+1 oy
745 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çalıştığı zamanlar şehir dışına gider ben arayana kadar aramazdi. Hayatımda hiç yada onun hiç bana mesaj attığını güzel iki laf ettiğini bilmem. Hayatımda hiç eşimle bir karede onun isteğiyle fotoğraf çektirmedik. Yada onun bana seni seviyorum dediğini duymadım hiç. Ayrı uyuyoruz bunu o istiyor. Yaklaşık 6 aydır o bir koltukta ben bir koltukta. Ve bundan çok memnun. Ben onun yatağına uzaninca benim kalkmami bekler kendisi uzanmak için. Asla yanıma uzanmaz. Hiç şakalaştigimiz olmadı. Her şeyin suçlusuda Benim bunları deseniz hep suç sende sen çok kavga ediyorsun ondan böyle oluyor diyor. Yalan kavgasız günümüzde bile böyle. Afedersiniz bana yaklaştığı tek şey cinselik. Kendimi obje gibi hissediyorum. Hatta sadece evime ekmek getirdiği için kendimi onun karşılığı pazarlıyormuş gibi hissediyorum. Aramızda sevgi cümlelerini geçtim doğru düzgün muhabbet bile olmaz. Çok sikildim ilgi sevgi istiyorum bazen diyorum çok mu şey istiyorum. Sevilmek kadın olduğumu hissetmek ama ben erkek o kadın gibi. Ben eğer geri dursam ki durdum 10 sene yüzüme bakmaz neden böyle neden sevilmiyorum 

14 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Bunu sen paylaşmışsin. Bu kadar şeyi yaparsan adam tabi yaklasmaz. Ve neden bir postun bir postunu tutmuyo

397 göst.
 Diğer kategorisinde  (185 puan)
Evet başlık hatalı değil. 3 yıllık evliliğimizi göz önüne alarak yazıyorum bunları. Ben bunları yaptığımın farkında bile değildim. İlk 4 ayımız kesinlikle mükemmeldi. Çok sadık kibar bonkör nazik birisiydi. 4. Ayın sonunda hamile olduğumu öğrendim ve benim için hamilelik çok büyük bir sıkıntıydi. Her şeye ağlıyordum. Eşim saçımla oynasa bile oturup dövmüş gibi hüngür hüngür ağlıyordum. Çok dırdır ediyordum. Ve bir tartışma esnasında bir laf söylesin onu Temcit pilavı gibi pişirip pişirip önüne koyuyordum. Unutmuyordum. Herkes benden korkar olmuştu öyle diyeyim. Üst üste iki gebelik geçirmem ise tamamen felaketti. Sinir agrasiflik ne ararsanız vardı. Ben bunu bugün eşimi ilk kez öpünce anladım arkadaşlar. Aslında eşim bana aşkım demiş ama ben o kelimeyi söylediği zaman ne aşkımı dalga mı geçiyorsun demişim. Adam beni yanağımdan öpmüş ben yüzümü çevirmişim. Ben az önce 2 seneyi aşkındir ilk kez kendim gidip öptüm ve adam sanki dünyaları vermişim gibi yanağımdan öptü. Şefkati ilgiliyi vermeyen benmişim. Küfür etmesinin sebebi ise büyük bir ihtimalle çok dırdır etmem. Çok emir vermem. Hiç rica üzerine bir şey istemedim. Hep şunu al bunu getir şunu götür. Hiç bir gün eşime cinsel ilişki için yaklaşmadim. Ona rağmen ve 3 yıllık evli olmamıza rağmen 2 çocuğumun olmasına rağmen en geç 2. Gün soluğu yanımda o aldırdı hep. Paramı asla istemedi bugüne kadar. Elinde olsa bana her şeyi alır çok bonkör o konuda herkes biliyor kendisini. Bu sene doğum günüm geliyor dedim kendi kendime sırf onu dedim diye gidip kocaman bir pasta yaptırıp kolye ve künye almıştı. Ne kutlamasını istedim nede kutlayacağıni düşündüm. Ben ona hiç kadın olmadım. O ise bir gün dövmedi. Bir gün aldatmadı. Hep acaba beni aldatıyor mu diye düşündüm. Burda okuya okuya paronaya olduğumu fark ettim. Aldatsa benimle ilişkiye girmek istemez. Yada eve erken gelmez. Dışarı çıktığı gün en fazla 2 saat evden uzak olur onun dışında hep dizimin dibinde oturur. Ben her şeyi yeni fark ediyorum. Neden mi? 19 aydır hep ağlayan bir bebeğim var ve ben o ağlama krizlerinden dolayı kendime temizliğe adadim. Hiç saçıma başıma bakmadım. Taki kızım 2. Gün önce köpek dişlerini patlayana dek. İki gündür çok uysal çok sakin bir kız. Normalde yabancı bir yere gidelim asla durmaz çatlaya çatlaya ağlardı. Bugün köyüme gittim kızım çok mutluydu. Ve ben köyde mutluyum diye mutlu olan bir eşim vardı. Ben sürekli temizlik ve çocuk derdinden dolayı evliliğimi yaşayamadım. Şuan fark ettim ki aslında eşim beni seviyor. Sadece ben görmek istemedim. Daha doğrusu böyle bir hayatın içinde görme engelli oldum gittim. İyilikten ve kötülükten anlamaz oldum. Hiç bir suçu kabul edemez oldum. Evde erkek sanki eşim değil de benmişim gibi oldu. Üstüme sorumluluk bindikçe çekilemez birisi oldum. 2 bebek üst üste diye gözüm sadece çocukları gördü. Hiç eşimle bir akşam baş başa yemek yemedik mesela. Yada hiç ilişki esnasında öpmedim onu. Hep yüzümü çevirdim hep ondan nefret ettim sırf beni sorumluluk sahibi yaptığı için. Bugün o gözlerindeki ışığı gördüm. Aslında ben şu hayatta en saf ve temiz adama sahibim. Bir gün aileme kusur etmedi. Gece bile uykudan uyanıp su istesem o getirirdi. Hiç yememden içmemden kısmadı. Hiç cinsel hayatımı etkileyecek bir şey yapmadı. Ben en pis olduğum zaman bile bana yaklaştığını bilirim. Hep geri çekilen kaçan iten istemeyen oldum. Çoğu zaman ağır küfürler etti ama bugün bir sorguladım böyle bir insan neden küfür eder diye her şey benim yüzümden. Akrabam eve geldi kadınlara sigara uzattı bana uzatmadı diye dert ettim ama o benim akrabama hürmet için yaptı. Benim o paketten istediğim zaman sigara alabileceğimi bildiği için bana sigara uzatmadığını biliyorum. Bugüne kadar asla sofra kur açım şunu yap bunu yap demedi. 3 yıldır bir bardak çayıni doldurmadım. Ben çok hatalıyım ve hatalarımı yaparken hiç fark etmediğimi anladım.
(6,825 puan) tarafından
Post sahibi bana özelden mesaj atma aynı yorumu buraya da yaptım ..

Açıklaman varsa buraya yaz bn polemiğe giremem ..
(12,854 puan) tarafından
Ay bir de özelden mesaj atma var ya dimi :)
tarafından
Ne yazmış kız özelden :D neymiş bu kadar özel olan :D
(68 puan) tarafından
Bana çatır çatır cvp veriyor yorumdan:))
tarafından
Dur bulcam seni bir saniye gulnefes ☺️
-Reklam-
+2 oy
(68 puan) tarafından
Kızıma dayanamıyorum ondan nefret ediyorum yazını ve kızıma vurdum yazını okuyunca bi dengesizliğin olduğunu anlamıştım malesef tedavi görmen gerekiyor 
tarafından
Her şeyi bir yerlere çekmeye bayılan ******** cahil bir toplum. Annen seni hiç dövmedi mi yada burdaki insanların anneleri. İnsanım yedi yirmi dört 2 bebeğe tek başıma bakıp birde yetmezmiş gibi cinayet işlemiş gibi surata sahip bir kocam var. Anlıyor musun senin gibi dört dörtlük bir evliliğim yok kusura bakma
(68 puan) tarafından
Sen benim neler yaşadığımı bilemezsin çocuğumun ne kadar problemli olduğunu bilemezsin evet bi kere bile vurmadım ben çocuğuma sen diğer postunda eşine karşı yaptığın davranışları anlatmıştım şimdi de böyle kusura bakma tutarsızsın bi açtığın yazıları okursan ne demek istediğimi anlayacaksın ayrıca çocuğa vurmayı savunmadığım için cahil mi oluyorum yoksa sen mi cahilsin
tarafından
Ne yaşadın 2 bebeğe evin işine gücüne ben bakıyorum. Yetmiyor kızım 20 aydır uyumuyor gece gündüz. Hep ağlıyor 1 kere arkadaşım gördü aşk olsun dedi. Yemeği zorla yer zorla uyur günde 2 3 saat. Yetmiyor birde eş sorunu. Eşim psikolojik baskı ile benim kendimi suçlamami sağlıyor her seferinde. Bir bakıyorum haklıyken haksız olmuş özür dilemişim.
(68 puan) tarafından
O bebekleri biz getiriyoruz dünyaya kendi istediğimiz için bakmak zorundayız tabi senin kızın 20 aydır uyumuyordiyorsun ya benim ki 5 yıldır uyumuyor uykuyu sevmiyor hep ağlıyor yani herşeyee yemek yemiyor bide 8 aylık hamileyim eşim işinden dolayı vakit ayıramıyor ve yardım eden hiç kimse yok napayım isyan mı edeyim?
tarafından
Arkadaşım. Sen değil misin kocam bana gelio ben kaçıyorum. Kocama bagriyorm diye yazan. Neden smdi burda insanlara farklı konuşup birde üstüne kavga ediyorsun. Biz kimle konuşuyorz hangi postta ki kadınla ? Hangisisin sen kimsin
0 oy
tarafından
Senin adına üzüldüm cnm. Sen ona karşı sıcak ilgili davrandiginda sana karsı davranisları nasıl oluyor
tarafından
Aynı ha o ha duvar
tarafından
Yorumlara baktımda bicok kadın bu dertten muzdarip. Erkekleri anlamak zor. Allah yardımcın olsun.
0 oy
(141 puan) tarafından
Yanlız değilsin inanki
tarafından
Sende mi öylesin
0 oy
(3,571 puan) tarafından
Osenin kocan değil hayat arkadaşın degil ev arkadaşın olmuş arada  seks için onu tatmin etmeye kendini borçlu hissediyorsun sizinkisi evlilik değil maalesef zaman öldürmek 
tarafından
Evet onun için öyle
0 oy
(141 puan) tarafından
Yazdiklarini okuyunca kendi hayatım gözünün önüne geldi
tarafından
Ben çok bunaldim
0 oy
(57 puan) tarafından
Severek mi evlendiniz. Yada hep mi böyleydi sonradan mı soğukluk girdi aranıza
tarafından
Görücü usulü ilk 3 ay şahaneydi ondan sonrasi cehennem azabı
0 oy
tarafından
Neden öyle cnn arkadaşlı aldı kendine 
tarafından
Anlamadım kuzu
0 oy
(141 puan) tarafından
Aynen canım kaderimiz  utansın bizimki de hayat değil.maalesef 
tarafından
Sende mi çekiyorsun
0 oy
(48,601 puan) tarafından
zoru neymiş ki evlenmeseymis senide uzmezmis
tarafından
Hayatımı zehir etmek
0 oy
(141 puan) tarafından
Ben onun gözünde çocuklarına bakan evi çekip çeviren canı istediğinde  kendini rahatlatan  biriyim akşam oldumu tv karşısından kalkmaz sonrada gider odasında tatar bende çocuklarımla otizmli kızımla uyurum
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Eeee cnm evlilik bunun neresinde yani..evlilik sadece cinsellikten ibaret degil ki..hic cekilesi degil vlla ömür gecmez öyle..
0 oy
tarafından
Diğer postlarını oku ve daha sonra burayı tekrar oku bence canım 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Oha ben şok biri Mayıs birisi Haziran

Şakamı bu .. birbirinden tam bağımsız iki aynı kişiye ait çok farklı postlar..

Lütfen burda ki insanları sala.k yerine koymaya çalışmayın
tarafından
İki aynı kişi derken ve bağımsız derken açar mısın bende şok olayım
tarafından
Ve keşke baştan sona okusaydın bütün postlari o zaman anlardın nasıl bir psikoloji bozan insanla uğradığımı

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 786 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 330 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Yni.anne (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 384 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Tamamdabisuss (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 900 göst.
30 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu

378,857 soru

11,339,848 cevap

34,804 kullanıcı

...