0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Selam kizlaaaar, 

Uzun zaman oldu size icimi dokmeyeli…

Gecen gunlerde kaynanam geldi ve gel hele gel gelin bak sana neler getirdim otur hele Suraya dedi. Bir merak ile oturdum yanina cantasindan. Bor cam kase,pazardan alinmis zevkim olmayan bir canta, yaninda short kilot ciyak pembe ve fistik yesili renginde short kilot dize kadar bi kilot uclari dantelden. Ve bir poset icinde kizinin kizi yani torunu buyumus artik kullanmiyormus gumus ve altin kunyeler istiyormus. O yuzden atiyormus! kaynanamda almis torundan bana getirmis tak sana guzel olur diye. bildigin plastik boncuklar var ya cocuklarin taktigi yaninda mickey mouse pembe ipli kol saati. Kilotlari gordugumde yerin dibine girdim annem bile almaz bana kilot tanga kadin nerden buldu nerden Aldi sinir oldum!! Ustunede posetten cikan bana getirdigi cocuk oyuncak kolyeleri torunun bile buyudugu icin artik takmak istemedigi plastik bilezikler! Neden ya neden? Bir insan bunu neden yapar? Ve Sen olsan nasil bir reaksyon verirdin??

6 Cevaplar

+1 oy
(6,200 puan) tarafından
Gece saat 2 buçukta bu dusuncek kadar takiyorsan çok çabuk yaşlanırsın.

Ben beğenmedim başkasına verebilirsin annecim diyebilridjn
(7,670 puan) tarafından
Bu kadar hafif bir olay mı sence Esma? Ben külotları okurken midem kalktı
-Reklam-
0 oy
(2,038 puan) tarafından
Kaç tane aynı konu hakkında post açmışsın 
(23 puan) tarafından
Bir yanlislik oldu galiba
0 oy
tarafından
Teşekkür ederim 

Be bileklikler içinde ben bunları takamam derim nerse sence yasima uygun mu derim 
0 oy
(12,807 puan) tarafından
Yani haklısın kızmakta ama keşke cevap verseydin şu an bu kadar öfkeli olmazdın. Koskoca kadınım kendi donumu külotumu kendim alabilirim diyebilirdin. Dalga geçer gibi çocuk muyum ben çocuk bileziği takayım diyebilirdin veya küçücük kız plastik olanını takmıyor gümüş veya altın istiyor koskoca kadınım ben onun kadar aklım ermiyor mu diyebilirdin giderken de poşeti eline tutuşturur küçük kızı olan birine ver çocuk kullanır bunu ancak derdin 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Bu çamaşırlar sana daha çok yakışır derdim sen giy der gülerdim :)
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Tamam de al hepsini çöpe at

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 332 göst.
0 oy
3 cevap 156 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Berna (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 317 göst.
5 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynep18 (17 puan) tarafından soruldu

378,413 soru

11,326,705 cevap

34,780 kullanıcı

...