0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (1,943 puan) tarafından

Merhaba ablalarım akranlarım ben 24 haftalık hamileyim ilk gebeliğim bebeğimin alt çene geriliği olduğunu öğrendim hangi dr a gittiysem hepsi aynı şeyi söylediler 1 tanesi sadece dikkatli bakmadım dedi sizce düzelirmi güzel sözlere çok ihtiyacım var lütfen göre

image

n herkes yazsın allah razı olsun şimdiden 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,891 puan) tarafından
Neler neler deniyor da cocuk sapa sağlam doğuyor. Sen içini ferah tut. Bunun İcin sıkma ne kendini ne bebeğini. 
(1,943 puan) tarafından
Googlden araştırayım dedim ne resimler gördüm bende çok panik oluyorum ilk gebeliğim ve dr lar kesin konuşuyorlar moralim çok bozuk
(1,891 puan) tarafından
Ne oluyormuş peki öyle olunca? Sadece görüntü olarak mı sorun oluyormuş
(1,943 puan) tarafından
Ultrasonda kulağına dikkatlice bak ben ilerde dalga geçerler diye üzülüyorum bunumu doğurdun derler diye ama sence ultrason fotoğrfaındaki çokmu kötü görünüyor?
(1,891 puan) tarafından
Rabbim bilir tabi ama ben çok anormal bir durum göremedim :/ üzme kendini.
Bir sürü eli kolu olmayan bebek görmeyen duyamaayan bebek var. Onları düsün sükret. Rabbim daha beterini yaşatmasın. Kimin ne dediğinin ne önemi var. Kimse dalga geçmez.
(1,943 puan) tarafından
Duyup duymadığı ultrasonda belli olmaz zaten inşsllah öyle bişeyde olmaz tabikide kimseyi ilgilendirmez ama üzülüyorum ilerde akran zorbalığına uğrarsa inşallah dediğin gibi bir anormallik olmaz veya düzelir
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canını hiç sıkma Allah başka dert keder vermesin belki ileride düzelir bir çözümü illa vardr 
(1,943 puan) tarafından
Inşallah dr da aradı randevu almadan grl diye riskli gebelik korkuyorum çok teşekkür ederim dua et olurmu
tarafından
Ederim tabi ama umudunu yitirme iyi düşün iyi olsun tamam mı
(1,943 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim bende namaz kılıyorum bende sana dua ederim
+1 oy
(5,235 puan) tarafından
İnşallah sağlıkka doğar ben baktım bişey çözemedim. Ablama bebeğin kolları gelişmemiş dediler üstelik 9. Ayında  bebeği çok şükür sağlikli sıkıntısız doğdu inşallah seninde öylece yanılmadır
(1,943 puan) tarafından
Ay hadi inşallah
+1 oy
(657 puan) tarafından
Ben bı terslik göremedim sıkma canını artı olsa bile tedavisi var aparatları var nolucak Allah başka dert vermesin sağ sağlım al kucağına inşallah hiç kendini yorma bu günlerin tadını çıkar doğunca karnındaki hafaketlerini ozleyeceksin:))
+1 oy
(1,432 puan) tarafından
Canım inşallah öle biley yoktur. Ama varsa bile tedavisi varmıs. Tedavı görürsünz 
+1 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım anladığım kadarıyla ayrıntılı ultrason bu benim bebeğimde de doktor çok sağlıklı bilet yok dediler bebeğşm sol testis karnında doğdu daha torbaya inmemiş olarak şuan torbanın yanında ama torbada değil bazen yanılma olabilir ve eğer öyle ise de akranlar acımasız elbette çaresi vardır şimdi hamileliğin tadını çıkart stres olma bir bakmışsın böyle bişey yok ultrason cihazları boy kilo vb şeylerde kesin olamaz bazen yanılma olabilir 
(1,943 puan) tarafından
İnşsllah yanılmışlardır
+1 oy
(10,784 puan) tarafından
Canım bak genelde goremiyorlar.karninda oldu denilen bebek sapasağlam doğuyor.ilk kez de bunu duyuyorum. Yani kizima da diş doktoru dedi alt çene geride diye.sordum panik olma çok basit bir durum dedi bana.
+1 oy
(2,669 puan) tarafından
Kaç haftalık sin
(1,943 puan) tarafından
Tek özel değil devlette dedi
(2,669 puan) tarafından
Digurdun my be begin nasil
(1,943 puan) tarafından
Evet çok iyi şuan ameliyat olması gerekiyor yarık damak ve dil bsğı için çeneyê de aparat takılması gerekiyor küvözde kalmıştı çıktık 2.5 aylık olduk bile
(1,943 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sorduğun için
(2,669 puan) tarafından
Rica ederim canim benim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 510 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Derinimm (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy