0 oy
158 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (150 puan) tarafından
Kizlar çok utanilck bişey ama söylemem lazım kızım **** oldu galiba ablamlardan bulaştı ya ben anlayamıyorum yani ya bı insan neden temiz olmak istemez ablam diye kalbini kirmiyim kirmiyim diyorum gerçekten artık bıktım ya ya ablamın eşi çok pinti bı insan sokak köpe .klerin yattığı yerde gider oturur okadar pis bı insan elini yıkamaz duş almaz öyle bı insan ama ablamda onun gibi evini temizlemiyor ya bukadarda olmaz olmaz ya uy.uzlar yeni doğan bebekleri bile **** oldu çocuk akşama kadar agliyo vücudunda yaralar çıktı bize de iki  kere bulastirdilar ablama söylüyorum bu sefer kırılıyor temiz olun biraz Allah aşkına kadın doğum yaptığından  beri evini temizliyor bebeği durmuyormus ya ben nasıl yaiyom bukadar çocuğu olan kadınlar nasıl yapıyor  ya kizlar kusura bakmayın kafqnizi sisirdim gece gece ama dert oldu bana  bu soğukta bide evden tasinicaz çocuğum da u.yuz oldu onların yüzünden ben hangi biriyle urasicam  ya  anlam veremiyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(205 puan) tarafından
Ayy cnm çok zor **** çok zor geçer ablan da olsa kırılması lazım demekki cnm yazık çocuğa  doktora götürmek lazm cnm çocuktan size de geçer 
(150 puan) tarafından
Valla bundan sonra kırılsın ablam umrumda değil
-Reklam-
0 oy
(12,690 puan) tarafından
Hemen cildiyeye gidin . 16 aylık kızım uç ay önce oldu krem her dediğini uyguladım Drun bizde önlem amaçli krem kullandık uç ay sonra eşimde kızımda bende çiktı yedi aylık hamileyim tekrar kullandık ara verdik haftasonu yine surecez

Çok illet bi şey bitti gibi oluyor tekrarlıyormuş 
(163 puan) tarafından
Valla biz 4 aydır uğraşıyoruz catlicaz psikolojimiz bozuldu onlar 2 yıl nasıl katlanıyor buna
(150 puan) tarafından
Ne biliyim kız ben bende şaşırıyorum :))
(163 puan) tarafından
Valla canım psikoloji bozan bı hastalık bizi mahvetti kurtulmaya çalışıyorz bebeğim mahvoldu kasiyamiyorda
(150 puan) tarafından
Rabbim yardımxin olsun kuzum inşallah
(163 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 467 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1995 (1,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu

380,435 soru

11,390,390 cevap

34,899 kullanıcı

...