0 oy
1,376 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Çok üzgünüm ailemden 7 kişi vefat etti bir kuzenim ve 3 çocuğu diğer kuzenim ve 2 çocugu hepside vefat etti çok kötüyüm burda sallaniyoz bizimde sağ çıkacağımız net deil dua edin nolur 

31 Cevaplar

0 oy
(48,759 puan) tarafından
basiniz sagolsun Allah dayanma gücü versin inşallah 
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Başınız sağ olsun canım benm allahim sabırlar versin çok zor bir durum allahim yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Başınız sağolsun.

Başımız sağolsun.

Allah yardımcınız olsun çok acı çok 
(59 puan) tarafından
Ciğerim yanıyor bir yandan da çocuklarım için korkuyorum
tarafından
Zaten artık herkes kendini geçti evlatlarını düşünüyor ☹️
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Allah sizinde yardimciniz olsun canim bizde sokaklardayiz çok zor çok hangi sehirdesiniz 
(59 puan) tarafından
Malatya dayız şehir yerle bir oldu
0 oy
(774 puan) tarafından
Rabbim rahmet eylesin şehitlik mertebesine ulaşıyolarmış Rabbim peygamberimize komşu etsin çok üzülüyorkm ağlıyorım Rabbim sabırlar versin size Allahım milletimizin devletimizin yardımcısı olsun bian ebbel herkesi sağ salim çıkarırlar
0 oy
(501 puan) tarafından

Aaahhhh dualarımız sizinle çiğ zor burda böyle beklemek de çok zor. Allahim ölenleri şehitlik mertebesine ulaştırsın yardımcınız olsun çok kötü Allahii.mmmmm:'(:'(

0 oy
(683 puan) tarafından
Başınız sağolsun Rabbim sabır versin bidaha yaşatmasın inşallah
0 oy
tarafından
:(  Turkiye felaket halin  de.   Basiniz sag olsun 
0 oy
tarafından
Başınız sağolsun Allah'ım nasıl bir acı ☹️ 

Neredesiniz 
0 oy
(4,708 puan) tarafından
canim esim geri suriyeye gidecek kizin nobetleri durmuyor doktor muayene kabul etmiyor annemlere gidiyoruz 
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Başın sağolsun dayanma gücü versin Allah
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Başınız sagolsun Allahim sabır ve kolaylık versin feraha çıkarsın sizi inşallah Rabbım korusun 
0 oy
(57 puan) tarafından
Eve girmeyin  cnm     ne olur ne olmaz vefat edenlere rahmet eylesin rabbim sabir versin 
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Bizde Diyarbakırdayiz arkadaşlarımız sağ yerin altında ama dokunmuyorlar daha fazla çöker doye ama icerdekiler de sağ çok kötü burasıda 
(5,006 puan) tarafından
Bu arada basın saolsin cnm başımız sağolsun
(3,205 puan) tarafından
Yaa cok kotu caresizce beklemek, bu saat oldu hala hayattalar mi
(5,006 puan) tarafından
Şuan haber alamyrm oraya gidemedim cnm   soğuktan bisey olmasa iyidr diye düşündük  imi çocuğum var biri  aylık olmamış daha diğeri bir hucuk yaşımda bnde kendimi kaynanamlara attım gece kondu daha gidemedim maalesef
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım Allah sabır versin inşallah:( biz de Diyarbakır'dayz çok korkuyoruz Rabbim beterinden korusun inşallah hepimizi:(
0 oy
(2,812 puan) tarafından
Allah sabır versin canm, bizimde ne olacağımız belli değil sallanıyoruz daha araba geçse korkar olduk 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Başınız sagolsun hepimizin içi yanıyor Allah yardımcınız olsun . Ben Ankaradayım içim kan ağlıyor haberleri duydukça inşallah daha fazla can kaybı olmaz dualarımız sizinle 
0 oy
tarafından
Allah sabır versin Allah yardımcınız olsun canım 
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Allah'ım başınız sağ olsun Rabbim sabır versin sabır ☹️
0 oy
(671 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin Allah sabır versin İstanbuldayım ama ben bile çok korkuyorum buraya da gelebilir 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 726 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,311 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Nurr (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde Tug.b7az21 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.