0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bekarken biri güven verici şekilde davrandı ona sırrımı verdim şimdi en ufak şeyde eşine söylerim diye tehdit ediyor biri beni taciz etmişti beni suçladı.Çevreye de böyle lanse ediyor.İnsanları manipüle ediyor.Napacagim bilmiyorum?

9 Cevaplar

0 oy
(5,912 puan) tarafından
Eşine ondan önce sen anlat yoksa biyerde duyar olay daha kötü patlar anlattıktan sonrada o insanı hayatından çıkar 
(36 puan) tarafından
Yani eşini en iyi tanıyan kişi o. Tepkisi ne olur en iyi post sahibi bilir. Benim başıma da geldi tacize uğramadim ama . Yeltendi sadece . Dükkanın camlarını raflarını olduğu gibi indirdim aşağı ;) eşimin haberi yok. Kimseyede anlatmadım . Büyük sırları mı 1 kişiye bile anlatmam sonuçta 2. Kişi öğrendiği zaman bu bir sır olmaz
(3,895 puan) tarafından
Bu olay küçükken başıma geldi nasıl savunabilirdim kendimi? Çocuktum.Birşey yapamadım bn suçlu değilim.
(5,912 puan) tarafından
Kesinlikle kendini savunamazdın kaldı ki küçük büyük kadınların başına geliyor açık kapalı farketmeden sapık olan insana karşısındakinin herhangi bişey yapmasıda gerekmiyor o yüzden akraban ne derse desin sen suçsuzsun eminim eşinde anlayacaktır bunu doğru bir dille anlattığında.. Ama başka bi yerden iftira ile duyması işleri kötüleştirir
(36 puan) tarafından
Tabiki suçlu değildin.  Asla suçlu değildin.  Sakın bununla alakalı kendini suçlu hissetme.  Civcivin dediği gibi eşine doğru bir şekilde anlatırsan ve o akrabanın yaptığınıda anlatırsan eşinde anlayışla karşılarsa çok mükemmel olacak gerçekten.  Allah yardımcın olsun inşallah
(3,895 puan) tarafından
Anlayışla karşılar mı pek sanmıyorum.
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Başkalarına anlattıysa edinin duyması zaten olası bi durum 
(3,895 puan) tarafından
Teyzeme ve kuzenlerime söylemiştir.
(9,626 puan) tarafından
O zaman eşinde duyar canım o söylemeden sen anlat başkasından duyması hoş olmaz bıde bunun narsist kişilikle alakası yok onun karakteri bozukmuş
0 oy
(424 puan) tarafından
Benim sırrım olmaz herşey ortadadır bu yüzden kimsenin ağzına laf vermiyorum kuduruyolar muhtesem bişey 
(5,912 puan) tarafından
Shshshshs Ya bu ben :D bi ***** akrabam bi ara geçmişini kocasına anlatırım gibi bişey söylemişti Allahını seviyorsa anlatsın kocamdan gizlim yok ama bende susmam dedim o zamandan beri ailemi ve beni gördüğü yerde kaçar shshs :D
0 oy
(189 puan) tarafından
Bu devirde kimseye güvenmem 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Sırrım yok ki anlatayım ama öyle bir durumda sanırım bir araba dayak yerdi 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Kendin eşine doğrusunu anlat o yalan söylediginde en azından eşin ben olayı biliyorum öyle değil diyebilsin 
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Sır tek kişiliktir kimseye söylenmez 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Bu ne onun ne eşinin haddine kimene bilerek isteyerek mi oldu sanki ay Bırak anlatsın eşinde eğer sana güvenemeyip gaza geliyorsa vur tepiği sonuçta bekarken olmuş bişey onlara ne onlara giren çıkan varmıymış özellikle şu tehdit edene deki sana giren çıkan oldumu 
0 oy
(306 puan) tarafından
Ya böyle sırları tutamayan hele de sırlar ile tehdit edenlere ağız dolusu KAAAHPEEE diyesim geliyor karakter yoksunları kim olursa olsun düşmanım olsa yapmam ya 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 415 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 225 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 244 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,454 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 137 göst.