0 oy
895 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Alt komşum la aram iyi severim 

2 dir o beni çağırdı 

Bende haftaya diyete baslycam birkerede bn cagrayim dedim 

Gece 2 kadar hazlik yaptım kizmi uyutup 

12 de gel dedim erkenden kalktim isimi yaptım 12 de mesaj attim gel diye az işim var esimde imza atmya gitti gelsn gelcm dedi 12 de saat 3 oldu hala yok gel anahtari verrsn dedim beklyim dedi  kizmda uyudu masayi da çektim attım hazir diye 

Salaklık bnde o asla uğraşmaz kuru cay verir bn yirtindim ya cay ışın soğu acidi 

image

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
12 e anlaştık  4 de geldi  4.40 da gitti  birdaha kimse icin ugrasmya değmez.
tarafından
Bunu onada deseydin
tarafından
Dedim  zatn  12 de anlasmtik  saat kaç oldu  dedim  arkdandan kulaklrini cinlatim dedim
-Reklam-
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Keşke benim komşum olsan da beni çağırsan sjsjjs
tarafından
Çağırayım kiz buyur gel ma.l gibi  otryorum  kahvaltı bile yapmadim  5 tane basamak cikacak sadece ya esi  gelince uzatir anahtarida
(8,934 puan) tarafından
Yani bir anahtarı vermek için de evde niye bekliyo ki. Aynı apartmandaymissiniz bir de. Sen kendin kızınla otur ye iç. Bari gelemeyecek gibiyse arayıp haber verseydi.
tarafından
Eşi cikamam demiş cikacqk bir yer yokki  4 basamak zatn  sinir  etti beni ya birdaha kimseye birsey hazirlamm ya yedigimi yerim yemdigm buzlga girer  yaptığı sinir  etti ama
(8,934 puan) tarafından
Valla ben bile sinir oldum
0 oy
(610 puan) tarafından
Komşun olmaya talibim :D
tarafından
Toplanin gelin kiz ,oturak yiyek  sinirden  hepsini yiycem  zatn  kimse için daha ugrasmam tovbe  slak ik bende aç. İr paket buskivi yesin
0 oy
(121 puan) tarafından
Kız iki kişi için bu kadar şeye ne gerek var boşuna stres olmussun 
tarafından
Manyaklik iste  kizimla ben yerim  pogca yi  ekmk yerine digerlrini buzlga atıyorum kalinca
0 oy
(3,082 puan) tarafından
Yâ aşkım niye üzülüyorsun ben gelirim yâ :D
tarafından
Gelin kiz valaha ya
0 oy
(1,891 puan) tarafından
Emeğine ellerine sağlık canım o senin güzel niyetin bence topla gitsin kendin ye gelirse de boş masada bi çay ver ☺️
(1,891 puan) tarafından
Bu arada ellerine sağlık çok güzel görülüyor herşey ☺️
tarafından
12 de esim gelsn gelecem dedi esi  ev hapisnde  imza  attip geliyor  allah bilirnerede  eside
tarafından
Teşekkür ederim canm elmali kurabiye yi farkli yaptim icime sinmedi bildgn tariften sasmamak lazm
Pogcami sevdi gecen gotrdum o yüzden yaptim
Sogan sevmez kisira koymadim
Sarimsak sevmez  mantida  güzel olmuyor  sarimasksz diye yapamdim  ne bileyim ya pastanin uzerine kızının bas harfini yazdim  salaklik bende yeminle  o kadar ince düşünüyorm ki
(1,891 puan) tarafından
Gerçekten çok ince düşünmüşsün inşallah kendin gibi komşun olur
tarafından
Nerde ya bitane yastim bu var onunda esi faln problmli kaynnasi ayni aptrmnda  pek gitmiyorm  ama iydr 4 de geldi 40 dka otrdu gitti
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Valala böyle bir masaya o kadar ihtiyacım var ki keşke ben gelsem 
tarafından
Gel kiz valaha ya ayni  sehirde olan alsin eline bir cesit toplansın
(7,447 puan) tarafından
Nerdesin sen kuzum
tarafından
Sivas
(7,447 puan) tarafından
Ay uzakmış ya
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Al kızını aç muZigi oturun yiyin sonra oynayın kurtları dökün ahhahahah 
tarafından
Aciklma yapti  ama işte  dhada  babam gelse ugrasmam
(7,447 puan) tarafından
Hiç gerek yok
tarafından
Millet yemeyi seviyor  gecen dayımın karısını  4 genc  cocugunu çağırdım aradan  zaman gecti  iki gün kalmya gittim  acliktan  ölüyordum  gizlice markte gidip  hersy alıp yedik
(7,447 puan) tarafından
Başkası için kendini bu kadar yıpratma artık canım
tarafından
Bitti bu sondu gece 2 kadar yaptım bide sanki zorla gelms gibi lütuf etti
0 oy
(11 puan) tarafından
Ay en nefret ettiğim şey beklemek ya aynı şey benimde başıma geldi çok sinir bozucu bir yere davetliysen vaktinde git yani insanlar herseyini sana göre hazırlamak zorunda mi6
0 oy
(11 puan) tarafından
Ay en nefret ettiğim şey beklemek ya aynı şey benimde başıma geldi çok sinir bozucu bir yere davetliysen vaktinde git yani insanlar herseyini sana göre hazırlamak zorunda mi
tarafından
Pazardan geldiler şimdi  benmde gitmem lazm hava  sogudu
0 oy
(2,475 puan) tarafından

Sen o komsuyu bosver alll beniiii ben senin komşun olam:D

tarafından
Gel oturak yiyek
(2,475 puan) tarafından
Nerdesin ac kapıyı hahahah
tarafından
Sivas acıyorum
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Şuan karnım o kadar aç ki keşke ben gelebilseemmm
tarafından
Gel kiz yakinsan sivastym
(14,032 puan) tarafından
Oo çok yakınız İstanbul'dayım ben sağolasın :D
0 oy
(313 puan) tarafından
Başkası için kendini bu kadar yormaya degmedigini anlamış oldun 
tarafından
Onu ben cok onceden anladim cagirsam  şöyle masaya  bütün akraba  tetikte bekliyor  ama cagirmiyorm degmez komşumda severdm geç gelmsi  sinir  etti azıcık oturup gitti
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ellerine emeğine sağlık keşke benim de bı komşum olsaydı  yediğin ye yemedigini dolaba at misafirin olur hazır çıkar evine de gelirse bı kuru çay yeter o sana öyle yapıyormuş. 
tarafından
Geldi  4 de ama 40 dka oturdu  gitti  yenmyni buzlga  atarim  israf olmaz  dahada tövbe  babam gelse  çay bir paket buskivi yeter
(2,613 puan) tarafından
Aynn canim dökme o kadar şey daha
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Yokki senin gibi bir komşum asla hayır demez giderdim:) 
tarafından
Deger vermycem kimseye  ya
0 oy
(146 puan) tarafından
Ay keşke benim komşum olsan ne güzel şeyler hazırlamışsın ellerine sağlık haketmiyor boşver bacım insanlara karşı da bukadar iyi olma kendini yormaya değmez çok ayıp yaptığı ben bile üzüldüm çocuğun büyük veya küçük onunla ilgilenmen gerekirken gidip bir ton hazırlık yapmışsın 
tarafından
Kizm 19 aylık  her çocuk gibi  miz mizlik yapıyor  8 de uyutum  2 e kadar  yaptım  oglende uyutum kısıri masayi hazilrdm 12 de anlatik 4 de gelip  40 dka durdu  sadece
0 oy
(9,612 puan) tarafından
Eş ne alaka ya gelince verirsin anahtarı benim komşum da beni iki saat bekletiyor artık uğraşmıyorum çay yanına gofret kuruyemiş koyuyorum değer verdikçe azıtıyolar
tarafından
Bende artık öyle yapcam  esi  aylardr çalışmıyor calismyi  sevmiyor fındık fıstık hersyi  ayri ayri koydum kizi yesin  diye  ama ne bilym  bu sondu akraba  cagirmamaya tövbe ettim şimdi komsu cagirmmaya tövbe ediyorm
0 oy
tarafından

Nerde oturuyorsun hemen geliyorum 8-)

tarafından
Sivas kiz topanin hepinz gelin
0 oy
tarafından
Nerdesin kiz ben geleyim ☺
tarafından
Sivas kiz topanin cikin gelin
0 oy
(1,072 puan) tarafından