas aynı hamam gerçekten artık yoruldum Hep Adım atmaktan yemin ederim sana ne zaman trip attığımı bilmem trip atan hep o
0 oy
tarafından
Öncelikle sürekli tartışma konunuz ne oluyor? Önemli olan bu bence kavganız tartışmanız düzelince cinsellik te düzelir bence. 
(165 puan) tarafından
Canım mesela En ufacık şeyde tartışma çıkabiliyor Olur olmadık şey elle tutulur bir yanı bile yok ama haftalarca sürüyor
tarafından
Alla alla o zaman başka bir sorun vardır. İş yerinde ailesinde maddi manevi bir sıkıntı olmalı. Yoksa durduk yere sürekli kavga neden etsin yani aklıma başka bişey gelmiyor.
0 oy
(881 puan) tarafından
Çok tartışmak bı süre sonra soğutuyor  ama hastalıgı yoksa  bı erkek 3hafta asla dayanamaz
(165 puan) tarafından
Ben de anlamadım ki hastalığı falan yok zaten ama çok inat
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Erkeğin naz yapanını burada duydum bir kaç postta daha paylaşılmıştı.
(165 puan) tarafından
3 yıldır evliyim Yemin ederim hiçbir zaman Naz yapamadım eşim sağ olsun fırsat vermedi bir eteği eksik
0 oy
(347 puan) tarafından
Bir erkek o kadr beklemdz ilaki kendini rahatlatiriyor konuş video falan izliyor olabilir öyle birşey yoksa tedavilik olabilir doktora gitsin
(165 puan) tarafından
Video falan izlemiyor her gece beraberiz zaten �şe giriş saatini biliyorum geliş saatini biliyorum dışarıda da pek vakit geçirmez arkadaşları yoktur Ben de anlamadım ki niye böyle Ama tek bildiğim şey Katir inadı var
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Canım bir erkeğin o kadar beklemesi normal değil eşime 2 güne bir ister benden işik görse hergun yapmak ister erinmez yani 
(207 puan) tarafından
Yine yapıyoruz ama haftada bir e düştük işte iki arada oluyor onda da acaba yapmasamiydik diyor riskim falan yok aslnda ama ya birşey olursa diyor ilk gebeliğim
(1,122 puan) tarafından
Kaç haftaliksin canım riskin yoksa birşey olmaz
(207 puan) tarafından
30+2 doguverirse diye korkuyoruz :)))
(1,122 puan) tarafından
Zaten 36 dan sonra yasaklıyolar canim :)
(7,193 puan) tarafından
Aksine son haftada daha çok yapın diyor doktorlar. Ayrıca herkes bu kadar sık yapacak diye bir kaide yok canım insanın nefsi ile alakalı kimine her gün yetmez kimine haftada bir yeterli gelir her gün isteyen erkek daha çok sağlıklı erkek demek değildir
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Kocana da günah yazılıyor senin kul hakkına giriyor hakime söylesen net boşanma sebebi olarak kabul ediliyor 
(165 puan) tarafından
bilmiyorum gerçekten o kadar inatçı ki Dediğim dedik Hep defalarca söyledim ama tık yok
0 oy
(163 puan) tarafından
Bence tartışmaları cinsellik düzeltir . Benim anladığım o . Ne olursa olsun yatakları ayirmayinda burdan geliyor bence . Acaba eşinde bir sorun mu var olabilir günlük hayatın stresi vs gibi.  
(165 puan) tarafından
Evet çok stresli Ama en çok da inatçı
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Sorunlar sexden önce konuşulup çözülmesi lazım.Eşler birleşerek sorunları çözebilir evet ama bir yere kadar.

Eşinizin yakınlaşmamasını yadırgamadım ama anlamlı da bulamadım.Burada hergün sex yapıyoruza göre kendi normalinizi belirleyemezsiniz bu sizi demotive eder.Güzelce bir konuşun ,kadın olarak istemek ayıp gelmesin ,eşler arasında önce ben istedim,sonra o istedi olmamalı.
0 oy
(4,649 puan) tarafından
Bi benimki bu konuda arsız zaar.d kusken bile yapar hınç alır gibi.d.d.
0 oy
(54 puan) tarafından
Valla ben öleyim o zaman üçüncü çocuğum 11 aylık ve 11 ayda üç ya da 4 birliktelik oldu kendi ayrı yatiyo zaten bende saldım hiç ilk adımı atmadım oda ayıran o günahıda onun sex tarafından bakmiyorum olaya bebeği gece uyanır mı ağlar mı bilmez 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,051 göst.
15 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Tekaskallah9056 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 693 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu

379,858 soru

11,370,668 cevap

34,854 kullanıcı

...