0 oy
236 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Kizlar  simdiye kadar bir cok markaya bosuna para dokmusum

image

yagli ciltler icin yuz yikama jelinj kullaniyorum yaklasik 4 aydir cildim bebek gibi oldu simdi bu kremini ve tonik almayi dusunuyorum  aranizda kullanan varmi yada sixin bakim rutininiz nedir ?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sadece yüz yıkama jeli ile mi cildin şu anki gibi oldu?
tarafından
Gunluk makyaj yapiyorum diye duzenli temiz bir cilt bakimi ariyordum eczaci kizin cildi cok guzel hic gozenek uok beni la roche posay la tanistran o oldu yuz yikama jeli arti diger kremi var gunluk onu kullaniyordum birde saf gul suyu tonik olarak benim sadece yag sorunum vardi ve tek tuk cikan sivilce
tarafından
Ama artik tek tuk  te cikmiyor
tarafından
Hmm anladım canım. Daha önce sivilce tedavisi gördüm 1 sene yağ sorunum yok, hiç sivilce de çıkmaz çok az güneş lekesi ve iri gözeneklerim var belirli bölgelerde. O yüzden sordum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cream co ve the purest bakın
tarafından
Bunuda gordum siz kullaniyormusunuz
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ben yorumlarına bakmıştım internetten emin olamamıştım
0 oy
(1,994 puan) tarafından
Kullanıyorum yüzümde ne akne var ne siyah nokta biraz fiyat bakımından yüksek ama bunun yıkama jeliyle bakım kremi olsun yetiyor. Düzenli kullanım önemli çok güzel kreminin kokusu falan da 
tarafından
Duoyu kullaniyorsun demi
tarafından
Cilde suruyoruz sonucta durum el verdikten sonra en guzeli kaliteli urunler kullanmak  birde yuz yikama jeli nohut kadar alsam yetiyor pahali gibi gorunuyor ama uzun sure gidiyor
(1,994 puan) tarafından
Duo değil benim kullandığım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
16 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelis38 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
0 oy
7 cevap 109 göst.
6 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 657 göst.

379,125 soru

11,349,011 cevap

34,813 kullanıcı

...