0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (2,340 puan) tarafından
Kısa kollu altına atlet uzun alt giydiriyorum gece sırtı terli okuyor ama kolları ve bacakları buz gibi oluyor uzun kolluyla yatırsam altına atşet gydirmesem ama hastamı olur atlet gydirsemde cok terler gibime geliyor nasıl giydircem ya

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
2.5 Tog giyor odamz da güzel uzerini ötmüyor altında zibin var aklim kalmıyor 
(2,340 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Bence atlet giydirme ama kolu uzun giydir artık havalar soğuyor ben gündüzleri bile kolu uzun giydiriyorum artik
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Nerde yasıyosun kı ben. Uzub kollu giydiriyorum uşur yoksa. 
(2,340 puan) tarafından
Ankarada
(3,814 puan) tarafından
Ben se ankaradayım canım kesın gıydıe atlet de gıydıe :D gwce cok soşuk oluyo terlıyorsa bıle sabah twrlıyodur
(48,502 puan) tarafından
kiz ankaraya gitmedim ama soguyla meşhur giydir atlet
0 oy
(679 puan) tarafından
Uzun kol altına atlet altıda uzun giydiriyorum gunduz lerı yelek sırtı üşümesin Dıe daja önce kızım öyleydi sürekli terlerdi sırtına mendil yada temiz bez katın terini alsın atlet gıydıırın muhakkak üşütür karnından 
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Ben oğluma ince uzun kol pijama üst giydiriyorum yoksa dediğin gibi buz oluyo kolları.altina atlet giydirmiyorum
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Alt ust uzun giydiriyorum zaten ustunu aciyor geceleri terletmeyen uzun giydir
(2,340 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Atlet 

Uzun kollu üst 

Uzun kollu alt giydiriyorum 
(2,340 puan) tarafından
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Valla bacm küçüğe uzun kollu birde üzerine penye yelek ve ya benzer giydiriyoruz büyük uzun kollu yatar ben bı tık kalın giydiriyorum çünkü benimkiler asla ortunmez 
(2,340 puan) tarafından
(4,431 puan) tarafından
Rica ederim:)
0 oy
(12,532 puan) tarafından
Kısa zibin uzun kol pijama takımı giydırıyorum benim kızda örtmez yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyorum ince örtuyorum
0 oy
(48,502 puan) tarafından
atlet yari doktor der annem ben simdi corap giydircem bes yaşında buz gibi ayaklari kisa kol üşür kiz . atlet ustune ince uzun kollu.badi giydir
0 oy
(307 puan) tarafından
Benim kızım 1 yaşında uzun kollu çıtçıtlı baddy üstüne de uzun kollu pijama takımı kolları bacakları açıkta bırakma üşütür kuzum terliyorsa sırtına güzelce peçete yerleştir terini çeksin uyanınca da iyice kurula çocuğu bir şey olmaz 
0 oy
(201 puan) tarafından
Ben Ankara’da yaşıyorum gece gündüz fark etmiyor bir aydır uzun kollu giydiriyorum üşüyorlar hasta oluyolar birde elleri kolları bacakları buz gibi oluyor canım 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
8.5aylık oğlum  var asla örttürmez örtmeye çalış uyanır hemen ü

Atlet uzun kollu üst uzun alt giyiyor sıcak oluyır ama bazen de soğuk 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Ben kısa kollu zibin üst Alt üstüne tulum giydiriyorum öyle ben bile donarim  :)
0 oy
(3,364 puan) tarafından
Uzun kollu giyiyor altıda uzun ayagindan bir corabini cikariyorum geceleri artik baya soguk 
0 oy
(1,864 puan) tarafından
Uyku tulumuna geçtik gece üzerini örtmez bebeğim serin oluyor burda ,bende yorgana geçtin çünkü gündüz sıcak hava cam aciyorum 
0 oy
tarafından
Ben uzun kollu zıbın üstüne uzun kollu pijama takımı giydiriyorum üşümesin diye doğalgaz da açık evin içi 21 22 derece değişiyor 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Sabaha kadar üstünü açtığı için atlet ve biraz kalın uzun kollu giydiriyorum altına da aynı şekilde uzun alt giydiriyorum benim ev çatı katı şuan bile soğuk üstünü değişmedim 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 130 göst.
5 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 431 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 243 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 391 göst.