0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (2,307 puan) tarafından

Hic kullanamadığım gül kurusu battaniyem var hic acmadım bugun bi acayım dedim ama icimde el vermiyor ya hadi kirlenir se die acmakta iyimi ettim die kıyamıyorum da sizde de böle oluyor mu ya:ermm:

21 Cevaplar

+4 oy
(8,933 puan) tarafından
Esyalar kullanılmak için vardır canım saklanmak icin değil 
(2,307 puan) tarafından
Bende biliyorum saklamıyorum sadece kirlenir die pek cıkarmak istemedim
tarafından
Kirlenirse yıkarsın canım ne olcak.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kullan gitsin ya senden onemlimmi
(2,307 puan) tarafından
Değilde güzel duruyor kıyamadm :)
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Eskiden oluyordu açmaya kullanmaya kıyamadıklarımı çöpe attıktan sonra hiç acımıyorum şimdi alır almaz açıp kullanıyorum 
(2,307 puan) tarafından
Haklsın serdim gitti
0 oy
(1,457 puan) tarafından

Yok bee valla ilk ne yenıyse önce kendim kullanıyorum öle misafire bırakayım düşüncem yok.  Hayattayken en iyisini ben kullanıyorum:D

(2,307 puan) tarafından
Kız cok güzel ben de asla misafir e vermemde bazı yerleri beyaz kirlenir die dedim :)
0 oy
tarafından
Ay neden içim içimi yesin ya herşeyimi kullandım 4 yıllık evliyim eskiyor yenisini alıyoruz 
(2,307 puan) tarafından
Kız cok güzel o yüzden :))
tarafından
Canım güzel se kullan itmste bugün ort odanı Temizle mis gibi
(2,307 puan) tarafından
Valla serdim gitti :)
tarafından
Oh güle güle kullanın canım
0 oy
(624 puan) tarafından
Bende sizin gibiydim kıyamazdım açınca ama büyük depremden sonra hicbir dünya malına acımıyorum artık. Canımızdan kıymetli değil ya
(2,307 puan) tarafından
Anldım serdim şimdi gerçekten öle
(4,174 puan) tarafından
Benım  esyam kullanmadığım bütün tabaklarim bardaklarım depremde hep kırıldı kullanmadığıma pişman oldum kislik hazırlıklarımı bile yiyemedik. Neyiniz varsa kullanın siz den değerli değil mutlu edin kendinizi. Bende kıyamazdım özenle kullanırdım herseyı ama artık nasıl hosuma giderse
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Benim de ceyizden bikac kullanmadığım var ama sıra.gelmedi yani. Yoksa saklamam yanii.kullanirim. çeyiz.olsun olmasın 
(2,307 puan) tarafından
Bende böle biriyim işte ya ama serdim
0 oy
(492 puan) tarafından
Kullanmaya kiyamassan kızının ceyizine sakla o zman. O zmana kadar dayanırsa oda
(2,307 puan) tarafından
Gerek kalmdı serdim bile  ayrıca ona en güzelerini alırım saol düşüncen icin
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Ömür gidiyor ac kullan 
(2,307 puan) tarafından
Serdim valla
(13,821 puan) tarafından
5 senelik evliyim ceyizim dolu yeni eve tasindim her sey duruyordu getirdim actim:) yeni gelin evi gibi bosver hayat gidiuor ne zaman kullancaz simdi kullaanmayacagiz da
(2,307 puan) tarafından
Keşke bende ev bulsam taşınsam aynısını yapardım :)
(13,821 puan) tarafından
Biz dogu tayin icin geldik eski evim rutubetliydi yeni bir sey acip kullanasim yoktu oyizden
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Ben duramaz kullanırdım kirlenirse yıkarız ömür boyu saklasak kullanmasak ne olacak şimdi ölsek başkası gelir kullanır :) 
0 oy
(306 puan) tarafından
Aşko kirlenirse de yılda 1-2 kuru temizlemeye ver kıymetli olarak görüyorsan kendin yıkama ne olur ne olmaz ama kullan dikkatli bir şekilde sevdiğin eşyayı kullanmak güzel oluyor 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
ceyiz getirmwdimki ben ☺️ manevi degeri varsa asla kullanmam ama normql bisise affetmem battaniyeni merak ettim
0 oy
(580 puan) tarafından
Valla bende 3 senelik evliyim. Bütün battaniyelerimi, nevresimlerimi, yatak örtülerimi çeşit çeşit kullandım hiçte pişman değilim. Eskirse yerine yenisi gelir. 3 günlük dünyada aldığım şeyi kullanamadan göçüp gitmekte var. 
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Hıııc derdım olmaz kıyarım kullanırım bır eşya. 

Benım gorımcem aldı aldı kıyamadı kaldırdı sakladı depremde hepsı gıttı agladı keşke kullansaydım dıye saklayacagım seyı tutmam evimde dagıtırım 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kullan canım kirlenirse yikatirsin olur biter dünyaya kaç kez gelecegiz
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Hayır eşyaya çok önem vermem ben kullanırım eskirse yine alınır 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Nevresim çek üstüne kullan bnm evdobali diye esyalarmi kullanmıyorm evime geçince kullanicam hiç açılmamış banyo setim bile var örter fln
0 oy
(79 puan) tarafından
2023 yılındayız ve makina var canım nice insanlar eşyalarının yarısını kullanmadan yok oldu bunu da mı düşünmüyorsnz
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ben krem renk battaniyemi açtım kullanıyorum hey gidi hey daha yeni açtım bende 4bucuk senenin sonunda:D 
0 oy
tarafından
Hayat kısa kimin ömrü ne kadar bilemezsin aç kullan 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 495 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde sedeftz. (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 548 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Ytksitem (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.