0 oy
842 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar oğlum 7 aylik ama ben hamileyim ve oğlum sütümü içince rahatsız oluyo kusuyo tabi doktor tavsiyesi ile kesmem lazm..ama nasıl olacak blmiyorum bugün sadece bı göğsümu verdim ...Gece napicaz blmiyorum daha kuuck sizce çok zayiflayip hastalanır mi ? Tek korkum bu :((

17 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından
Evet cnm ilk zamanlae hasta olur sonra alısır zaten Allahın izniyle mama vercen dimi 
(161 puan) tarafından
Yok doktora sordum büyü ek gıda ver dedi . Hem mamaya alisirsa bu sefer ona bağımlı olurmus
-Reklam-
0 oy
(507 puan) tarafından
Benim kizimda 1 yaşında hamileyim  emziriyorum bugün doktor kesme dedi suten tadı değişirse kendisi emmez dedi . 
(507 puan) tarafından
Benim Kizim zayıfladı ama dış çıkarıyor ondan
(507 puan) tarafından
Bebegin kuruyorsa kes suten canım doktor dedi bana
(161 puan) tarafından
Tm cnm kesicem zaten napablrm ki başka
(507 puan) tarafından
BENIMKIDE kusarsa kesecem suten
(161 puan) tarafından
Hayırlısı olsun i
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Çok küçük bence mama başlamalısın yemesi artan kadsr en az 1 yaşına kadar mama ver bence 
(12,777 puan) tarafından
Cnm şuan maam vermezsen olmaz neden bağlı olsun kaç çocuk mama ile buyuyo sen süt kes mama vermelisin ek gıda doyurmaz şuan çok küçük
(161 puan) tarafından
Tm canm peki hangi mamayi onerirsin
(12,777 puan) tarafından
Doktor danis en iyisi belirler  ama ark sma kullanmış memnundj
tarafından
Cok kucuk hem sutten kesiyon hem devam sutu vermiyorsun.benimki emmedi cok urawmama ramen emmedi suan 1 yas 2 aylik 3 olmasina az kaldi devam sutu veriyorum hala geceleri.2 yasina ksdar sut icmeli tamam hamilesin anliyorum ama devam sutu vere bilirsin.yazik cocuga geceleri acikir .devam sutunude geceden geceye ver.birde aksam ve sabahlari .alisirsa diye korkma  nolucakki 5 yasina kadar icesi diyilki .devam sutuyle beslenen o kadar cocuk var tek senin bebisin diyilki yani sut ver ek qida yesede o qida gece boyu onu tok tutmaz
(161 puan) tarafından
Tm cnm öyle yapayım ben o zaman
0 oy
(996 puan) tarafından
Niye emzirmeye devam etmiyorsun ki 

Benim buyuk kizim 5 aylikdi 

Kucuk kizima 1 bucuk aylik hamileydim ve buyuk kizimi emzirmeye devam ettim buyuk kizimi taki 1 yasina kadar hicde bisey olmadi ikiside saglikliydi sukur 
(161 puan) tarafından
Rahatsız oluyor kusuyo o yuzden
0 oy
(725 puan) tarafından
Süt değerini kaybeder kesinlikle zayıflar ve bu gelişimini etkiler 
(161 puan) tarafından
Aynen doktorr da öyle diyo
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız benim bebeğim 9 aylık daha kesmedim sütten ama kesmem lazım bebeğim sütümü içince herhangi bir rahatsızlığı olmuyor ama doktor kes dedi benim dezavantajım bebeğim alerjik normal mama yoğurt süt veremiyorum alerjik olan mamada tadı çok kötü onu vermeye çalışacam. Sen normal mama veremezmisin canm
(161 puan) tarafından
Cnm doktor da verme dedi bu sefer mamayı birkmz dedi
tarafından
Geceleri süt için uyanırsa ne vereceksin canım en zor geceleri valla ne yapacağımızı şaşırdık
(161 puan) tarafından
Aynen peki hangi mama veriyosn
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ay kıyamam ya 
(161 puan) tarafından
Vala bnde kıymak istemezdim ama kazayla oldu işte ..smdi de mecbur oğlumu kesicem sutten
(3,078 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım. Allahın izniyle birşey olmaz korkma
(161 puan) tarafından
İnsalah cnm bnm ya
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Ek gıda bu ayda doyurucu olmaz bence mutlaka mama da vermelisin 
(161 puan) tarafından
Hm peki hangi mama daha iyi gelir ki
(2,267 puan) tarafından
Her bebek ayrı bu konuda ben hipp kullandım iyi geldi canim sende dene markaları bebeğin hangisini severse
(161 puan) tarafından
Tm cnm Bebelac ile başlayalım bakalm gerçi daha önce Aptamil denedim icmedi
0 oy
tarafından
Bir yandan mamaya alistir canim yavas yavas azalt bikerden zor olur
(161 puan) tarafından
Tm cnm öyle yapicam çok sağol
0 oy
tarafından
Bende 4 aylıkken hamile kaldım ama kesmedim rahatsız etmedi benim oğlumu kusma hastalık vs olmadı hiç 8 aylık hamileydim memeden kestim mama vermen şart ama gece uyanınca ek gıda yiyemez kii en azından geceleri mama vermen lazım biberonla 
(161 puan) tarafından
Tm cnm herkes öyle diyo vericem bende sağol
0 oy
tarafından
Kıyamam kuzuma . Ne kadarlik
(161 puan) tarafından
7 aylik canm ya
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yok canım ek gıda ve devam sütüyle güzelce besleyebilirsin
(161 puan) tarafından
Tm canm insalah bişey olmz
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Benim oglanda ocak 2 de yaşına girecek 9 haftalık hamileyim. Nasıl kesecem bilmiyorum gelip kazagımı kaldırıyo me me diye :( çevremdekiler kemiklerine zarar diyo napcam nasıl kesecem bilmiyorum 
(161 puan) tarafından
Oyy kıyamam seninki bide büyük anliyo daha zor Allah yardım etsin
(507 puan) tarafından
Yok canım artık kes sen 2 yaş yeterli
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Canim.ben de hamielyim oğlum 6 aylık şuan ilk öğrendiğim zman verdim oğlum hastalandı ishal istifra oldu sonra kestim yeni yeni düzeliyo sütümü bı sağdım gri renk su gibiydi sütüm :( 
(1,114 puan) tarafından
6 ay olana kadr mama verdim 6 aylık olunca devam sütüne geçtik yatarken ve sbahlari devam sütü veriyorum gün içerisinde de hafif çorbalar yoğurt ve püreler veriyorum
(161 puan) tarafından
Canm peki cok zayıfladı mi ve bu süreç zor oldu mu
(1,114 puan) tarafından
çok zayiflamadi sadece hastalandığı için ishal istifra oldu etleri bile saldı iyice kendini halsizlesti yoğurtla flan toparladı kendini
0 oy
tarafından
Ben de  bes ay sadece anne sutu  almisim hicbir sey olmaz 
(161 puan) tarafından
Sağol cnm içime su serptin
tarafından
Anne sutu icmedim  ama bagisikligim cok iyi ayrica zekam da iyi universite de okudum iyi bir bölum yani korkma anne sütü yoksa sıkıntı etme :)
(161 puan) tarafından
Maşallah sana canm benim darısı oğlumun başına
0 oy
(13,666 puan) tarafından
Bırakınız mi acaba emzirmeyi
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Hem hayırlı olsun hem de Allah kolaylık versin

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 145 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
0 oy
3 cevap 141 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu

379,186 soru

11,350,753 cevap

34,818 kullanıcı

...