+1 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (435 puan) tarafından
Hanımlar hayırlı geceler bebeğim 4 aylık kimi görse gülüyor halasını gordugu zaman yavrum bi aglamaya başlıyor hiç susmuyor taa yorulup uykuya dalana kadar ya napıcam boyle surekli aynı ortamada geliyoruz 

8 Cevaplar

+3 oy
(8,787 puan) tarafından
Çocuğumdan beklediğim performans:))) şaka bir yana acaba severken korkuttu mu
(435 puan) tarafından
Allah seni iyi etsin :)) yok aslında canını yakarak bebek seven biride degil ama onu gorunce hiç susmadan aglar
(8,787 puan) tarafından
Allah Allah acaba seni sevmiyo mu çocukta hissedip nefret mi ediyo:) buda şakaydı vala banada tuhaf geldi
(435 puan) tarafından
Valla ben kendisine karsı hissiz oldugum için beni sevsede sevmesede hiç takmıyorum varla yok arası benim için:))
(49,796 puan) tarafından
kiz agla desen aglamazlar demi masallah akilli.bidik.simdiden annesinin hakkini savunuyo☺️
(435 puan) tarafından
Heya sevemedi herhal halasını anasının kızı :))
-Reklam-
+1 oy
(479 puan) tarafından
Nazarı mi değiyor ne oluyorsa
(435 puan) tarafından
Olabilirmi acaba
0 oy
(49,796 puan) tarafından
gulesim geldi ☺️☺️☺️istesen yapmaz 

oda gozukmesin bebise korkutmus cocugu
(435 puan) tarafından
Dimi az çektirmedi bana yavrum anladı herhalde :)))
(49,796 puan) tarafından
şirinim ☺️❤️uyuyorduk onun oksurugune uyandim simdi kesildi cok.sukur defnos nasil
bahar iyi yapıyor yap agla desen aglamaz ne.guzel.sevemiyo.iste madem sana cektirmis haketmiyo☺️
(435 puan) tarafından
Aynen oyle kızımda anasını duşunuyor :))
(13,270 puan) tarafından
Oh çok geçmiş olsun canım ☺️
Defne krem bitti bi hafta ara verecek tekrar surecek
Biz başladık ikinci kez bklm
(49,796 puan) tarafından
ne uzun sürdü kuzumun da ya
0 oy
(4,496 puan) tarafından
Nasık bırı kı halası. Benım kızım da allah affetıçsın yaslı çirkin bı kadın vardı onu görunce kacaedı. Bı de arkadaşım vaedı böyke masallah tam tesettürlü basını fekan guzek örtmüş sıyah örtüyle öyleydı yanı var mı bu halasının spesifik bı özellği :D
(435 puan) tarafından
Yani zamanında bana az çektirmedi ama şuan aramız iyi yavrum anladımı acaba diyorum bide sadece onu gorunce aglıyor
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Valla canım bebeğim sokakta ki insana bile güler ama babannesi ve dedesinde ağlar asla istemez hatta bir keresinde babannesi geldiği zaman sallıyordum ayağımda tv ışığı vardı sadece odada o da gelip çocuğun içine girip uyanık mı diye bakmaya çalişıyordu bildiğin kolu ile gözlerini kapatıp asla açmadı babannesi gitti gözlerini açtı 8.5 aylık diyorum evet annem evet işte tam da böyle aferin adam olcan sen diyip geçiyom ama sevmiyor görünce ağlar kucağında bana gelinceye kadar susmaz bana gelir güler 
(435 puan) tarafından
Amannn bu bebişlerede gunah ya bide nekadar aglasadazorla sevmeleri varya bu insanların lan bırak aglıyor işte
0 oy
(672 puan) tarafından
Benim kızımda 22 aylık öyle çok yabancilayan bir bebek degil ama halasını gördüğü zaman arkama saklanıyor ilk etapta onun kucağına gitmiyor acaba ben görmeden çocuğa böyle severken sert biseymi yaptı ne yaptı anlamadım 
(435 puan) tarafından
Kız kendi kanı canı kıyabilirmi ki ne bilşm insanın aklına herturlu şey geliyor
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Vardır bebeklerin öyle huyları insan seçerler yapacak bir şey yok alısır göre göre.
(435 puan) tarafından
Evet bebekler seçicidir ama sadece halasına boyle tepki vermesi tuhafıma gitti
0 oy
(151 puan) tarafından
Bebekler manevi anlamda ruhsal anlamda savunmasız olduğu için insanların niyetini anlar ve ona göre duygu durum sergiler. Örneğin halası dışarıdan canım cicim diye seviyordur ama içten içe hasetleniyorsa bebekte bunu sezip ağlıyor olabilir. Nazarı değiyor olabilir. Küçük bir ihtimal ama dini açıdan zayıf olabilir o hala. 
(435 puan) tarafından
Bak bu dediğinde olabilir

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 590 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 915 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Neslihan hepileri (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu