0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (2,727 puan) tarafından
Kızlar hom bitkisel ürünler ilgili bir kadın mesaj ati intigramdan bana para kazanacaksin üye olacakain dedi hom bitkisel üreme üye olupta kazanan varmı kizlar

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende bekliyim
-Reklam-
0 oy
(479 puan) tarafından
Kız inanırmış bende tam o konuyla ilgili post atıcaktım bana da geldi ama kararsızım bilmiyorum da 
(2,727 puan) tarafından
Gerçejten mi ya ben yapmiyacam ya
0 oy
(701 puan) tarafından
Ablam girdi bu işe bı sure hatta instasan farklı bı sayfa acti ama üye sayısı filan belli sanırım yani belli bı üye toplayınca para kazaniyosun ablam da yapamadı birakti
(2,727 puan) tarafından
Ben de yapamam ozaman ya.
(207 puan) tarafından
Şöyle ki ekip desteği verilmesi çok önemli ve herkes de vermiyor benm ekibim fenomenden geliyor o yüzden sürekli üye ekliyorlar istersen kendinde bulabiliyorsun ama bulmasan bile zaten müdürler ekliyor bn ilk ayimda kariyer elde edip kazanç sağladım isterseniz bilgi verebilirim
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Satis yapma zorundaligin yok fakat her ay aktiflik girmen gerekiyor ...ayrica bu isler uyesiz olmuyor altini cogaltman lazim herkesin bilincli olmasi lazim hep.birlikte kzanmak icin buyumek lazim.yani zor isler 
(2,727 puan) tarafından
İnternet aktif değil benim sürekli ben Kontur yükleyen birisiyim
(13,825 puan) tarafından
Siparis girmen gerekiyor aktiflik o
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Yokmu aranızda yapan bunu
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Bide ürünler i çok pahalı
0 oy
(207 puan) tarafından
Şöyle ki ekip desteği verilmesi çok önemli ve herkes de vermiyor benm ekibim fenomenden geliyor o yüzden sürekli üye ekliyorlar istersen kendinde bulabiliyorsun ama bulmasan bile zaten müdürler ekliyor bn ilk ayimda kariyer elde edip kazanç sağladım isterseniz bilgi verebilirim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
11 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 361 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.