0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Üç yaşında kızım hiç adam akili yemek yemiyor kuru fasulye var veryorum yemiyor pilav bulgur sulu yemek tel sehriye mercimek hiç birini yemiyor boveg dyor patates kızartması yer makarna yer spagetti braz yer yoğurt çorbası başkada herşey boveg dyor dyorum avaba benmi güzel yapamiyorim ayy fikir verin ne yapayım bu çocuğa yogurta bitmiş akşam eşim alacak ne yapabilirim sizin cicuklar ne sever

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilen yokmu yaa
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Seninkinin aynısından bendede var sinir hastası olmak üzereyim yemiyor çocuk 
tarafından
Kaç yaşında
(6,512 puan) tarafından
6 buçuk
tarafından
Büyük yaa bnm kızım üç yaşında
(6,512 puan) tarafından
3 yaşından beri yemez ki zaten tehtid le yediriyorum dışarı göndermem para vermem gibi gibi
tarafından
Ayy Allah yardım etsin yaa
0 oy
tarafından
Kuzu benm kızım balık , karnıbahar brokoli hariç herşeyi yer ocakta 3 yaşına giricek mesela az önce mücver yaptm kalkınca onu yicek ayranla 
tarafından
Bnm kız balık yer sever ama.oda sürekli alamıyorum hafta bir pazar var ozman alıyorum
tarafından
Afiyet olsn minnoşa
0 oy
(978 puan) tarafından
Secmiyor canım ne varsa yer dolma pilav bulgur pilavı et tavuk kuru fasulye karnıbahar 
tarafından
Bnm kiz hiç suli yemek yemez keşke yemeyi sever dolma içi bazen yogurla veririm yer mesela bugün verdim ağzından çıkardı yemedi pilav da yoğurtla karstryorum braz yese yemese sezbe yemek yemez
(978 puan) tarafından
Çok şükür seçme huyu yok diş dönemi hafif huysuzluklari var tadına bakınca hepsini yiyor
0 oy
tarafından
29 aylık oğlum var maşallah herşey yer bir kaç şey ayırt eder o kadar ama en çok köfteyi ve çorbaları çok seviyor büyük oğlum çok yemek ayırt eder ama oda en çok makarna patates kızartması tavuk sever
tarafından
Köfte olsada iki ısırık atarak kenardan birakir makarna patates yogurltu oda yada şekerli yoğurt öyle idare ediyoruz
0 oy
(1,521 puan) tarafından
4 yaşında oğlum var o da hiçbir şey yemez Bir de yemezsen dişlerin çürür yemezsen Bir de 8 aylık bebeği kıskanıyor ona bakarak da biraz yediriyorum
tarafından
Ben dyorumda asla.dinlemoyor hep ayakta
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benimki 4 yasa girecek makarna yemez sehriye çorbası yer patates kızartmasına bayılır birde köfteyi çok sever, mücver sever, balık hiç yemezdi yemeğe başladı. Ve en önemlisi yoğurt asla yemez malesef 
tarafından
Yoğurt şeker katarim bır tabak yer onlar bizi idare edyorz zaten makarna patates  tel şehriye çorba kacuere yaptım bilmiyorum güzel mi yapmiyotum yemiyor asla sadece kuru şeyler
0 oy
tarafından
Benimki herşeyi sever ama et favorisidir ,:)
tarafından
Vala oda bazen yyoyro küçük parça çoğu zaman ağzından cikarir
tarafından
Bilemedim ki canım ben ne yaparsam yer
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Boveg ne demek oluyor 
(747 puan) tarafından
Yani midesini bulandryr
tarafından
Böveeğ iğrenç yani
0 oy
(3,125 puan) tarafından
Abur cubur veriyorsan yemezler. Abur cubur kesinlikle verme. Benim oğlumun en sevdiği yemek pilav gerçekten pilav için yatıya gider :D bir de zeytin aşığı. 
tarafından
Abur cubur yerde öyle yemek yiycegi zaman degl meyve sebze hastası çok sever sabah kahvaltı yumurta haşlarim yemez asla ikinic tane zeytin yer belki yoğurtlu pilav yerde oda işine gelirse tabi asla yemez
(3,125 puan) tarafından
Abur cubur vermeyi kesensen düzene girer. Haşlama yumurta değilde omlet daha cazib gelebilir
tarafından
Onu hele hiç hiç yemez tavada kırarım yoğurtla veririm asla yemez ilk baslrda yine yerdi
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Benimde kız 7 buçuk kanser olacam bu gidişle Allah korusun

Çileden çıkarıyor asla tavuk hindi kırmızı et yemez istiyorsun tost sandviç lahmacun pizza cacık ve pilav yedikleri bunlar oda kuş kdr oğlum iyiydi herşeyi yerdi oda artık yemiyo yemek ayırt etmez etcildir yani öyleydi artık oda aynı ablası 
tarafından
7 buçuk yaşındaysa yine büyük mesela söyleyerek sevdiresen bnm kız dinlemiyor ya
(7,983 puan) tarafından
Kız dinlemiyo dinlemiyo bak dün gece kızdım yedirdim gece yarısı kalkıp kustu doktora götürecem

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 192 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Es-Es (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 124 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anonim (316 puan) tarafından soruldu

381,093 soru

11,408,974 cevap