0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde (694 puan) tarafından
Dizilerde gördüğüm haksızlıklar bile beni çok kötü etkiliyor kızlar başedemiyorum

30 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende böyleyim o yüzden kendimi bu dünyaya ait hissetmiyorum yada bu çağa ait hissedemiyorum  bu durum beni çok fazla yoruyor
(694 puan) tarafından
Gerçekten öyle büyük konuşmayı sevmem bir fenomen gördüm eşi ölmüş hemen sevgili yapmış felan uuzun bu hikaye ama o bile beni etkiledi
-Reklam-
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Her diziyi izlemiyorum ama arka sokaklarda bu hafta hüsnü oğlu metin i vurdu çok ağladım 
tarafından
Ana niye vurdu kız
(2,316 puan) tarafından
Uyuşturucu bağımlısı olmuş kaçarken millete zarar verdi diye cani yana yana yaktı oğlunun canını
(7,979 puan) tarafından
Ben izlemedim ama tahminim uyuşturucu felanmi
(2,316 puan) tarafından
Evett canm bian empati kurdum çok kötü oldum ben ağlıyorum meğer eşim oğlumda bana bakıp gülüyorlarmis jdjdjhf
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Hiç bir şey yapamıyoruz kırılıp dökülmeye devam malesef bazen dilim belki aman banane dese de içimde ki depremi ben bilirim ama tek dileğim kıran misliyle parçalansin ..
tarafından
Amin amin
(694 puan) tarafından
Benimde aynı valla amin
0 oy
tarafından
Bende senin gibiyim ya dizilerde bile görsem deli gibi ağlıyorum:(
(694 puan) tarafından
Çok zor valla
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Edilemiyor ki 
(694 puan) tarafından
Akıllı düşünemiyorum hep duygusal bakıyorum olaylara
0 oy
tarafından
Dizi izlemiyorum 
(694 puan) tarafından
Canım dizi izleyip izlememek değil herşeye çok duygusal bakıyorum internette biryerde madur birini görünce günlerce düşünüyorum
tarafından
Bende öyleyim bu yüzden gördüğüm an atlıyorum benim kronik hastalığım var ve üzüntü stres çok etkiliyo aşırı hemde bende o yüzden beni üzen herşeyden uzak duruyorum yoksa direk hastanelik oluyorum
0 oy
(212 puan) tarafından
Burcun ne ki balık filan mi
0 oy
(212 puan) tarafından
Burcun ne ki balık filan mi
(212 puan) tarafından
Bı de şey derler körün gözü açılınca ilk bastonunu kirarmis. Yardım etmişsin ama o seni kiskanmayi senle uğraşmayı tercih etmiş..uzak dur bnce zarar gelir boylesinden
(694 puan) tarafından
Uzak duruyorum ama çok imkan yok kendisi benim kuzenim eşide eşimin mutlaka bir ortamda denk geliyoruz ama mesafeliyim
(212 puan) tarafından
Mesafeninkoru..yerinde olsam o boşanan kişi öldü bu hiç tanımadığım birisi diye kodlardim aklima
(694 puan) tarafından
Ben iyilik ettim kötülük buldum diye deli oldum bir ara şimdi sen tavsiye etmesin tanıştırmasan bile nasip Rabbim başka türlü karşılaştırdı diyorum
(26 puan) tarafından
Bende başak aynen öyleyim hele bu aralar herşeye ağlayasim geliyor
0 oy
(5,184 puan) tarafından

Edemiyoruz kırılıyoruz , üzülüyoruz:ermm: ponçik kalbimiz dayanmıyor :D:D

(5,184 puan) tarafından
Anlayabiliyorum ben böyleyim ya çok hassasım çok kırılganimm
(694 puan) tarafından
Benim gibi birine denk gelen kaynanayı görsen birde hayattan benziyorum bazen
(5,184 puan) tarafından
Onu bilemiyorum canım ya benim Kaynanan vefat etti :(
(694 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım
(5,184 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(610 puan) tarafından
Bu dünya için değil ailem için fazla hassasım. 

Dünya için hassas olmak beni yaşatmaz 
(694 puan) tarafından
Ailemde de sorunlar var belki beni onlar etkiliyor
0 oy
(659 puan) tarafından
Ben dizi izlemem daha dogrusu tv izlemem kıtap okurum hep ama yinede bas edemiyorum psikolojik tedavi alıyorım bu yuzden :) bende cok cabuk etkileniyorum baskalarının acısını bıle ıcsellestırıyorum
(694 puan) tarafından
Tedavi görmeyi bende çok istiyorum şuan çok mümkün değil ama en kısa zamanda
(659 puan) tarafından
Bence eger ihtiyacım var dıye dusunuyorsan erteleme bende yıllarca oyle yaptım 4 Ay once annem ölünce agır bır travma etkısı oldu bu konular da bende ve olması gerekenden agır yasadım yasıyorum... Keske onceden tedavıye baslasaymısım
(694 puan) tarafından
Canım yaşadığım yerde öyle imkanım yok bu yaz tayinciyiz inşaallah gittiğim yerde bulurum iyi bir doktor
0 oy
(5,715 puan) tarafından
Geçen gün dönence dizisini izliyorduk Cem ölüyordu rüyada. Ben kendimi tuttum ağlamiyim diye ama o kadar sıkıyorum ki bide baktım rüyaymış başladım hıçkıra hıçkıra ağlamaya eşim korktu bir şey oldu sandı :-D sonra bir güzel dalga geçti

Hudutsuz sevda diye bir dizi var orda da çocuğun sevdiği kız ölüyor onada yüne salya sümük ağladım 

Benimki o an oluyor günlerce kafama takılmıyor gerçek bir olay değilse 
(694 puan) tarafından
Bende kızılcık şerbetine çok taktım artık izlemeyi bıraktım beni çok etkiliyor
(5,715 puan) tarafından
Onu hiç izlemedim ben ya
(694 puan) tarafından
İyi psikoloji bozuyor ilk zamanlar izliyordum artık bıraktım
(5,715 puan) tarafından
Belli zaten az çok öyle bir dizi olduğu

İiyi yapmışsın
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Bende önceden böyle değildim sulu göz olup çıktım bende hemen ağlıyorum gözlerim sulanıyor bende TV'ye bakmamaya başladım boşu boşuna üzemem kendimi bakarsam da belgesel falan çok nadir ya da komedi zaten çalışıyorum oğlumla vakit geçiriyorum eve gelince 
0 oy
(625 puan) tarafından
Ohooo dışarıda neler oluyor. Çalışmıyosunuz sanırım?
0 oy
(350 puan) tarafından
Artık baş edemiyorum. Çocuklarım olmasaydı yaşamayı bile düşünmüyorum 
0 oy
(26 puan) tarafından
Hiç sorma dün kızılcık şerbetindeki izledim sabaha kadar baş ağrısından yatamadım çok çok üzüldüm gerçek hayat hikayesi ya çok etkilendim ama uydurma dizi olsa o an üzülürüm sonra geçer 
(694 puan) tarafından
O diziyi izlemeyi bıraktım psikolojim bozulduğu için
0 oy
(771 puan) tarafından
Bende aynıyım içime kapandım iyice kimseyle görüşmek falan istemiyorum arada ağlıyorum iyi geliyor
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Kendimi yiyorum çok dua ettim ama cocuklarimda hassas benim gibi bu dünya saygısız ile kaygisiza guzel 
0 oy
(13,272 puan) tarafından
Fatih Ünal hatta bütün Ünal ailesini öldüresim var ( bitanecim iyi kalplim Mustafam hariç)
(694 puan) tarafından
Hahah aynen
0 oy
tarafından
Bacım burcum başak demişsin bende Ağustos doğumlu bı basagim ne yazikki aşırı hassasım en ufak şeye dahi agliyorum kimseyle tartisamiyorum şimdiye kadar kimin yüzüne şak diye laf yapıştırdinda kalp kırdın dersen asla yapmadım ve yapamam pat pat konuşan insanlardan da pek hoşlanmam yani kalp kıran insanlardan ben dayanamıyorum çocuklarım olmasa kimseyi tanımadığım başka bir şehre gidip bir iş bulup tek başıma bir evde yaşamak istiyorum gündüz işime gidip akşam evimde tek başıma elimde cips tabagiyla televizyon izleyip insanlardan tamamen uzaklaşmak istiyorum kendimi bu çağa bu zamana ve hayata ait asla hissetmiyorum yapılan haksızlıklara karşı çok ağlıyorum kötü haber izleyince günlerce ağlıyorum çok hassas konular var mesela benim için yıllarca unutamıyorum bı örnek vereyim daha 12 yaşında falanim bizim bu yakınlarda görme engelli bı amca var iki de kızı var genelde tek başına bazense o kızlarla otobüse binerdi biz annemle otobüse bindik birgün carsidan gelirken ve o amca da bindi elinde değneği sonra onun evinin ordaki durağa gelince düğmeye bastı nerden biliyordu evinin orası olduğunu bilmiyorum iyice öğrenmiş sanirjm ama görme engelli neyse otobüs durdu indi inerken ayakkabısının biri aşağı düştü otobüs yürüdü ben hemen kostum en arka cama doğru baktım ayakkabı arıyor bulamadı o anda sonra göremedim buldumu bulmadımi bilmiyorum şu an ben 23 yaşındayım hala aklımda hala ağlarım sen düşün çok üzülmüştüm ben böyle şeylere dayanamıyorum ciğerim yanıyor kötü insanlardan nefret ediyorum böyle olayları unutamıyorum şimdiki aklım olsa otobüsten iner ayağına ayakkabısını giydirirdim ama çocuk aklı çok üzüldüm ama akıl edemedim işte ve daha bir çok şey var bu şekilde unutamadigim üstelik doğum yapan bir akrabamı duyunca da ağlıyorum kendimi durduramıyorum hem onun adına çok mutlu oluyorum hemde kendi doğum zamanlarımi hatırlayıp bıraz üzülüyorum üstelik ben şiirden güzel sozlerdeb çok hoşlanırım kendimide konuşarak değil yazarak ifade ederim eşimle bile ağlarım diye sözlü tartismam o ise gidince mesaj atar yazarak hislerimi anlatırım bende aşırı hassasım ve inan hayat cok zor benim için bazen yaşamak dahi istemiyorum 
(694 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende istiyorum çocuklarımı alıp kimsenin beni tanımadığı biryere gitmek kaynanam çok sıkıntılı beni en çok o yoruluyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 284 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 785 göst.
11 Şubat 2019 Aile kategorisinde Güzel düşün (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,140 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 129 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...