0 oy
156 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Selam kizlaaaar, 

Uzun zaman oldu size icimi dokmeyeli…

Gecen gunlerde kaynanam geldi ve gel hele gel gelin bak sana neler getirdim otur hele Suraya dedi. Bir merak ile oturdum yanina cantasindan. Bor cam kase,pazardan alinmis zevkim olmayan bir canta, yaninda short kilot ciyak pembe ve fistik yesili renginde short kilot dize kadar bi kilot uclari dantelden. Ve bir poset icinde kizinin kizi yani torunu buyumus artik kullanmiyormus gumus ve altin kunyeler istiyormus. O yuzden atiyormus! kaynanamda almis torundan bana getirmis tak sana guzel olur diye. bildigin plastik boncuklar var ya cocuklarin taktigi yaninda mickey mouse pembe ipli kol saati. Kilotlari gordugumde yerin dibine girdim annem bile almaz bana kilot tanga kadin nerden buldu nerden Aldi sinir oldum!! Ustunede posetten cikan bana getirdigi cocuk oyuncak kolyeleri torunun bile buyudugu icin artik takmak istemedigi plastik bilezikler! Neden ya neden? Bir insan bunu neden yapar? Ve Sen olsan nasil bir reaksyon verirdin??

3 Cevaplar

0 oy
(119,168 puan) tarafından
gecmis olsin o ** tepki vermeliydin bacimu
(23 puan) tarafından
Nasil bi tepki? Dondum kaldim. Bana kendi zevkince getirdigi dantelli diz kilotlarina mi tepki vereydim? Ne deseydim ki? Bunlari giyip oglunu bastan cikarmami mi bekliyosun mu deseydim? Birde beyin ozurlusuymusum gibi 37 yasinda gelinine bir anneye getirdigi plastik cocuk bileziklerine mi tepki verseydim? Ne deseydim ki dondum baktim oylece bana layik gorduklerine
(119,168 puan) tarafından
donmayip hazor cevap olcaktin bunlar benim yasima degilde anne sana daha uygun bemce al sen kullan ben kullanmam desen yeterdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
ben bunlari kullanmam kizina gotur deseydin..
0 oy
(280 puan) tarafından
Benim kaynanam da eltisinin kullanilmis epilasyon makinesini vermek istemisti 30 senelik asdskdjdks ustunde killari duruyordu. Insanin cok gucune gidiyor valla. Sen neden kullanmiyorsun dedim ama insanin ici sogumuyor tabii terbiyesizlik baska bir sey degil. Takma

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Berna (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 332 göst.
0 oy
9 cevap 268 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Nare88 (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.

378,422 soru