0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (177 puan) tarafından
düzenlendi
Kaynım eve köpek getirmiş di bakım li köpek kendi evlerine kaynanam gile yani neyse köpek evde kalmış kaynım kaynanam falan evde olan herkez **** olmuş kaşınmış lar nu arada ayrı oturuyoruz ve kaynanam bana anlatı dedi ki kaynım bi kadınla yatmış kötü kadınlar la ... ondan böyle olduk dedi ALLAH belasını versin dedi 4 ay sonra da bizde olmaya başladı bu kaşıntı falan filan oturmaya bitiydik onlara ama kaynanam üzerimizi giymez sen bulaşmaz dediydi **** . 4 aylık bebeğim var ve ona buluşmaz inşallah **** olalı 1 ay oldu bizde nasıl bu pisliği yok ede bilirim sürekli banyo temizlik **** kremi falan filan eşim ve bende var ... 

8 Cevaplar

0 oy
(27,348 puan) tarafından

Onun pisliginin acisini tüm aileniz çekiyor simdi Allah hidayet versin 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Ohaaaaaa o pislik yapmış cefasini siz çekiyorsunuz 
0 oy
tarafından

Allah islah etsin ne diyim 

0 oy
(7,188 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun... İşte günahlar böyle her koyun kendi bacağından asilmiyor illa ki ucu birine dokunuyor.. Rabbim yavrunu korusun inşallah... Bu ara salgın var herhalde çok okudum burda u.yuz olanı
0 oy
tarafından
Uyuzmu bulaştı anlamadım ben
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Inan ne diycegimi bilemedm
0 oy
(590 puan) tarafından
Kopekten **** bulasmaz kopegin uyuzu insan vucudunda yasamaz iki kopek var bir kere ondan bulasmadi bizede bulasdi gorumcemden uyuzmus saklamislar igrenc bisey hamileyim ve dogru duzgun ilac kullanamiyorum hergun kukurt sabunuyla yikaniyorum wilkinson pomad var esim onu kullandi gecirdi ama gecen yine gitti annesine yine getirdi :)
0 oy
(590 puan) tarafından
Eczane karisim ilac yapiyomus cok bulasmadan yaptiririn canim kiyafetlerini 60 derecede yika herseyinixi utuleyin nenonlar size gelsin ne siz gidin onlara koltuklari sirkeli suyla sil ustune ortu ort surekli yika ben hergun carsaf degistiriyorum surekli evini supur her yerini 

Kukurt sabunu iyi geliyor

Beyaz sirke

Wilkonsom pomad krem cok pis kokuyo dayanabiliyosaniz uc gun o ustunuzde kalcak ama hemen geciriyor sonra fena kasiniyorsunuz ama gectigi anlamina geliyor 

Veya dedigim gibi eczaneye gitceksiniz karisim yapcak size onu kullancaksiniz o sekilde geccek bebege gecmeden bunlari yapin hemen gecer canim 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 782 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
3 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 35Nisa.! (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
2 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1995 (1,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,349 cevap

34,836 kullanıcı

...