0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (1,214 puan) tarafından

Kızlar oğlum 19 aylık maşallah çok dilli yani her kelimeyi söylüyor hemen hemen. Baba, dede, dayı, teyze hepsini dedi bi anne demedi. 

Baban nerde diyorum babasini gösteriyor eliyle baba baba diyo anne hani diyorum bana sarılıyor ama anne hic demedi. Anne de diyorum inatla baba baba diyo :D

24 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından

Doğduktan birkaç gün sonra :D ya benimki annee diye ağlıyor tabi bilinçli değil :D valla oğlumu hatırlamıyorum ne zaman dedi. Kızım da bakalım ne zaman diyecek bilinçli olarak 

-Reklam-
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Benim ufaklık bilinçsizce bi iki defa taklit ederek anne demişti ama sonra hiç demedi taaa ki 22 aylık olana kadar. Çocuk beni baba diye çağırıyodu. Anne dediğinde mutfaktaydık kucakladığım gibi içeriye koşuşumu görmen lazım 'Anne dedi, anne dedi' diye haykırıyodum sevinçten :D
(1,214 puan) tarafından
Darısı bana: D
(11,093 puan) tarafından
Aminnnn sonra da susmuyor ama hep anneeeeeee
tarafından
Baba diye mi çağırdı:D ahahaha haykırdım ya
(11,093 puan) tarafından
Herkes senle aynı tepkiyi veriyordu :) inan ki kafayı yicektim artık baba değilim ben diye dolanıyodum :D
0 oy
(968 puan) tarafından
15 aylık anne de demiyor annii diyor 12 13 aylıkken demişti galiba
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Kızım 8.9 aylıkken anne dedi.oglum 18 aylıkken anne dedi
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bir yaşına kadar hep edde diyordu 13 aylık oldu oldu benim sırtım ona dönüktü anne anne dedi sert bir şekilde o gün bu gündür saniye başı annneeeeee diyor şuan 2 yaşında findigim
(5,240 puan) tarafından
Kiz yazım yanlışı yapmışsın değiştir tövbe okuyunca öldü diye üzüldüm neyse devaminda anladim :)
tarafından
Ayy Allah korusun düzeltim dur
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Sorma benim ilk kiz hersey diyodu baba demiyodu 16 ayllikken dedi küçükte ayni sayi bile sayar anne demezdi sinir olurdum artk baba diyip dururdu19 aylik simdi yeni yeni diyor oda 
0 oy
(13,889 puan) tarafından

2 yaşında bilinçli bir şekilde söyledi :D Bende çok hevesliydim hep tekrar ederdim öyle yapınca inadına demiyorlar:)

(1,214 puan) tarafından
Bakalim bizimki ne zamn dicek :)
0 oy
(396 puan) tarafından
4 aylikken basladi enneeee diyo hala da diyo biraz babasi yorsun hemen basliyo enneeeeee pasamm benimm 
0 oy
tarafından
Benimki 4 aydan sonra ağlarken anni diyordu ama net değildi tabiki 7 aylıkken baba demeye başladı sonra anni ama kardeşini duyduğu gündem beri anne diyor :ad
(11,093 puan) tarafından
Ahahaha anne benimmmmm :))
tarafından
Doktora gittiğimde ultrason da kardeşini gördüğü günden beri çok güzel anne diyor sıpa :D
(11,093 puan) tarafından
Ben nazlanıyodum falan ama annemi kapıyo bi tanesi hemen annemin ilgisini çekmem lazım, anneee :)
0 oy
(249 puan) tarafından
Anne babayı demekten ziyade Allah demesi için sürekli Allah diyorum 2 aylık oğluma 
(1,214 puan) tarafından
Demeye devam et o zaman
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Oğlum doğduğu zaman 3. Günlükken topuk kanı alınurken anne anne diye ağlıyordu şok olmuştuk ama 8 aylıkken beni çağırmak için söyledigini fark ettim mesela yürüteç ile kendi odasına gider  bende mutfaktayım takılıp kalınca anne diyordu şimdi uzun zaman oldu demiyor ama videosunu çektim ya önemli değil ilk ağzından anne çıktı

Oysa ki hep baba öğretmiştim oğlun seni istiyor diye kitlemek için 
0 oy
(3,033 puan) tarafından
18-19da anne demeye başladı babasına da anne diyordu şimdi 22aylik alıştı ayırt ediyor lâkin arada dalga geçiyor bizle anne baba diye:D
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Oglum ilk 7 aylikti demisti. Kizimda 8aylik bayadir anne anneanne diyo. Belkide 1.5 aydir
0 oy
(307 puan) tarafından
Benimki herkese anne diyor 13 aylık şu an :D 
0 oy
(3,653 puan) tarafından
2 aylık bilinçsizce anne diyerek ağladı önemsemedim sonra ablası babası  bebiş anne diye ağlıyor dediler. Sonra dr kontrolüne gittiğimiz de ağladı orad!ki teyzeler aa anne diyerek ağlıyor dedi. Bilinçli olarak 5 aylıkken dedi şimdi 1 yaşında çok güzel şekilde anne diyor hatta annanne diyor. Annanne aşığı benim kızım. Şu an her kelimeyi taklit ediyor Sonra unutuyor.
0 oy
(220 puan) tarafından
23 aylık oğlum bu zamana kadar 2 defa anne dedi akşama kadar baba ve dede dıyo sıpa
(1,214 puan) tarafından
Ayni bnmki
0 oy
(494 puan) tarafından
Kızım 2 yaşına girecek inada bindi hayla baba diyor bana bu zamana kadar baba nene dedi herkesinkini gayet güzel söyler sanırım inat olsun diye baba diyor 
(1,214 puan) tarafından
Galiba bnmkide
0 oy
(1,082 puan) tarafından
1 yaşında:))) o zamana kadar hep adımla seslendi. İlk baba dedin sonra dede şimdi annem diye sarılıyor bana :) arada yine isimimi diyor ama artk alistm :)) benim kızımda 18 aylık canim
0 oy
tarafından

İlk baba, dede, mama, dayday, anane dedi. 11 aylıktı anne dediğinde. Şimdi kafasına göre takılıyor. Bazen anne diyor bazen guggu diyor :)

0 oy
(12,947 puan) tarafından
14 aylıkken ilk bilinçli anne deyişini duydum 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 240 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Fer000 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
10 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 448 göst.