0 oy
798 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Arkadaşımın gorumcesi dogum yapti 2.5 aylik kiz bebegi var arkadaşıma oyle bir sey anlatmış ki duyunca kanim dondu 

Bir gün kayinvaldesi ile disari çıkmaya hazırlanırken bebeğinin altını değiştirmek için altını açmış yan odadan bez almaya gittigi anda kayinvaldesini bebeğinin mahrem yerini öpüp kokladigini yakalamış bu nasıl bir zihniyet allahim ne günlere kaldık babaanne anneanneye de mi güvenemiycez büyüklerimiz anne babamız bunları yapiyorsa güvenip emanet ettiğimiz bakıcılar neler yapar

20 Cevaplar

+5 oy
(9,626 puan) tarafından
O sırada o bebek agzinin ortasına sçsaymış keske 
(8,777 puan) tarafından
Keşke anlasalarda yapsalar vallahi ne güzel ders olurdu böyle sapiklara
-Reklam-
+4 oy
(3,004 puan) tarafından
Biz genelde bezi önce alıyoruz sonra altını açıyoruz aferin kimseye güvenilmez öğrenmiştir belki
(435 puan) tarafından
Evet bazen bende bezi unutuyorum tam açıyorum bezi unuttumu farkedince tekrar yan bantları kapatıp bezi almaya gidiyorum
+1 oy
(735 puan) tarafından
Hayatımda görmediğim duymadigim ne varsa burda gördüm duydum vallahi acayip şaşırıyorum bazen nasıl insanlar var diye tövbe yarabbim.
(8 puan) tarafından
Al bende de o kadar kim bilir daha neler duyup göreceğiz allah sonumuzu hayır etsin
0 oy
(8,777 puan) tarafından
Cusss ohaaaaa 
0 oy
(1,886 puan) tarafından
O anda kayınvalide defteri kapanmıştır insallah. Yani bizim olsa önce bir güzel benzetip sonra ebediyen görüşmemek üzere def ederdim de. 
0 oy
tarafından
Daha neler duyacaz Allahim 

Arkadaşın ne yapmış keşke ağzını burnunu kirsaydı o an 
(8 puan) tarafından
Of asil konu da orda kiz daha 20 yaşındaymış ve dediğine göre olayın sokuyla donmus kalmis anladığım kadarıyla da konu böyle kapanmış
tarafından
Vallahi Allah korusun öyle bir şey ile karşilaşirsam herhalde yapan kisi elimde kalır ben oyle sakin kalıp donacağimi hic tahmin etmiyorum büyük konuşmayayım da
(986 puan) tarafından
Benim kayinvalidem çocuğun kıyafeti  ustundeyken  öpüp koklamisti ona sinir olmustum
tarafından
Ayyy yemin ederim başım öyle bir ağrıyordu ki daha çok ağrımaya başladı bu ne kardeşim bunların derdi ne yani öpüp koklayinca ellerine ne geçiyor acaba pis sapıklar zihniyetisizler
(986 puan) tarafından
Bende sevmem böyle sapikliklari
Arkadaşimin kayinbabasi aç göster tabancanı diyordu torununa midem kalkmıştı
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ne demek bu yaa nasıl sapıkça bir zihniyet ağzına ederdim çok net !!
0 oy
(5,726 puan) tarafından
Ağzım açık kaldı. Daha öncede kaynanam oğlumun pipisiyle oynuyor yazan vardı. Bu cahillik beni öldürecek. Hadi şimdi küçük ama daha ileri yaşlarda yaparsa travma sebebi. Şimdi tepki koymazsa çocuğun istismarına göz yummuş olur. 
0 oy
tarafından
Benim kaynanam da öyle eltimin kızının hep öperdi benim kızıma da senin kuşunu yiyeyim falan dedi sakın anne dedim bak sakın öyle saçma sapan şeyler yapma bir daha kızımı göremezsin dedim ne olacak falan dedi ama ben asla izin vermem
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Oha ya. Gerçekten daha neler duyucaz dediğim her gün daha beterini duyuyorum 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Oha yani ohaa arkadaşının yerinde olsam yaka paça dışarı atarım net. 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kimsenin yanında alt değişmem 
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Peki gerek küfür ederek olsun tokatı basmış mi yuzune
(8 puan) tarafından
Ne yazık ki hayir..
0 oy
(392 puan) tarafından

Arkadaşım vardı liseye yeni başlamıştık onun kız kardeşi olmuştı. Bnde onun annesini bebeği öyle mahrem bölgesini öperken görmüştüm seviyor sanki normal yanagından öpüyor gbi normaldi onun için. Ve insanların içinde yapıyordu Bunu okuyunca aklıma geldi :(

0 oy
tarafından
Eskiden eski insanlar öperlerdi sevdiği anlamına geliyordu şimdi birisi elini dokunsa bu taciz oluyor. Şimdiki insanlara givenemiyoruz artık. Herkes sapıtmış azgınlaşmışş. İnsanlar korkar oldu evladını dedeye amcaya emanet etmekten. 
0 oy
(389 puan) tarafından
Tamamda kötü niyetlemi yapiyirmus.cok iğrenç bsey ama belki sevgiden yapmıştır.sevgi gösterme anlayişi öyledir bence 
(8 puan) tarafından
Sevgi ne zamandan beri  insanların özel bölgelerini öperek gösteriliyor?
(389 puan) tarafından
İşte onu dyorum eski bazı insanların sevgi anlayisi öyle nekadar hoş olmasada öyle yapan cahil insanlar var.
0 oy
tarafından
İnanmıyorum gerçek olma ihtimali olmamasını düşünuyorum
0 oy
(11,089 puan) tarafından
O kadar çok geriz.ekalı var ki ortalıkta, şaşırmıyorum artık. Ama yorumlarda gördüm arkadaşın tepki vermemiş ya hah ona şaşırdım işte
(8 puan) tarafından
Bende şaşırdım cok da kizdim ama ne diyebilirim ki. Ve suanda bunun konusu açwa haksiz olacak herkes tarafından ama bilemeyeceğim
(11,089 puan) tarafından
Olan olduktan üstünden zaman geçtikten sonra tepsi vermesi saçma olur zaten. O anda verecekti tepkiyi
0 oy
(12,893 puan) tarafından
Me tür varlık bunlar 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
benim kayınvalidem de 3yaşındali kızımın poposuna bakıyor elliyor sıkıyor. sırf bu yüzden wc eğitimi vermiş olmama rağmen bezleyip öyle götürüyorum ve tek asla bırakmıyorum. mahremiyet eğitimi verdiğimi söyledim,dokunulmamasını söyledim,çığlık atar vs dedim ,ben dokununca çığlık atmıyor diyor! bişey söyleyince de benden kötüsü olmuyor ,bilmiş ve farklı bir anne oluyorum gözlerinde..

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 863 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde idilt (691 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 948 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,474 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 935 göst.