0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (737 puan) tarafından
Dizilerde gördüğüm haksızlıklar bile beni çok kötü etkiliyor kızlar başedemiyorum

30 Cevaplar

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Etrafta o kadar kötülük var ki düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. O yüzden artık kendi hayatıma bakmaya kendi hayatımı güzelleştirmeye o kötülüklerin içinde olmadığıma, olmamak için uğraşmaya karar verdim
-Reklam-
0 oy
(911 puan) tarafından
biri benle yuksek sesle konuşsun ona bile ağlarım 
0 oy
(384 puan) tarafından
Dizi izlemiyorum kendi hayatım zaten yeterince dramatik kaos haksızlık... nasıl başa çıkıyorsun diyorsan sabır çekerek. 
0 oy
tarafından
basedemiyorum eziliyorum ezildikce eziliyorum sonu mutsuzluk insanlardan uzaklasma kirilma umutsuzluk yalnizlik vs vs
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Çok çok hasasim eşim hata bana der cokmduygusayl olduğumu o yüzden hep kirilacagimi der ben hiç haber dizi TV izlemiyorum üzücü bişey görürüm diye çünkü aşırı etkisinde kaliuorum hata piskolok yardımı bile almak istjyorum bu yuzden
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Adnan oktarin kedicik belgeselini izledim kanım dondu ya yemin ederim ve adamlar yargılanırken o kadar rahat ki ne bi utanma ne bi pişmanlık çok üzüldüm keşke herkeste merhamet olsaydı da bugün bu halde olmasaydik
0 oy
tarafından

Sık dizi izlemem bu yüzden yoksa oturur ağlarım geçen kardeşlerimde adamın oğlu öldü oturup ağladım :'(

0 oy
(71 puan) tarafından
Bende öyleyim kızlar bide bu günlerde sabaha karşı bu zamana kadar uğradığım haksızlıklar annemin babamın ailesinden kendi ailesinden çektiği şeyler benim bu zamana kadar eş ailesinden çektiğim herşey tam sabaha karşı rüyalatıma giriyor nefes nefese dolaşıyorum kalbim sıkışıyor çok kötü hissediyorum kendimi
(737 puan) tarafından
Canım benimde öyle sabaha karşı uyandığımda geri uyuyamıyorum
(71 puan) tarafından
Seninde içini bir acı kaplıyormu. Ben sanki birşey yapmışımda onun derin pişmalığını yaşıyorum gibi bir his oluyor kötü oluyorum
(737 puan) tarafından
Aynen aynen canım birde hep kötü haber alaçakmışım gibi
(71 puan) tarafından
Aynen yemin ediyorum bu his beni öldürecek hayat kalitemi düşürdü
(737 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Baş edemiyorum. Ama yolda gördüğüm herkese selâm veriyorum. Açık kapalı büyük küçük farketmiyor. Belki biri o samimiyeti görür ben den yardım ister belki şifa olurum diye. Bir tebessüm bile ilaçtır. Hastanede otobüslerde illâ yasli teyzeler denk gelmiştir bir şeyler anlatır. Yani herkesin anlatmaya birinin onu dinlemesine o kadar çok ihtiyacı var ki. Ama kimsenin derdini bilmiyoruz. Çok ağlıyorum yani her şey beni icerlendiriyor dizi izlemem lâkin haberler çok kötü. En çok da bu kadar zalimlik bu kadar ahlâksızlık olduğu için başımıza bir şey gelecek helâk olacağız diye korkuyorum. Kimseye yetmiyor gücümüz.
0 oy
(1,701 puan) tarafından
Az kaldı hastane köşelerinde sürünmeme az kaldı artık kalbim dayanmıyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 284 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 787 göst.
11 Şubat 2019 Aile kategorisinde Güzel düşün (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,175 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 129 göst.

382,956 soru

11,462,951 cevap

35,054 kullanıcı

...