0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (630 puan) tarafından
Kızlar binanizi merdivenlerini kim siliyor ne kadar veriyorsunuz bizim bina biz gelmeden önce yerlerinde merdiven yoktu kapının önü çöp doluydu biz geldik ikna ettik yaptıralım dedik yaptırdık laf ettiler temizlikçi tuttuk temiz yapmıyor dediler siz bulun birini dedik bulmadilar biz bulduk pahalı dediler biz vercez dedik parasını çoğunluk istemiyor dediler birde kadınlar karışınca olaya hep karışıyor nasıl çözülecek bu iş anlamadım gitti 

29 Cevaplar

0 oy
(8,592 puan) tarafından
Eltim ben kaynnam.  Fakat eltim sırayı savdıgı icin karışıyor 
(630 puan) tarafından
Bizim bina eltinkaynana yok hep yabancı canim
(5,191 puan) tarafından
Elti degilmi hepsi bir cins:)))  bizim 4 temizlik calisani var temiz bina bal dok yala oluyodu . En son asgari ucret zammindan sinra aidat artmasin diye ikiye dusurduler. Yine temiz bina ama eskisi gibi degil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bızımde evet sahıbı gelını sılıyor haftada ıkı kere ilaç şu kendınden 70 tl veriyoruz
(630 puan) tarafından
80 lira istiyor kadın biz silcez diyorlar ama hepsi birbirine bakıyor ssilmiyor ve hiç birşey begenmiyolar
tarafından
Haftada bır bır kısı sılsın lıste yapın herkes evınden ilaç koysun boylelıkle sorun çözülür
(630 puan) tarafından
Canım ben gebeyim silemem ve onlarda silmez herşeyi biz takip ediyoruz umurlarinda bile değildi iki haftadır yerleri pislik götürüyor hep birbirlerine bakıyor afedersin kedi yaptı pislik merdivenlere o pislik koktu binanın içinde yine temizleme diler temizlikçiyi beklediler 1 hafta ben çamaşır suyu döktüm en son üstüne böyle insanlar
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bızım site cnm aylık veriyoruz 3 çalışan var copleri alıyorlar bahçe vs temizliğini yapıyorlar. İhtiyaçları alıyorlar
(630 puan) tarafından
Site değil cnm ya keşke site olsa belki bir orta yolunu bulursun yok hep vermiyorlar hemde yapmiyolar birbirlerine bakiyolar
(4,698 puan) tarafından
Sıraya konulsun yada birini bulup anlassinlar oyle iş mi olur
(630 puan) tarafından
Canım diyolarki biri gelse temiz yapmıyor siraylada silerlerse baştan assagi değil herkes kendi kapısını silcekmis böyle saçmalık mi var hem kimseyi begenmiyolar hemde diyolar kendi kapımızın önünü sileriz öyle temizlikçi olur birde bahçe var burda bizde dedik ne kadarsa biz vericez sizde sırayla silin diye ama silmezler birbirlerini bile begenmiyolar o diyor ben çarşaf giyiyom onun torunuda giyiyor niye erkek torunu siliyor ozaman bende silmem hep böyle bir değişik konuşmalar var
0 oy
(7,934 puan) tarafından

Kaynanam saolsun evi toplamadan merdiveni ben uyanmadan silmiş oluyor zaten kargalar bile uyanmadan:D

(630 puan) tarafından
Oda güzel canm anlayışlı insanlar olsa keşke yok buluyorsun yok diyolar yapmiyolarda takipde etmiyolar
0 oy
(49,835 puan) tarafından
iki hane sürekli oturuyoruz diger ikisinin biri ayda bir gelip gidiyorlar digeri ev sahibi almanyada gel gor ki butun yaz *** goturdu merdivenleri kedi pisliği les gibi kokuyodu benim surat asmam lazimken ust kat komşu tavırlı 
(630 puan) tarafından
Aslında bayan tutulsa yada sırayla silinse birşey olmaz gerçekten anlayiz yok gerçekten binadakilerin silcegini bilsek sileriz ama silmiyolarlar sürekli temizlikten bahsederler
(49,835 puan) tarafından
ben siliyordum aradada onlar yikiyor ama bu sefer farklı oldu kedilerini hep merdivende tuttular
(630 puan) tarafından
Yok bunlarla iki senedir aynı binadayim bir kere kapının önünü ne supurmusler nede silmisler anca yaparız ederiz lafta düne kadar benim çocuklarım var yapamam diyolardi
0 oy
tarafından

Soruna cevap verecek olursam bizim apartmanda yok :) görevli var. Merdivenleri siliyor, çöpleri topluyor. Sizin işte baya sıkıntılıymış canım. Sen güzelleştirmeye çalış millet gelsin onu beğenmesin bunu beğenmesin. 

(630 puan) tarafından
Kız biz kaç defa dedik pahaliysada siz bulun ona yok diyolar buna yok diyolar hepside ev sahibi durumları iyi inan 80 liraya muhtaç değiller ama yapmiyolar ya benim eşim hep bina düzenli olsun diye uğraşıyor bunlar hiç birşey yapmıyor yapana da niye yapıyor diyor
tarafından
Öyle olurlar canım. Aman para gitmesin diye diye bıraksan pislik içinde yaşarlar.
(630 puan) tarafından
Cnm herşeye para veriyorlar bunlar birbirini kıskanıyor keşke cimrilik olsa
0 oy
tarafından
Ozaman herkes kapısinin önünü merdivenini silsin bastığı yerleri
(630 puan) tarafından
Onuda silmiyolar canım öyle diyolar ama kedi psiligininyapti o koktu 1 hafta orda
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Bizim apartmanda da oldu.su an bir bayan geliyor 2 haftada bir.sagolsun eli temiz hizlida.biz yoneticik yaparken bir bayanla anlaşmıştık onda öyleydi.ama aidat hep problemdi.defalarca kendi cebimizden verdik.baktik olmuyor içeri giriyoruz iyice mecbur bayana gelme dedik.bir ara herkes kapı önünü temizledi.bizim katta 4 daire biz aramızda sırayla yaptık hep katı.bir gün üst kattaki dairelerden 3 bayan kapıma geldi .benimde çocuk o zaman 6 aylık bebek.actim kapıyı .biri dedi ki hadi bakalım gel apartmanı temizlicez.guzellikle benim bebeğim var bırakacak insan yok evde siz kendi katinizi temizliyeyin biz burada sıraya oturtturduk dedim.yok anlamıyor bırak beşiğinde gel dedi.  Bende o an bir köptu ipler .çok biliyorsanız kocalariniza dicektiniz aidatları odeyeceklerdi daha sizin bize dolu borcunuz var diye bagiriverdim.
(630 puan) tarafından
İyi yapmışsın valla valla yapsalar yaparız ama yok yapmazlar birde böyle işlere kadın karışınca iyice afedersin b.ka sarıyor erkekler halledecek aralarında kadınlar yüzünden hep kavga çıkıyor
(11,038 puan) tarafından
Yok ama ben bir dahaki toplantıda yöneticiliği talip olacagim.olmuyor boyle
(630 puan) tarafından
Aman başını agritma begenmezler kafayı yersin busefer
0 oy
(9,489 puan) tarafından
Temizlik şirketiyle anlaştı yönetici hem çöpleri topluyor hem de hafta bir yıkıyor 
(630 puan) tarafından
Bizde yönetici yok canm sorsan hepsi temiz ama birgün birşeye el attıklarını görmedim anca dil var başka birşey yok
(9,489 puan) tarafından
Paraları gidecek diye ödleri kopuyordur :) 30 lira aidat veriyoruz onu bile vermeyen varmış bizim apartmanda:)
Kapıcı dairesi kirada diye apartman temizleniyor valla:)
(630 puan) tarafından
Canım pizza söylüyorlar hergun biri çeşit çeşit oyuncak alır evine :) paradan kaçan insan bunlarında almaz birbirlerini kiskaniyolar
(9,489 puan) tarafından
Pizzayı kendine alıyor ama temizlik için verdiği, vereceği parayı çöpe attığını düşünüyor bu zihniyette olanlar canım. Bina temizliğinden bana ne modunda olurlar. Oysa bütün pislik evlerine girer bir süre sonra
0 oy
(13,297 puan) tarafından
Pisleten de ben temizleyen de ev müstakil 
(630 puan) tarafından
En son öyle yapicam bu gidişle bende
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Biz 2 haftada bir sırayla süpürüp siliyoruz hatta bugün benim sıramdı yaptım miss gibi kokmuş merdivenlerimiz :)
(630 puan) tarafından
Keşke yapsalarda tmm desek yapsakta kapımızın önünü yaparız diyolar :)
0 oy
(1,846 puan) tarafından
Haftada iki kere aylik 1500 aliyolar 2000 olacak 27 daire
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Biz bin lira veriyoruz aylık ve güzel temizliyor bizim bina büyük 
0 oy
(168 puan) tarafından
Kalabalık binalar sıkıntı ya bizim 4 katli apartman 3 u dolu sirayla yapiyoruz sıkıntı olmuyo o yuzden
0 oy
(16,707 puan) tarafından
Madem karşılar o zaman herkes kendi kapısının önünü temizlesin
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Bizimkini şirket temizliyor. Haftanın 6 günü çöp toplayip iki günü de temizlik yapiyolar. Her yer tertemiz valla 
0 oy
tarafından
Temizlikçi geliyor haftada 1 kere daire başı 60 TL toplamda 480 TL alıyor
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Sitedeyiz apartman görevlimiz var
0 oy
tarafından

Bizim bina :D

Kim temizliyor kaça temizliyor bilmiyorum. Yönetici ve temizlikçi şirketten tutuldu. Düzenli olarak gelip temizler her hafta işinide iyi yapıyor 

0 oy
(74 puan) tarafından
3 katlı müstakil bi bina. Herkes kendi siliyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nenes (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Berram27. (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 292 göst.