0 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (104 puan) tarafından
Mrb kızlar kaynanamla hiç tartismadik bugüne kadar 1 yılımız oldu evleneli Bi kaç kere bana laf attı oğlunun yanında nedir bu saat  uyuyorsunuz falan filan işte benden habersiz yani hiç bisi duymadigimi sanıyor ama arkamdan konuşur hep dün misafirler geldi bende hastaydım çıkmadım yataktan odada kaldım neyse herseyi duyuyorum ama kadini almış mutfakta benimle ilgili konuşuyor iş yapmıyor onun yüzünden oğlum çok değişti gibi şeyler den çok zoruma gitti ama benim hiç bisiden haberim yokmuş gibi yaptım hep kafama takıyorum halbuki onun bir dediğini iki etmiyordum ama hep arkamdan konuşuyor ne yapacam bu kadınla birlikte kalıyoruz zaten eşim de ayrı ev almak istemiyor zaten ev alma imkanımız yok oda bu yüzden çıkamıyor kira pahalı falan diyor 

10 Cevaplar

+1 oy
(72 puan) tarafından
Aynı benim kaynanam 6 gelini var üçüyle altı üstlü oturyuz kaynamam benle kalıyor hamileyim 11 de fln uyanıyorum bi ton laf ediyor ama yemeği temizliği de ben yapiom hic elini sürmez dio onlar sabah 8 de uyanıyor sen 11 de uyanıyorsun dedim temizliği de ben yapıyorum yemeği de onlar 8 de kalktığı halde evleri pis onlari begeniosun onların yanına git ama gerçekten de öyle hergun makina atıyorum eve silip süpüurum el atmaz 
(104 puan) tarafından
Ya bana yardım eder ama arkamdan konusmasi beni pek üzüyor her işi ben yaptığım halde  Allah yardım etsin ikimize inşallah
-Reklam-
+1 oy
(12,807 puan) tarafından
Yıl olmuş 2023 hala birlik oturmayı kabul edenlerin aklına şaşıyorum 
(104 puan) tarafından
Valla ben kabul etmedim birlik oturmayı eşim askere gidip öyle ayrılalım burdan dedi tmm dedim şimdi de evlendik yok diyor ayri ev nasıl alacaz kira pahalı diyor tecilli yapmış askerliğini hani askerliğimi yapıp ayrı eve çıkacaktık diyor ben dedim sen tecil den bahsetmedin falan istemiyor işte napim bıktım artık kaynanamın konuşmasından kızların konuşmasından
0 oy
(310 puan) tarafından
Canım zor Allah yardım etsin aynı evin içinde 
(104 puan) tarafından
Zor valla knk Amin
0 oy
(2,253 puan) tarafından
En iyisi hicbisey yapamacaksin  ozmam değerli olursun zaten yapsan da yapmasanda kötülüyor bari yapma ben olsam yaomam
(104 puan) tarafından
Yapmasam eşime şikayet eder beni daha da kötüler ozaman bana karşı soğuk olmasını istemem napim knk başka
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Kizoylr yaptığında vidyoya al konuştuğunu kanıtla ve eşine göster gorsun
(104 puan) tarafından
Onun yüzünden yuvamin dağılmasını istemiyorum cane napim ya arkamdan konuşması beni üzüyor
(256 puan) tarafından
Canım niye yuvan dağılsın de rahatsız oluyorum böyle söylemesine eğer eşin sana gerçekten değer veriyosa inan orta yolu bulur. Aynı şeyleri yaşadığından biliyorum. Eşim annesine ağzına gelen lafı saydı bidaha karismayacaksin diğer oğullarına benzemem dedi. Kaynanam bidaha kolay kolay cesaret edemedi. Çünkü biliyodu en ufak lafını eşime diyeceğimi
(104 puan) tarafından
Ya benim eşim ailesini çok sever hele ki annesini belki bilmiyorum ama belki beni bırakıp annesini savunur ne bilim annecidir o
0 oy
(594 puan) tarafından
Ne yaparsak yapalım yjne yaranamayiz aynı senin dediğinden bir tane de bende var hatta iki fazlası görümce ve çocuğu da dahil. Ellerini birşeye sürmezler herşeye de konuşurlar. Artık bıktım yeminle 
(104 puan) tarafından
Allah yardim etin canım napalım ya Allah kaynana görümce taş başına
0 oy
(1 puan) tarafından
Sizin yerinizde olsam karşıma alıp açıkca konuşurdum. Düzgün bir üslup ile arkamdan konuşulduğunu duyduğumu ve bunlardan rahatsız olduğumu dile getirirdim. Kimsenin kimseyi ***** yerine koymaya hakkı yoktur. Eğer sessiz kalmaya devam edersen kaynanan nasılsa karşıdan ses seda yok diyerek terbiyesizliklerine devam edecektir. Aynı evde kalıyorsan açık olmak zorundasın yoksa diğer türlü zor. Böyle açık ve dürüst olduğunda eşinin de sana saygısı artacaktır. Bu açık olma durumu tüm ilişkiler için geçerli.Sessizliğin kimseye bir faydası yok. Tabi üslubu bozmadan saygılı bir dil ile..
(104 puan) tarafından
Artık bende öyle olacam knk bu sefer değil bir dahaki sefere
0 oy
(999 puan) tarafından
Kaynanam benim arkamdan asla konuşmaz ne varsa yüzüme . Aynı şekilde bende öyle . Sende al karşına konuş anne böyle böyle neden arkamdan konuşuyorsun de. İçinde saklama de yani açık sözlü olmak hiçte zor değil 
(104 puan) tarafından
Keşke benim kaynanam da öyle olsa ama nerde anca arkamdan konuşur
0 oy
(256 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam öyle konuştuğu gibi odaya dalarım hayırdır diye. Çünkü aynısını bende yaşadım benimki kendi kendine konuşuyordu gecenin bı yarisi hemen gidip yuzune vuruyodum başka başa çıkılmaz şuan evimiz ayrıldı altlı ustluyuz eşimde arkamda oldu her laf dediğinde eşime diyodum annesine ağzının cevabını veriyordu şimdi laf demeye çekinir. İnan icine ata ata olan kendine olur o laf dediğinde direk karşısına dikil kime diyosun diye inan o zaman o kadar rahatlamış hissedeceksin ki.. ben. Çok utangaç asla kendimi savunan biri değildim yemin ederim. Baktım sürekli hakaret duyuyorum e nereye kadar bizimde sabrımız var. 
(104 puan) tarafından
Valla bende daha öyle olacam duramıyorum artık yeter Bi o konuşuyor Bi kızları bıktım bide yüzüme de vurmaz arkamdan ailesi anlatır başkalarına söyler beni kötüler
0 oy
(6,248 puan) tarafından
Kavga edeceksin tabi ki neden susuyorsun. Pat pat cevabını vereceksin. Kocanada diyeceksin burada böyle huzursuz yaşayamam ya ayrı eve çıkalım ya da annenle konuş bana bulaşmasın 
(104 puan) tarafından
Ya öyle olsa yuvam dağılır diye korkuyorum onun yüzünden knk ne b9lim işte ama duramıyorum böyle içimde biriktiriyorum hep eşime söylesem de ya beni değil de yine annesini savunsa
(6,248 puan) tarafından
Eş dediğin önce eşini düşünür. Sen haksızlığa uğruyorsun senin dedikodun yapılıyor buna rağmen seni değil de anasını tutarsa yuvan dağılsın zaten ve canım.
(104 puan) tarafından
Bilmiyorum işte ben hep sesiz kalıyorum bakalım nereye kadar Bi ayrı eve çıksam güzel olur ama eşim istemiyor kira cokmus annesi izin vermiyor sırf oğlu çalışıp para getirsin onlara diye

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 42 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde My life (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.