0 oy
776 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,397 puan) tarafından

Kızlar saçım böyle. Açık renk yapmak istiyorum. Ama önce açılması lazımmış. Saçlarım omuzumda. Bana mahalle arası kuaför 2500 ₺ dedi. Bana da çok geldi yani fiyatı. Başka nasıl açabilirim saclarimi? Yani fiyatı normal mi anlamadım. Evde kendim açabilir miyim?

image

21 Cevaplar

+1 oy
(1,573 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ozonla basar da acarım yıne de o parayı vermem :D

(2,397 puan) tarafından
Ahahha dimi dimi :D yazık günah kız. Akıp gidecek zaten. O ne öyle
(4,174 puan) tarafından
Camasır suyunda beklet shsjsjj
(4,176 puan) tarafından
Oksijenli su ve perhidrol eczaneden alip acabilirsin. Ama cingene sarisi iluo turuncumau kizilimsi sarimsi sacma sapan ni renk
-Reklam-
+1 oy
(7,958 puan) tarafından
O değilde güzel kadinmissin belki :)❤️
(3,880 puan) tarafından
Neerden anladın kız
(7,958 puan) tarafından
Belli canım ben anlarım:)
(2,397 puan) tarafından
Yüzümüz güzel olsa ne kız kaderimiz güzel olmadıktan sonra :D teşekkür ederim yinede
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Az bike demiş canım 
(2,397 puan) tarafından
Kız gerçekten fiyatlar öyle mi? :) şaşırdım vallahi
(12,646 puan) tarafından
Benim sarı kullanıyorum. Dört ay dip boya yapmadım uzadı tabi. Kısa omuzuma gelir gelmez. 3500 istedi
Başka küafore sık röfle yaptırdım dip rengi beğenmedim kendım boyuyorum tekrar
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Bende ombre istiyordum taki kardeşim 4 bin liraya sarı saç yaptırana kadar. Evde kendinizde açabilirsiniz ama ne kadar güvenli olur bilmiyorum 
0 oy
(271 puan) tarafından
Bende evde açtım 2 yıl önce kadar omuzlarimdanda  uzundu. 
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Evde açamazsın yanar hiç olur saçın.. doğal saçınsa yani boya yoksa lorealin sunkiss kremi var ya o açıyor. Ama boyaysa oryalsiz açılmaz
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Ben evde yapıp yakmaya korkarım ya. Bikac kuaföre sor bence 
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Saçında boya var. Fiyat çok makul canım zor bir saç bu saç. Ben kulak altı saçımı 1500 e boyattım ve temizdi saçım
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Sakın bu saçı evde açmaya kalkma canim yakarsın evet şuan fiyatları öyle ama mahalle kuaförü demişsin deneyimi iyi bir yere yaptır poşet takar kafanı öyle gezersin yoksa
0 oy
(178 puan) tarafından
Güvendik de saç açıcı var. 60 volume aldım iki tane ben sürdüm kutunun üstünde yazıyor zaten bekledim açıldı sonra da boyadm hepsi 150 TL etti :D
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm popüler kuaför var kayserideyim eskiden saçımı boyattım hiç bir kuaför istediğim rengi tutturamicani dedi yanar saçın dedi garanti hiç biri vermedi bende bu elit kuaföre gittimm çok ovuyolardi ben açarım istediğin rengide tuttururum dedi hem diyerleri 600 istemişti bu 300 ze boyadı ve muazzam bir renk istediğimden kat kat güzel renge boyadı kullandım 1bucuk sene sonra siyaha döndüm şimdi 2.500 istiyor benimkide omzunda saçım param olsa hemen gider boyatirim hiç cekinmem ama aradaki kuaför okdu için çok istemiş gibime geldi
0 oy
(625 puan) tarafından
Bu zamanda normal
0 oy
(736 puan) tarafından
Nolmus bu kuaforlere kafayi yemisler vallahi ya .ben de baska birinden duydum kahverengi balyaj yapmis siyah saca 2500 istemis dedim sen bana gelseydin ben yapardim daha guzelini dedim valla boyarsam malzemesini alir kendim boyarim 
0 oy
(767 puan) tarafından
Sende daha önceden kızıl var sanırım o yüzden evde mahvedersin saçlarını canım 
0 oy
(2,440 puan) tarafından
Ben kendim acabiliyorum oryalle ama her yeri ayni tutmayabiliyor ve tekrarlamak gerekiyor. Birde tek basina yapmak zor. Sonrasinda boyanin kuafor gibi tutmasi da zor. Ben koyu kumral tarzi yaptigim icin siritmamisti.
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Evde dde acarsın ama zor yanı önler cabuk acılıyo arkalar zor yanı hiç kalkışma
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Cok fiyat vermiş bide mahalle arasında diyorsun. Gel ben yapım sana 3 kutu açıcı al gel :)) sertifika var 3 sene kuaför kursuna gittim
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Normal bir fiyat aslında ama alt koyu olunca sürekli diplerin gelecek ve her ay kuaförden çıkamayacaksın 
0 oy
(129 puan) tarafından
Canım hiç gerek bile yok inanki surekli diplerle uğraşacaksın boyat et ben kendi fikrimi soyleyim ben attırdım sadece 3 ay dayanabildim geri konuya boyadım kendi evimde ve kuaförde bir o kadar para çöpe gitti herkes zaten koyu saça dönüyor emin ol :))
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bn hep kendm ewde açıyorum sacimi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 526 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 184 göst.
9 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 538 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 252 göst.

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...