0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Selam kizlaaaar, 

Uzun zaman oldu size icimi dokmeyeli…

Gecen gunlerde kaynanam geldi ve gel hele gel gelin bak sana neler getirdim otur hele Suraya dedi. Bir merak ile oturdum yanina cantasindan. Bor cam kase,pazardan alinmis zevkim olmayan bir canta, yaninda short kilot ciyak pembe ve fistik yesili renginde short kilot dize kadar bi kilot uclari dantelden. Ve bir poset icinde kizinin kizi yani torunu buyumus artik kullanmiyormus gumus ve altin kunyeler istiyormus. O yuzden atiyormus! kaynanamda almis torundan bana getirmis tak sana guzel olur diye. bildigin plastik boncuklar var ya cocuklarin taktigi yaninda mickey mouse pembe ipli kol saati. Kilotlari gordugumde yerin dibine girdim annem bile almaz bana kilot tanga kadin nerden buldu nerden Aldi sinir oldum!! Ustunede posetten cikan bana getirdigi cocuk oyuncak kolyeleri torunun bile buyudugu icin artik takmak istemedigi plastik bilezikler! Neden ya neden? Bir insan bunu neden yapar? Ve Sen olsan nasil bir reaksyon verirdin??

4 Cevaplar

0 oy
(5,575 puan) tarafından
Bunu kaynanana sordun mu? 
tarafından
Yaa sende buraya derdini anlatan herkese ona sordun mu bunu sordun mu derdini anlatıyor ya Allah Allah ne garipsiniz:D
(5,575 puan) tarafından
Sende beni mi takip ediyor sun :-D garip postlara garip cevaplar veriyorum ne yapayım
tarafından
Yok yani dikkatimi çekti :D
(5,575 puan) tarafından
Olabilir ama garip bir şey söylediğimi sanmıyorum. Konunun muhatabı kaynanası ona sorması gerekiyor neden bana bunları veriyor sun diye. Ben öyle düşünüyorum en azından
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Simdi öncelikle pazardan almış falan diye küçük görmeni anlamadim dusunmus almis eskinin insanın zevki ile bizimki zaten bir olmaz saol dersin ister kullanırsın ister kullanamazsın sadece şu konuda hak verdim bileklik mevzusunda ayıp etmiş küçük çocuk bile takmiyosa sen ne alak onu sor kendine 
(5,240 puan) tarafından
Ya ben zaten iyi yapmış demiyorum ama bir kesim insan varki cahil eski kafadqn yani naptigini bilmez o an hoşuna gidip gelini aklına gelmiş almış çünkü oda öyle görmüş geçirmiş yani buna bisey yapamayız anne saol düşünmüş almışsın ama kusura bakma ben bunları giyemem derim ben olsam gelip burda bana pazardan dön almış diye ifşa etmem bileklik konusunda haklı orda dalga mı geçmiş yoksa kendi gerçekten düşünemeyen birimi orayi anlamadim simdi insanları görmeden bisey diyemem bazıları gerçekten eskilerden oyle görüp oyle yaşıyor yani
tarafından
Doğru ya bilinçli olarak yapmıyorlar yada bariz sinir bozmaya çalışıyor anlamadim
(5,240 puan) tarafından
Bazıları gerçekten öyle bilinçli değil gördüğünü yapıyor yani ne diyim oyle insana ben öyle görmüş farklısıni bilmiyor ki mesela evlendim eşimin aileside hiç bisey bilmezdi dogum gunu bile kutlamazlardi herseyi öğrettim sonra beni beğenmediler tabi bırakacaksın öylede kalcak böyleleri tabi
tarafından
Ya mesela bizim de zevkimz farklı ama daha önce aldığı hediyeleri aldım atmadım tarzım değildi yada birilerine verdim zamanla öğrendi zaten kayınvalidem de yine de iç çamaşırı falan olayına hiç girmez  parasını verir kızım git al sen der bazıları böyle evet gördüğünü doğru sanıp ona uyuyor malesef
(5,240 puan) tarafından
Benim kaynanam yok ama olsada aldığını verdiğini kabul eder ister kullanırım ister kullanmazdim cok abartmak bi konu değil valla
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Aranız iyise seni seviyor düşündüğüne ve yakışacağını dusundup getirmiş bizim.olsa ben takarim der el aleme de göstere göstere takar bana vermez KISKANÇLIktan cocukla oynadığımı çekemez düşünmesi bile.güzel teşekkür et al kullanmazsan atarsın kiz boşver pek de takılma böyle seylere sağol anne de geç Allah aşkına 
0 oy
tarafından
Sen ne dedin peki sormadinmi vocugun takmadigini benmi takacagim diye 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 269 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Berna (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 446 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 332 göst.