0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaşlar 2 yaşında oğlum var çok fazla hasta oluyor kendisi en ufak terleme vs gibi bende üzerine titriyorum hasta olmasın die ama oluyor kaynanam sürekli diyor ne yedirmen lazım veya çok üstüne dustugunden artık bende saldım ama oluyor çocuk.bu napim yediriyom iciriyorum da sürekli AVM'de çalıştığı orda.coxuklar hep çıplak diyor şimdi bana msj atmış bebek resmi avmde  ayakları çıplak çocuğun bak kızım die cevap atmadim.bende sinir oldum herkesin çocuğu kendine

7 Cevaplar

0 oy
(3,462 puan) tarafından
Eee ne demek istiyo çocuğu soyundurup ortalığa mi salacakmissin
(120 puan) tarafından
Demekki baksana canım
-Reklam-
0 oy
(4,950 puan) tarafından
Sinir olmakta haksız değilsin ama bu kadar üstüne titreme. Bende kızım 1 yaş civarındayken böyleydim sürekli bi kontrol sürekli ateş ölçme vs. O zaman daha çok hasta oluyordu. Sonra ameliyat oldum 2 hafta annem benle kızıma baktı. parka indirdi toprakla oynattı balkon yıkarken hortumu kızıma verdi suyun içinde oynadı ama hiç hasta olmadı. O zamandan beri bende önemsemiyorum. Sadece terliyse kıyafetini değiştiriyorum ya da sırtına mendil koyuyorum bir de saçları ıslak kalmasın diye uğraşıyorum o kadar. Bu kış karın içindeydi resmen hiçbir şey olmadı
0 oy
(914 puan) tarafından

Alerjik çocuktur o yüzden sık sık hasta olur.

0 oy
(8,775 puan) tarafından
Sanırım şunu demek istiyor zaten bunu doktorlar söyler çocukları soğuk değil sıcak hasta eder bazı insanlar aman hava soğuk aman üşümesin üşütür diye kat kat giydirip bide petekleri sonuna kadar açıyor fakirin demeyeyim ama çok üstüne düşülmeyen cocuklar yani ince giyinen çıplak ayaklı cocuklar kolay kolay hastalanmaz bagisikliklari güçlüdür çünkü senin kaynananda bunu ima etmiş 
0 oy
tarafından
Canım kaynanan çok üstüne titrediğini söylemek istiyor bence. Saçma ama gerçekten doğru. Mesela benim annem benim üstüme çok titremis yere bile koymuyormus sürekli hasta oluyormusum doktor kızmış anneme sen bu çocuğu hiç mi yere atmiyosun diye
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Kız yok daha o havada değiliz. Birde asla çorap ayağından eksik etme ince de olsa. Ama artk biraz ince gidirebilirsin. Kolu uzun. Bitane de çeket bulundr etrafnda üşürse fln giydirirsn. Kıbrıstaym. Yaz geldi neredeyse soğuk kırıldı buraya göre konştm. Sen yine de ince de olsa çorap eksitme ayağından. 
0 oy
tarafından

Tamam canım ama kaynanada bir yönden haklı. Aynı senin gibi bir komşum var. Allah'ım çocuk hastalanack diye dışarı çıkarmıyor. Az bı rüzgar esse kışlik montla çıkarıyor . Daha neler neler 

Çocukta cidden sürekli hasta burnu akiyo hep.

İnan bendedikkat ederim o benim canım ama soğukta dışarı çıkarız . Parkta oynar. Kalın giydirmem. Ev zaten sıcak diye tişört giydiriyorum. 

Maşallah subhanallah bu kış hiç hastalanmadibir kere hastalandı. Ondada kizkardesimle annem hastaydı onlardan bulaştı. 

Kışin o soguklarfa full asagidaydik. Tabi ayaz olmadığı zamanlar.
Bence kayınvaliden biraz hakli

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 576 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 384 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 471 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy