0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde (303 puan) tarafından
Kesintisiz hergun mesai kalır pazar gunleride calisiyor sinirim bozuluyo artık ne gezmemiz var ne ailece vakit geçirmemiz havada soğuk iki çocukla cikilmiyor

10 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Zorunlu olmadikca kalmaz. Arkadaslari arada laf atarmis eşi kızıyor falan diye. Asla gun icinde aramam bile ama öyle kizimi evimi seni ozluyorum yeter 8 saat bana der
(303 puan) tarafından
Benim eşimede diyolarmiş hep sen kal sen kal diye oda hemen kalıyor hiç demez eve gidiym biraz çocuklarla avmye falan gideriz diye
(3,329 puan) tarafından
Ya biz evdeyiz ben pek cikmayi sevmem esimde ona bozulur hep. Cok zorunlu olmadikca bende istemiyorum kalmasını zaten vardiyali calisiyor
-Reklam-
0 oy
(3,308 puan) tarafından
Kolay kolay kalmaz ama bu ara baya kalıyor ne yazıkki 
(303 puan) tarafından
Benm esim kendi istyo sanki
(3,308 puan) tarafından
Yok isteğe bağlı hayatta kalmaz
0 oy
(897 puan) tarafından
AVM'de çalıştıgı için haftasonları izinleri olmuyor haftasonu 2 gün sabah 10 akşam 10 full çalışıyorlar onun dışında hafta içi 2 gün sabah 10 akşam 6 çıkış 1 gün 2 giriş akşam 10 çıkış perşembede izinli oluyor erken çıkışlarında ve izinli günlerinde illaki aktivite yaparız ya evde film gecesi yaparız ya dışarda kahvaltıya gideriz yada yemek yemeye gideriz ne bilim hava güzelse gezmeye gideriz çünkü üzülüyor oda vakit geçiremiyorum seninle diyor napalım ekmek davası işte can sağlığı olsun derim bende
0 oy
(452 puan) tarafından
Kesin olarak emin misiniz mesaiye kaldığından 
(303 puan) tarafından
Eminim.
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Keşke kalsa 
(303 puan) tarafından
Hep kalınca sknti pazarımız bile yok
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Vardiyalı çalışıyor zaten bazen pazar günleri evde bazen çalışıyor oluyor, ama onun harici mesaiyi bı defa denedi ne kendisi dayanabildi ne de biz o son oldu:)
(303 puan) tarafından
Mesai derken benim eşim gece yarısı gelir öyle 9-10 degil
(1,211 puan) tarafından
Benmkide öyle mesela fazldan mesaiye kalsa sabah beş buçukta gider gece 12 de gelir , ona da biz dayanamadık bir gün denedik sadece
0 oy
(4,645 puan) tarafından
Bizim engelli raporu var denetleme disinda nobet vs tutmuyor 
0 oy
(790 puan) tarafından
Benimki bazen sabah 6 da çıkıp gece 4 te geldiği olurdu evime ulaşımda yok doğru düzgün kafamı alıp dışarı çıkıp gexemiyorumda takside merkeze nazaran pahalı haftanın 7 günü çalışır çoğu zaman eğer 7. Gün sanayiye gitmezse bahçede araba tamiri yapar birde erken biterse arkadaşlarını çağırır bahçede otururlar sitenin çay sigara yaparlar bazen market pazarı bile başının etini yer giderim mmarket pazar yok yakında 
0 oy
(8,267 puan) tarafından
Sürekli olarak kalmıyor bazen hafta sonu çalışmaları oluyor onu bile istemiyorum. 
0 oy
(1,636 puan) tarafından

Benim eşimde çoğunlukla beton varsa kalır mecburi ama mecbur değilse kalmaz ailemle beraber vakit geçireyim der  izin günü belli değil ama plan yaparız izin ayarlar 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 257 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (970 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 303 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,280 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 395 göst.