0 oy
202 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,990 puan) tarafından
Kızlar bı kan almaya 1400 TL istediker bende tabiki veremedim devlette yaotircam ama ne dicem devlette ki doktora bana bı akıl verin çok çekiniyorum ya cuma günü gittim en son devlete ultrason kağıdına baktım doktor dalga geçti noldu beğenmedin ki resmi diye valla stres yaptım ya 

11 Cevaplar

0 oy
(8,860 puan) tarafından
Sağlık ocağında da yaptırabilirsin kan tahlilini canım 
(2,461 puan) tarafından
Bakılıyor benim bildiğim bu tsh ye sağlık ocağında
(1,990 puan) tarafından
Hım o zaman sağlık ocağına gidip bı sorayım doktor bana bakmıyor dedi ama
(10,025 puan) tarafından
Tsh saglik ocagi bakiyo canim
(5,882 puan) tarafından
Tsha sağlık ocağı bakar doğru ama hastane ile sağlık ocağı sonuçları farklı çıkabiliyor. Devlet hastanesine gidin bence. Dahiliyeye gidin o bakar sonuca.
(1,990 puan) tarafından
Anladım canım sağol
-Reklam-
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Ben özele gidiyorum çoğu testi sağlık ocağında yaptırıyorum d vitamini ve ikili vs özelde oldu sadece
(1,990 puan) tarafından
Kızımda da öyle oldu kiloda var bende kilodan da olabilir dedi doktor aslında erkende öğrendim ama
(4,554 puan) tarafından
Ben öğrendim karnından bebek bile görünmedi canim 3 aydan sonra göründü vajinadan bakılıyordu
(1,990 puan) tarafından
Bende özelde zar zor gördüm işte
(4,554 puan) tarafından
Sağlıklı bir şekilde Rabbimkucağına almayı nasip etsin canim
(1,990 puan) tarafından
Amin çok sağol canım
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Bir kısım devlet bir kısım sağlık ocağı yapıyor. 

Zaten sistemde özelde muayene olduğun görünmüyor. Tahlil yapmak istiyorum ama dersin.
(1,990 puan) tarafından
Ya varya cuma günü devlete gittim kese var bebek yok dedi iki dakka bile bakmadı yolladı ongun sonra gel diye bende üzüldüm özele gittim özelde alttan muayene yaptı doktor bebek göründü kalp atışı alamadı detayliya yolladı orda duyuldu çok şükür ama iki bin küsur para verdik hani durumumuz da öyle çok iyi değil ilki riskli gebelik diye korkudan mecbur gittik bı kan tahliline 1400 TL istedlier resmen soyguncular
(1,082 puan) tarafından
Rabbim sonumuzu hayretsin kardeşim. İnşeallah bir sıkıntı olmaz içini ferah tut ve dua et.  Geç dollenme olmuş olabilir. Ne yazık ki maddi olarak çoğumuz zorluk cekiyoruz Rabbim hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
(1,990 puan) tarafından
Evet kiloda var doktor kilodan da olabilir dedi
(1,082 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah ☺️
(1,990 puan) tarafından
Sağol canım inşallah bakalim
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Devlet hastanelerin aile hekimleri var onlarda isteyebilir bazı yerlerde acil doktoru da tahlili istiyor. Bizim burda kadın doğum yok ebeler le görüşüyorum acil doktoruna Ebeyle görüştüm şu şu tahlili yaptır dedi diyorum talep giriyor 
(1,990 puan) tarafından
Himm bakayım bı nasıl yaptirabilirim valla dünyadan bı haber yaşıyorum cokndoktora giden hi insan değilim normaldede
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Ben özelde doğum yaptım ama bütün kans testlerimi sağlık ocaginda ve devlette yaptım ikili tarama hariç 
(1,990 puan) tarafından
Ya çoğu insan öyle yaptırıyor ama buranın doktorlari ters çekindim ben
0 oy
(867 puan) tarafından
Ben normal muayeneye gider gibi gidip bütün tahlillerimi yaptırıyodum devlette kontrollerimi de özelde oluyodum
(1,990 puan) tarafından
Bende öyle yapicam
0 oy
(625 puan) tarafından
Hem özelde hem devlette takipli hasta olun
(1,990 puan) tarafından
Öyle düşünüyorum
0 oy
(999 puan) tarafından

Ben bi muayeneye 1900 küsür veriyordum. Avidite testi yaptılar 8000 bin TL :angel: Şubat ayı rakamı bu

(1,990 puan) tarafından
Aboo çok pahalı ya
(999 puan) tarafından
Hiç sorma ama devlet hastanesind doğum yaptım :D
(1,990 puan) tarafından
Allah iyi vijdanli merhametli Doktorlar la karşılaştırsın insalalh ya
0 oy
(119,247 puan) tarafından
oyle olmazki ozelden dogum paketi satin alin hem hesapli olur 
(1,990 puan) tarafından
Doğum paketi yok gittiğim hastanede
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Özele gidip bütün testleri devlette yaptirdim ikili test ve şeker Haric onları zaten yaptirmadim
(1,990 puan) tarafından
Bende şansımı denicem artık bakalım çok ters buranın doktorlari ya
0 oy
tarafından
Bnim doktorum bosa para verme deyip istedigi testlerikagida yaiyodu devletteki aile hekimimi ne sekretere sor o yonlendirir hastanede aile hekimi gibi bi bolum vardi ordan tahlil etiketi fln cikarttik sonra onlarla kan verdim sonuclarii soktora gonderdim
(1,990 puan) tarafından
Anladım canım bakalım artık bı sorayım ne istiyor sağlık ocağına gideyim soruyum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 269 göst.
0 oy
13 cevap 238 göst.
0 oy
6 cevap 134 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kelebek3434 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde 250121u (90 puan) tarafından soruldu

379,174 soru