0 oy
1,474 göst.
Diğer kategorisinde (899 puan) tarafından
Duvar yıkılmış mahkumlar kadın mahkumlara 

çocuklara tecavüz etmiş.. ne kadar doğru bilmiyorum duyan var mı..

26 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Böyle birşey olacağını sanmıyorum yaa buda olduysa kopsun artık kıyamet 
(899 puan) tarafından
Herseye olabilir gözüyle bakıyorum artık..
(2,785 puan) tarafından
Bende olmuş diye sabah burda okudum hata fotoğraf vardı arkadaşın biride eşi polis doğruladı oda ama tecavz hakkında bilgm yok
(1,211 puan) tarafından
Bakanlık yalanladı. Kaçma girişimi oldu 3 kişi öldü 9 kişi yaralandi dedi. Ama biz konyadayiz arkadaşımın eşi cezaevinde gardiyan. O mahkumları Afyona goturuyorlarmis burada konaklamislar ve burdaki cezaevi personellerine haberler doğru demişler. Kadınlara ve 5 yaşındaki çocuğa tecavüz etmiş kansız köpekler. Köpek desem köpeğe hakaret. Ama maalesef doğruymuş. Ben de inanmamıştım ama mahkum getiren gardiyanlar doğrulamış maalesef :((( ayrıca nöbetçi gardiyanı öldürmüşler. Cezaevini ateşe vermişler. Buraya getirirlerken de nakil aracını içeride sallayarak yıkıp kaçmaya çalışmışlar
tarafından
:( ben ne okudum ya offf masumlar ölüyor bunlar boyle yapiyorlar.   Neyse Allah biliyor ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her duyduğunuza inanmayın bence 
(899 puan) tarafından
Eşim asker. . ne kadar doğru bilmiyoruz böyle bir haber aldık dedi .
(1,211 puan) tarafından
Bakanlık yalanladı. Kaçma girişimi oldu 3 kişi öldü 9 kişi yaralandi dedi. Ama biz konyadayiz arkadaşımın eşi cezaevinde gardiyan. O mahkumları Afyona goturuyorlarmis burada konaklamislar ve burdaki cezaevi personellerine haberler doğru demişler. Kadınlara ve 5 yaşındaki çocuğa tecavüz etmiş kansız köpekler. Köpek desem köpeğe hakaret. Ama maalesef doğruymuş. Ben de inanmamıştım ama mahkum getiren gardiyanlar doğrulamış maalesef :((( ayrıca nöbetçi gardiyanı öldürmüşler. Cezaevini ateşe vermişler. Buraya getirirlerken de nakil aracını içeride sallayarak yıkıp kaçmaya çalışmışlar
0 oy
(645 puan) tarafından
Bende duydum bunu inanılır gibi değil 
(899 puan) tarafından
Siz kimden duydunuz..
(645 puan) tarafından
Arkadaşım söyledi o nereden duydu bilmiyorum ama gerçekse eğer inanılır gibi değil aklımı yetirecem
(1,211 puan) tarafından
(645 puan) tarafından
5 yaşında çocuk mu aman Allahım gebersin hepsi
(1,211 puan) tarafından
Maalesef...
0 oy
(119,151 puan) tarafından
erkek cezaevi kadin cezaevi ayri demis biri gordum bende
(899 puan) tarafından
Yo burada aynı yerde
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Duymadım canım ya inşaallah gerçek değildir 
(899 puan) tarafından
Umarım...
0 oy
tarafından
Tövbeeee yarabbim nasıl yaa
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bunu duymadın ama bazı mahkumlar kaçmaya yeltenmiş onu duydum haberlerde gördüm 
(899 puan) tarafından
Evet onlara ayar verildi
(1,937 puan) tarafından
Bazı insanları anlamıyorum ya nasıl bir vicdandır ya
(6,441 puan) tarafından
Ayar dediğiniz vur emri
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Can telaşından uçkur telaşına kolay kolay düşmez kimse ya
(3,823 puan) tarafından
https://twitter.com/BRCNYLDRM78/status/1623715700442296325?t=jYiMrK6qD3sBAHYxkP4Dog&s=19
Link burada canım kızları taciz ediyorlarmış en sonunda çıkarmışlar
(6,441 puan) tarafından
İyi yapmışlar bi otelde çıkarmış ya hepsi pislik vur emrinde bahaneyle vurulacaklar bi kaç kişi hepsi o zaman akıllanacaklar
(1,138 puan) tarafından
İyi de videoda sadece pis sesler geliyor Suriyeli olduğu ne malum.onca şey yetmez gibi bir de Suriyelilere birşeyler takip duruyorlar.
Ben demiyorum hepsi iyi ama her millette olduğu gibi onların da iyisi kötüsü var.bizde de olduğu gibi..yağma mevzusu falan var tek Türkler yapmıyor ki.
Kaç tane video izledim Türk te var kurt te var Suriyeli de var.kesin net delil olmadan hüküm vermek çok ağır vebal
(3,823 puan) tarafından
Yurttan Suriyeliler video atmış canım kaldıkları yeri anlatan. Ve tepkiler artınca yurttan çıkarmışlar hepsini bunu orada kalan bir öğrenci de dedi
(1,138 puan) tarafından
Allah akıl versin insanoğlu tümden azıttı artık.beladan musibetten de akillanmiyorlar
0 oy
tarafından
Bunu burda sabhda duymustum ama tecavuzu yaln dediler ama isyan cikmis egerki dogruysa daha basimiz ne gelcek insanlar akillanmiyolar
(899 puan) tarafından
İsyan çıktığı doğru eşim bolukle şuan Maraş a gidiyor.
0 oy
(402 puan) tarafından
ben de duydum vur emri verilmis 3 mahkum vurulmus Allah ahlak versin  inanamiyorum
(899 puan) tarafından
Evet vurulmuslar..
tarafından
Öldürmüşler mi ?
0 oy
(13,889 puan) tarafından
İnanmıyorum demiycem zaten ceza evine niye girmişler suç işledikleri için onu da yaparlar 
0 oy
(423 puan) tarafından
Milletinde tam tecavüz etmeye hallerinin olduğu zaman üstlerine taş yagmis onlarda bulduğuna arı gibi konup geçmiş mi peki bu arada ordaki gardiyanlarin görevlerilerin hepsimi ölmüş te böyle bir olaya yeltenmisler acaba 
(6,203 puan) tarafından
Evet Esma ciddiyim Yani çünkü ben ona sordum dün Ondan önceki gün mü burada posta açılmıştı Bununla ilgili Ben de ekran resmi aldım ona sordum Dedim ki böyle bir şey var mı olabilir mi ayrı değil mi cezaevleri diye şu an dedi bizim ihbar hatlarının olduğu gruplar var oraya dedi bilgi geldi kadın ve erkek cezaevi yan yanaymış hasar oluşuyor Daha sonrasında Bunlar isteyen çıkarıyor erkekler ardından işte duvar falan yıkılıyor Kaçış maçış derken kadınlara gerçekten tecavüz ediyorlar Hem de tam 8 tane kadına Çünkü düşünsene bir cezaevinde 350-400 tane erkeğin olduğunu hangi birine baş çıkacak Yani çünkü bir sürü Koğuşu var Taş çatlasa 50 tane gardiyan var orada Sonuçta hepsi mahkum serbest değiller ki baş edemedikleri için de vur emri gelmiş ve yanlış olmasın ya 9 tanesini ya 11 tanesini öldürüyorlar Diğerleri de anca öyle sakinleşiyor zaten
tarafından
Aklım almıyor almıyor almıyor delircem☹️
(6,203 puan) tarafından
Ah Esma Ah daha kıyamet kopmasın daha böyle depremler olmasın da ne olsun ki gerçekten ne olsun ki Ya insanların düştüğü duruma Bak hala daha yaptıklarına bak sen orada canını kurtarma derdine düşecekken kalkıyorsun Neymiş efendim yıllardır içerideyiz dişi sinek gördüğümüz yok Allah'ın belası o cezaevinde senin karının kızının bacının olduğunu düşünsene
tarafından
Alllahin belası Allah belalarını versin☹️ ben hala şoktayım böyle bir durumda böyle birşey yapacak kadar aşağılık herifler yüzünden ☹️
(899 puan) tarafından
Ben anlamıyorum yani yalan haber yaymisim gibi tepki gösterildi.... Sapik şerefsizin aklı normal çalışmıyor kiii her şey beklenir....
0 oy
tarafından
Tecavüzün olması için.kadin erkek aynı cezaevinde olmalı ama Türkiye sisteminde kadın cezaevleri erkek cezaevleri ayrı.

Mesela direk Maltepe kapalı cezaevi sadece erkek var.

Bakırköy kadın cezaevi diye ayrı yani bu olay asılsız.

Evet firarlar mevcut ama onlarda insan ve ailelerini merak ediyorlar 
(899 puan) tarafından
Burada kadın erkek bir cezaevinde. Halk galeyana gelmesin diye böyle haberler yayınlanmaz. Eşim cezaevinde görevli polis kuzenim de doğruladı.
tarafından
☹️☹️☹️☹️☹️☹️
0 oy
(3,297 puan) tarafından
Duyduğum kadarıyla çıkmak için isyan çıkartmaya çalışıyorlar 
0 oy
(3,999 puan) tarafından
Mahkum firari dogru gördüm haberlerde hatta ölen  var kaçarken  asker vurmus ama diger olayı duymadım inşallah yoktur 
0 oy
(481 puan) tarafından
Ortalık karışık arkadaşlar lütfen ya milletin aklıyla oynamayın milletin iyice psikolojisi bozulacak bir suru sosyal mecra var birinden duyulurdu 
(899 puan) tarafından
Polisler ve askerî personel aileleri bilir böyle şeyleri.
(481 puan) tarafından
Bilirse halkı endişeye sevk etmesin o zaman hersey sosyal medyada geziyor bi bu mu ort bas edildi
0 oy
(127 puan) tarafından
Oha yuh gerçek değildir diye düşünmek ıstiyorum 
0 oy
tarafından
İsyan çıkardıklarını duydm ama buna nedense inanamafm ya İnşallah böle bişe yoktur
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Bakanlık yalanladı. Kaçma girişimi oldu 3 kişi öldü 9 kişi yaralandi dedi. Ama biz konyadayiz arkadaşımın eşi cezaevinde gardiyan. O mahkumları Afyona goturuyorlarmis burada konaklamislar ve burdaki cezaevi personellerine haberler doğru demişler. Kadınlara ve 5 yaşındaki çocuğa tecavüz etmiş kansız köpekler. Köpek desem köpeğe hakaret. Ama maalesef doğruymuş. Ben de inanmamıştım ama mahkum getiren gardiyanlar doğrulamış maalesef :((( ayrıca nöbetçi gardiyanı öldürmüşler. Cezaevini ateşe vermişler. Buraya getirirlerken de nakil aracını içeride sallayarak yıkıp kaçmaya çalışmışlar. 
tarafından
5 yaşındaki cocugà mi ? Keşke enkaz altında kalıp geberselerdi
(1,211 puan) tarafından
Enkaz altında ölene şehit mertebesi verilir. Bu şerefsizler geberemesin bile.
(899 puan) tarafından
Evet eşim de böyle söyledi. Anlamadığım buradaki herkes bana tepki gösteriyor yalan haber yayiyormusim sanki halk her şeyi biliyormuş gibi.....
0 oy
(411 puan) tarafından
Evet doğru eşim cezaevinde gorevli

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 865 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde idilt (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 799 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Simsim (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 948 göst.